[ad_1]

هنگامی که برنامه ریزی برای تلویزیون و یا صفحه نمایش دیجیتالی نمایش شما 3 انتخاب برای مقایسه استاندارد, تلویزیون, مقاوم در برابر هوا, تلویزیون عمومی, تلویزیون محوطه. من تلاش خواهد کرد به شما خلاصه ای از گزینه های. بهترین توصیه این است که برای انجام تحقیقات خود را به مطمئن شوید که شما را در درک گزینه ها و انتخاب مناسب برای نرم افزار خود را.

به عنوان آمریکایی ها ادامه مهاجرت خود را به آب و هوای گرم متحده صنایع مرتبط با زندگی در فضای باز باید شاهد رشد قابل توجهی در کسب و کار نیز هست. شرکت هایی که عرضه آشپزخانه در فضای باز, مبلمان فضای باز, عمومی سرگرمی و محوطه سازی را تجربه به طور پیوسته در حال رشد بازار در طول دهه گذشته است. ما نقل مکان به آب و هوای خو برای لذت بردن از خارج از منزل برای دیگر امتداد زمان. حتی در هوای سرد ایالت های شمالی ما شاهد رشد در فضای زندگی. پس از تخصص من است در صوتی و تصویری ادغام من تمرکز این نوشته بر روی یک بخش در حال رشد از بازار آزاد تلویزیون.

بیش از 20 سال فعالیت حرفه ای در خانه و تجاری محصولات سرگرمی, هوای آزاد, تلویزیون رفت و از اکثر مشتریان ثروتمند اساسا یکی از ویژگی های استاندارد در هر خانه است. تمایل به گسترش فضای زندگی خارج از منزل, سازمان دیده بان بازی در حالی که کباب کردن برخی از همبرگر یا شاید تماشای یک شب فیلم در حالی که استراحت در پاسیو شما شده است یک نیروی محرکه در توسعه فضای زندگی در محصولات.

بازگشت به تجربه اولیه با, هوای آزاد, تلویزیون, تنها انتخاب ما تا به حال به را انتخاب کنید ارزان تلویزیون انجام بهترین های ما برای محافظت از آن را از عناصر و امید برای بهترین تا آنجا که دوام و طول عمر. چند تلویزیون نصب کنندگان معرفی حفاظتی, در بیرون محوطه اما قیمت بسیار بالا بود و دوباره تنها برای ثروتمند. هنگامی که شما ترکیب این قیمت بالا از پلاسما یا ال سی دی تلویزیون را در زمان و با قیمت بالا از تلویزیون محوطه هزینه شد منعی برای همه اما چند مشتریان.

وقتی که قرار دادن یک تلویزیون استاندارد مورد انتظار طول عمر از تلویزیون تا حد زیادی کاهش می یابد با توجه به رطوبت و ذرات نفوذ به الکترونیک و آسیب احتمالی به تلویزیون از برنامه باقی مانده است. برخی از مشتریان بزرگ بود و شانس خود را در تلویزیون به طول انجامید برای چند سال. بسیاری از آنها شانس است. که یکی از دلایلی است که بازار محدود به بیشتر مشتریان ثروتمند است که می تواند استطاعت به جای خود تلویزیون زمانی که لازم است. البته تلویزیون تولید کنندگان را خالی از هر گونه ضمانت در داخل سالن تلویزیون استفاده می شود در شرایط فضای باز. این است که هنوز هم مورد امروز است.

شما سه گزینه برای تلویزیون و تجاری علامت های دیجیتال برنامه های کاربردی.

1) به عنوان بحث شده در بالا, خرید ارزان قیمت داخلی تلویزیون و امید برای بهترین.

2) خرید ارزش افزوده شخص ثالث weatherized TV.

3) خرید یک تلویزیون محوطه.

وجود جوانب مثبت و منفی هر راه حل است. من پیشنهاد می کنم که شما انجام تحقیقات خود را برای انتخاب بهترین راه حل برای نرم افزار خود را.

گزینه #1 استاندارد تلویزیون قرار داده شده در خارج از منزل;

اصلی تغییر از آنچه که ما در حال حاضر مورد بحث با گزینه #1 است که این کاهش در قیمت تلویزیون صفحه تخت است. هر کسی که خریداری شده یکی از 10 سال پیش و رفته است برای خرید یک تلویزیون جدید به این تجربه دست اول. فراتر از آن است که همان مسائل بالقوه هنوز هم وجود دارد. اگر شما این گزینه را انتخاب کنید آماده برای این احتمال که تلویزیون خود را فقط ممکن است به “poof” یک روز هرگز به درخشش دوباره. جالب اینجاست که در این دوره رخ خواهد داد در وسط بازی و یا در طول اوجی صحنه از فیلم نه از آن است که یک تجربه سرگرم کننده است. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار ما می توانید تماس از مشتریان که تلویزیون تصمیم به توقف کار در بدترین حالت ممکن است بار.

گزینه #1 Summary; برای کسانی که با بودجه محدود است و باید یک بیت از یک قمار باز در آنها این است که راه حل مناسب است. فقط به خاطر داشته باشید که تیک تاک ساعت است از روز اول شما کوه تلویزیون خود را خارج. من توصیه می کنم خرید یک تلویزیون جدید برای اتاق خانواده خود و حرکت های قدیمی تلویزیون, خارج از منزل. آن صدمه دیده خواهد شد بسیار کمتر از زمانی که این تصمیم به رفتن “poof” بر شما.

گزینه #2 مقاوم در برابر هوا تلویزیون;

به عنوان بازار برای زندگی به رشد خود ادامه داد چند شرکت معرفی تلویزیون مقاوم در برابر هوا. مقاوم در برابر هوا تلویزیون ارائه می دهد جذاب خود شامل بسته است که متناسب با سادگی به طرح های بیشتر. بیشتر مقاوم در برابر هوا, تلویزیون, مدل ارائه شده بودند از “ارزش اضافه تولید”. این شرکت های تولیدی است که محصول در حال حاضر موجود و سفارشی کردن آن به صورت تخصصی تر برنامه های کاربردی.

روند;

1) استفاده از یک استاندارد داخلی تلویزیون

2) پیاده کردن آن

3) weatherize قطعات

4) دوباره آن را تحت نام تجاری خود را.

یکی, هوای آزاد, تلویزیون, تولید کننده, لیست; ال جی هیتاچی Vizio JVC و Hisense به عنوان “مدل اهدا کنندگان” برای تلویزیون خود را.

مقاوم در برابر هوا تلویزیون ارائه می دهد یک راه حل برای حفاظت از باران و یا نفوذ آب, اما ارائه می دهد کمی و یا بدون حفاظت در برابر خرابکاری و یا هوابرد باقی مانده قابل توجه صفحه نمایش. بررسی وب سایت خود را نشان می دهد هیچ اشاره ای به قابلیت حفاظت از

مقاوم در برابر هوا تلویزیون می آید در قیمت حق بیمه. قیمت می تواند 5 برابر یا بیشتر از قیمت یک تلویزیون استاندارد. این است که هنوز هم مورد امروز است. در حالی که این تلویزیون ارائه حفاظت در برابر آب و هوا ،

در اینجا یک مثال از بهترین خرید سایت در 9-10-2014.

TV – SunBrite تلویزیون Signature Series – 55″ Class – LED – 1080p – 60Hz – HDTV $4,100.00.

استاندارد تلویزیون – VIZIO E-Series – 55″ Class – LED – 1080p – 120Hz – هوشمند – HDTV $680.00.

گزینه #2 خلاصههنگامی که طراحی زیبایی شناسی مهم ترین عنصر از پروژه خود را به قیمت/بودجه است نه یک نگرانی و حفاظت از خرابکاری و یا باقی مانده است و نه یک موضوع و سپس به هوا تلویزیون حق انتخاب است.

گزینه شماره 3; TV محوطه;

در سال های اخیر جایگزین مردمی پدید آمده در فضای تلویزیون محوطه و یا در فضای تلویزیون کابینه. بهره مند از فضای تلویزیون کابینه آن است که شما می توانید هر صفحه نمایش مسطح تلویزیون در خارج از منزل و باید از آن محافظت از عناصر بالقوه و خرابکاری. قیمت گذاری در این واحدها از محدوده چند صد تا چند هزار دلار بسته به اندازه و کیفیت و سطح حفاظت ارائه شده است.

اجازه بدهید با ما 55″ از تلویزیون فوق در $680.00. قیمت برای یک مقاوم در برابر هوا مقاوم در برابر خرابکاری, هوای آزاد, تلویزیون کابینه را در محدوده از $1000 به $2000. اضافه کردن که به قیمت از تلویزیون و شما هنوز هم به خوبی زیر هزینه های مقاوم در برابر هوا تلویزیون. زمانی که ما در برنامه های کاربردی تجاری برای رستوران ها و امکانات ورزشی دیجیتال, تبلیغات که در صفحه نمایش های مختلف مورد نیاز صرفه جویی بالقوه می تواند قابل توجه باشد.

دو اصلی مصالح ساختمانی استفاده می شود برای محوطه/کابینه هستند;

1) پلی اتیلناست رایج ترین پلاستیک. پلی اتیلن یک پلیمر گرمانرم متشکل از هیدروکربن های زنجیره ای. یک پلاستیک با دوام با استفاده از خواص.

2) پودر با پوشش فلزی پودر پوشش داده محصولات مقاوم تر در برابر کاهش کیفیت پوشش به عنوان یک نتیجه از تاثیر رطوبت و مواد شیمیایی utraviolet نور و دیگر شرایط آب و هوایی شدید. به نوبه خود این باعث کاهش خطر خش, پنوماتیک, خراش خوردگی محو و فصل مسائل است.

تحقیقات مناسب برای پرداختن به نیازهای خاص خود مورد نیاز است به شما اطمینان حاصل شود شما را به انتخاب درست.

عمومی, پلاستیک, کابینه

جوانب مثبت; پلاستیک ضد آب با دوام زیادی عامل دما و سبک وزن است.

منفی; مواد نمی تواند حمایت بارهای سنگین و پس از آن تمایل به انعطاف پذیری و خم شدن و یا در اندازه های بزرگتر. این محدودیت اثربخشی آن به اندازه کوچکتر تلویزیون.

جراحی کابینه

جوانب مثبت; ضد آب قوی, مواد سفت و سخت بزرگ عامل حرارت دوام زمانی که پودر پوشش داده شده می توان به جای تلویزیون بزرگ است.

منفی; جراحی کابینت سنگین تر از پلاستیک دیوار.

پلی کربنات

جوانب مثبت; strong مواد مورد استفاده در شیشه های ضد گلوله برنامه های کاربردی.

منفی; کاهش انتقال نور و سپس شیشه تمایل به ابتدا که نمی تواند تعمیر را زرد بیش طولانی مدت قرار گرفتن در معرض نور خورشید و انعکاس بالا و تابش خیره کننده از مواد.

نوری باند شیشه ای

منفی; سنگین تر و سپس پلی کربنات خواهد شد خرد با تاثیر شدید

جوانب مثبت; دید بالا انتقال نور به ابتدا می توانید تعمیر خراشیدگی پایین انعکاس.

گزینه #3 خلاصههنگامی که یک تعادل بین عملکرد و ظاهر مورد نیاز است وجود دارد هیچ انتخابی بهتر از یک تلویزیون محوطه.

[ad_2]