[ad_1]

Le Pays Lauragais منطقه که شامل Haute Garronne(31), تارن (81) و Aude (11) بخش در جنوب فرانسه. من می خواهم تصور کنید که بسیاری از مردم آگاه هستند از تارن با آن سرمایه البی به عنوان یک منطقه فوق العاده زیبایی است اما ممکن است کمتر آشنا با Aude و Haute Garronne بخش تا زمانی که البته افسانه شهرستانها از کارکاسون و تولوز ذکر شده است.

کارکاسون پایتخت Aude بخش و صفحه اصلی به 2 سایت های میراث جهانی و تولوز شناخته شده یا به عنوان “ویل رز’ یا ‘استناد d’Espace’ است البته پایتخت, Haute Garrone و اصل شهر در جنوب فرانسه. آن را نیز از فرانسه به صنعت هوا و فضا و مقر ایرباس.

هر سه بخش پس از نام اصلی رودخانه است که از طریق آنها و دو نفر از آنها نیز بازی میزبان به معروف Canal du Midi بود که دفاع و پشتیبانی به وجود توسط Pierre-Paul Riquet, فرانسه, پاسخ به Isambard پادشاهی برونل.

خوراک اصلی مخزن برای Canal du Midi, زرق و برق دار دریاچه است که نشسته است در بالای بازار شهر شادی, معروف برای مواد غذایی خود را در بازار و صنعت مبلمان. به شکل دریاچه یک سد بزرگ است که 30m بالا 10 متر ضخامت و امتداد برخی از 871m در طول ساخته شد و در قرن 17.

امروز این دریاچه استفاده می شود به عنوان یک منطقه تفریحی ارائه یک ساحل از جایی که شما می توانید شنا, قایقرانی, ماهیگیری و پیاده روی امکانات بسیار دلپذیر و جذاب بخشی از فرانسه, این نیز جالب تر از طریق ارائه یک باغ در اطراف سواحل آن است که بیش از 150 گونه مختلف از درختان از جمله یکی آن است که در حدود 400 سال است. از آن شده است به عنوان یک طبقه بندی در سراسر جهان حیاتی بشریت توسط یونسکو

دریاچه تبدیل به یک جاذبه های طبیعی, برای اوقات فراغت و امکانات وجود دارد تعدادی از رستوران ها و مغازه ها و هتل بزرگ یک مرکز سوارکاری, اردو سایت ها و کافه ها با نمایش بیش از دریاچه. های اخیر علاوه بر این که یک موزه اختصاص داده شده به موسیو Riquet (افتتاح در سال 2008 مشرف زیادی چشمه) فراهم می کند که بینش دقیق به زندگی و آثار شما همچنین می توانید یک ناهار در این رستوران جدید اگر شما می خواهید را به یک روز یا نیم روز آن است.

Castelnaudary از cassoulet شهرت است کمی بیشتر در جنوب از شادی کردن و در واقع نشسته روی Canal du Midi, آن را نیز بسیار خوب بازار مواد غذایی است که می گیرد در یک صبح روز دوشنبه. وجود دارد در حال سفر با قایق در امتداد کانال از این بندر در ماه های تابستان و برخی از نمونه های خوبی از این قفل از Canal du Midi را می توان در اینجا یافت نشد.

رفتن به سمت تولوز از Castelnaudary شما را پیدا خواهد کرد Villefrance د Lauragais و فرصت ها برای استخدام دوچرخه به چرخه مسیر کانال و کاوش در روستاهای کوچک و رستوران ها و کمی از حیات وحش در مسیر.

گردان به عقب به سمت شادی شما می توانید پیدا کردن شهرهای Durfort و Soreze, Durfort است که به خوبی شناخته شده برای آن مس و محصولات مبتنی بر آن هستند دست گردد و فروخته شده در مغازه های محلی یک جای خوب برای بازدید در صبح روز یکشنبه و به خصوص پس از نمونه کارها از دست گردد محصولات در حال حاضر تمدید شامل چرم سفال زنبیل و cabinetwork.

Soreze بهترین و شناخته شده برای آن ‘Parc de لببی-Ecole’ که در آن هی روز در اطراف 1776 بود یکی از 12 اکادمی های نظامی ایجاد شده توسط لویی شانزدهم. بعد از آن موفق شد توسط پدر Lacordaire که دوباره سفارش دومینیکن در فرانسه اما پس از آموزش تعدادی از افراد معروف از جمله افسران و نویسندگان و فیلسوفان و سیاستمداران آن در نهایت بسته آن درب به عنوان یک مدرسه در سال 1991. از آن به بعد (با شروع در سال 1993) کل سایت شده تحت یک برنامه مرمت شده است و به عنوان یک بنای تاریخی است.

شهر خود را پر از جذابیت قدیمی جهان با نیم الوار محکم و استوار خانه های روستا از 16 و 17 قرن هفتم و معروف آن ساختمان ‘برج ناقوس سنت مارتین” که اعتقاد بر این است که تکمیل شده است در اطراف 1512.

Soreze واقع شده است و در پای ‘Montagne Noire’ و تبدیل به یک مقصد توریستی مورد علاقه برای منطقه را فراهم می کند یک دروازه به Parc طبیعی منطقه ای du Haut-Languedoc که در آن شما را پیدا خواهد کرد غارها grottos و جریان به علاوه مقدار زیادی از نقاط به چرخه و یا راه رفتن.

[ad_2]