[ad_1]

Grandad من یک معلم می گوید که سود یک کلمه کثیف. این است که درست است ؟

این قطعا درست نیست اما شاید او به این معنی است که برخی از سود کثیف است به دلیل آن ساخته شده است با دروغ گفتن و فریب دادن و فروش جنس بنجل کالا. این اتفاق می افتد اما کسب و کارهای انجام این آخرین نیست طولانی و مردم آن را انجام می دهند می توان به پرداخت جریمه و یا به زندان فرستاده شود.

اکثر کسب و کار بهتر از این. یک کسب و کار موفق ایجاد درآمد از طریق فروش و یا ارائه خدمات است که مردم می خواهند. در نظر بگیرید یک مثال ساده مانند یک رستوران. غذا باید خوب و خدمات عالی و قیمت بیش از حد گران نیست و صاحب کسب و کار به اطاعت بسیاری از قوانین در مورد ایمنی و بهداشت. او و یا او را به پرداخت کنندگان پرداخت کارکنان پرداخت هزینه برق و گاز, پرداخت, شورای, نرخ مالیات و پرداخت بسیاری از هزینه های دیگر.

او را در پول از مشتریان خود را و او را به پرداخت تمام هزینه های خود را. پول در آینده به بیش از پول رفتن. در غیر این صورت او نمی خواهد بود قادر به ادامه. تفاوت بین درآمد و هزینه و سود است. بنابراین سود است به دور از یک کلمه کثیف. آن را ضروری است و نشانه آن است که کسب و کار در حال اجرا به درستی و زنده خواهد ماند.

وجود دارد بسیاری از مزایای دیگر است که در نتیجه از یک کسب و کار سود ساخت. می تواند به شما فکر می کنم که آنها چه هستند ؟ اولا صاحب کسب و کار خواهد شد که پول برای سرمایه گذاری در آینده – تجهیزات جدید مبلمان بهتر شاید حتی جدید یا اضافی در محل.

در مرحله دوم او قادر خواهد بود به پرداخت پول است که او ممکن است قرض گرفته شده برای شروع کسب و کار. او (یا او) قادر خواهد بود برای صرفه جویی در برخی از پول و یا سرمایه گذاری در بازنشستگی و کارکنان خود را. این فرد کسب و کار است که باعث می شود سود می تواند کمک به خیریه و بسیاری از مردم کسب و کار موفق انجام این کار است.

از نقطه نظر کسب و کار وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از دلایل برای قدردانی از ارزش سود. سود باعث می شود یک کسب و کار با ارزش تر نه تنها با قرار دادن پول در بانک اما از همه مهمتر ایجاد چیزی است که می تواند پول در آینده است. ارزش یک کسب و کار است که نه تنها اموال و پول خود را در بانک آن است که ارزش سود آن می تواند در آینده است.

فرض کنید ما صاحب رستوران شروع می شود با خرید یک اجرا به پایین ملک که دارای شهرت بد و عملا هیچ مشتریان بنابراین سود ساخت. آن را مانند یک ظرف غذا است که او قادر به خرید آن را برای $50,000. سخت کار پخت و پز خوب و خدمات خوب او قادر به ساخت یک کسب و کار موفق که پنج سال بعد آن را پر رونق و سود از 100.000 دلار در هر سال است. او احتمالا دوباره سرمایه گذاری برخی از سود هر سال برای خرید بهترین تجهیزات آشپزخانه و صرف پول در دکور و مبلمان بنابراین کل سرمایه گذاری ممکن است اضافی $200,000. خبر خوب برای او این است که او می تواند اگر او بخواهد فروش کسب و کار برای بیش از کل سرمایه گذاری از $250 ، 000 است. چرا ؟ به دلیل کسب و کار سود از $100,000 دادن به کسب و کار و ارزش اضافی. چنین کسب و کار به راحتی می تواند به ارزش $750,000 یا بیشتر.

این تعجب از سود. صاحب کسب و کار خوشحال است مشتریان خوشحال هستند شغل ایجاد شده مالیات پرداخت شده است محلی منطقه هوشمند, رستوران, همه سود برده و هیچ کس صدمه دیده است. این است که سحر و جادو از کسب و کار است که من به شما مقدار زیادی بیشتر در مورد در مقالات آینده.

[ad_2]