[ad_1]

Timeworks ساعت تقریبا تبدیل به یک باید در امروز's صفحه اصلی. فقط از 10 سال پیش تا به حال هیچ ایده چه عتیقه تولید مثل ساعت اجازه دهید به تنهایی Timeworks نام. در حال حاضر ساختمان و استفاده از این ساعتهای دیواری در هر اتاق مورد نیاز برای رنگ شعله ور شدن و نوستالژی. در اینجا 5 ایده های خاص که این ساعت نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

خانواده / نشیمن قد بلند و سقف تمام خشم در امروز's خانه های مدرن. نتیجه این است که شما باید بسیار بزرگ دیوارها را تزئین. یکی از محبوب ترین ایده ها برای تزئین آن ماموت دیوار است استفاده از یک ساعت دیواری. Timeworks یک استاد از ایجاد دیوار بزرگ ساعت. این ساعت فرمان توجه خود را هنگامی که شما وارد اتاق. بسیاری از طرح های محبوب تر در حال کامل 27-31 اینچ در قطر. آنها ارائه یک شروع عالی زمانی که تزئین فضاهای بزرگ است. D. رابرتسون clock برای مثال یک کاندیدای خوب برای یک اتاق نشیمن یا اتاق خانواده. این ساعت دارای یک ظریف قهوهای مایل به زرد رنگ که به خوبی می تواند کار با بسیاری از رنگ. شرکت Dupont ساعت دیگر بسیار محبوب سبک است که بسیار غنی قرمز تیره یا کبود رنگ.

دیواری آشپزخانه – این تصویر. گرانیت و تراورتن و طبقه و سفارشی cabinetry طراحی یک کمی قدیمی جهان شعله ور شدن. این تنظیم را فریاد می زند برای یک تولید مثل عتیقه ساعت. نگاهی به کوچک فلزی قاب طرح های مانند هتل Pasquier یا هتل گرند. همچنین don't دست هر یک از ریزه اندام مجموعه است. همه از این گزینه نگاه درست مثل آنها گرفته شد از یک, اروپایی, موزه است. آشپزخانه ساعت می تواند اندازه های مختلف از 6 تا 12 اینچ معمولا.

فروشگاه ها است که با من کار کرده اند در گذشته فروش بسیاری از این کوچکتر ساعتهای سراسر تعطیلات. آنها را چنین هدیه بزرگ برای خود و مادر و خواهر و یا همسر. آنها بسته را به خوبی برای هدیه دادن است. جعبه تنهایی خوب است به اندازه کافی برای یک لبخند.

کودکان اتاق خواب و مهد کودک – این Storytime مجموعه از Timeworks ارائه می دهد 20-30 سبک است که کودکان در ذهن است. بیس بال, فوتبال زمان قطعه برای جوان طرفداران ورزش و چرخ فلک, اسب, آتش, کامیون, موشک, پسر یا شاهزاده خانم کوچک را به تصرف تخیل از بقیه است. اینها کاربردی دکوراسیون به سقوط به خواب. آنها همچنین ارائه فرصت های بزرگ برای کمک به کودکان خود یاد بگیرند زمان برای گفتن. این می تواند هدیه برای کودک نو پا و یا کودک. مادر آنها را لذت بردن از آنجا که کودک است.

برای دفتر – مانند بسیاری از اتاق دیگر در خانه ما دفاتر دقت تزئین شده است. چگونه چند بار شما را دیده اند یک بزرگ عکس زیبا و یا دریایی ساعت پشت میز? من با دیدن تصاویر در مجلات تمام وقت از این سنتی تنظیم. بزرگ دریایی ساعتهای این Timeworks کشتی ساعتهای خوبی برای این کار است. یکی دیگر از سبک می رود که به خوبی در یک دفتر یا ایستگاه راه آهن مجموعه مانند ایستگاه ویکتور هوگو و یا ایستگاه ریچموند. این قطعات بزرگ اضافه کردن یک قوی مردانه احساس به اتاق.

تزئینات اغذیه فروشی و مشروب فروشی – برخی از ما به اندازه کافی خوش شانس به یک رستوران یا اغذیه فروشی. جذابیت قدیمی جهان است که نام این بازی در بسیاری از این سبک ایتالیایی delis یا bistros. حلق آویز گوشت و پنیر پاغœانغœ شهر's مورد علاقه دلی است که به عنوان مد به عنوان شما می توانید دریافت کنید. یک ساعت با جذابیت قدیمی جهان متناسب به همین سادگی است که در جو. شما می توانید یک تخته سیاه گنجانیده شده با یک ساعت کوچک. چه راهی بهتر برای نشان دادن روزانه ویژه. نمونه هایی از این می توان در تجاری, نشانه دسته. گزینه های دیگر می تواند به همان اندازه به عنوان مورد بحث قبل از. بسیاری از رستوران ها نمایش بزرگ ساعتهای دیواری در ورود خود را و یا بالاتر از خود را در بیلبورد منو.

شما به زودی خواهد آمد به این نتیجه رسیدند که این ساعت نه بر خلاف نقاشی های مناسب می تواند واقعا به خوبی در تقریبا در هر محیط. رنگ واقعا کلیدی است. رنگ شما انتخاب می کنید را با رنگ های مشابه در اتاق.

[ad_2]