[ad_1]

فرهنگ پاندیچری

فرهنگ پاندیچری بسیار رنگارنگ و پر جنب و جوش. آن را مترادف با فرهنگ پرتغالی تامیل نادو و آندرا پرادش است.

سبک معماری ساختمان

فرانسه نفوذ پرسه در هر گوشه ای از ماه است که قابل رویت در معماری و فرهنگ از دولت است. قلمرو تحت حاکمیت فرانسه حاکمان برای سال های بسیاری در نتیجه فرانسه طعم قابل مشاهده است در آن با شکوه بناهای تاریخی خانه ها و کلیساها.

سبک زندگی مردم در Pondicherry

سبک زندگی محلات در ماه است که به شدت تحت تاثیر قرار, فرانسوی, سبک زندگی است.

زبان

Telugu Malayam, Tamil, زبان انگلیسی, فرانسوی و هندی هستند محبوب مورد استفاده زبان در ماه است.

لباسهای سنتی

از لباس های سنتی مردم در ماه طراحی شده در سبک سنتی هند. زنان با پوشیدن دامن ساری و بلوز. پوشیدن پیراهن و شلوار.

دین

دین هندو مسلط پاندیچری بسیاری از مردم هندوها. اکثریت مسلمانان و مسیحیان نیز ساکن این سرزمین است. مسیحیت یک میراث از حکومت استعماری آشکار در کلیساهای صومعه ها و کلیساها.

غذاهای

پاندیچری foodies hub. عجیب و غریب و طعم تند و کمی چرب مواد غذایی بسیار وسوسه انگیز است. آشپزی جهان است که ترکیبی از سنتی و سبک که با ایجاد یک طعم منحصر به فرد از غذاهای. قلمرو اتحادیه محبوب خود فرانسه brioches باگت و شیرینی های خوشمزه است. رستوران ها در اینجا خدمت دلپذیر انواع, فرانسوی, Malayalam Tamil عروسی تلوگو, پنجابی و گجراتی غذاهای.

رقص محلی و موسیقی

رقص و موسیقی یک عنصر مهم از پاندیچری فرهنگ است. این است که به شدت تحت تأثیر این میراث غنی از تامیل نادو سنت است. برخی از محبوب رقص اشکال از خاک هستند Kathak, Yakshgana, Cahu, Kuchipudi, Mohininattam و بسیاری دیگر. Carnatic فرم از موسیقی در برنامه های فرهنگی.

هنر و صنایع دستی

پاندیچری سنت هنر و صنایع دستی است که به شدت تحت تاثیر رژیم های مختلف و دوران استعمار. افراد بسیار خلاق و نوآورانه است که می تواند در ساخت آیتم های مختلف از جمله های زیبا و نفیس و مینیاتور و نقاشی و نمایش و نقاشی و طراحی روی پارچه, تولید بخور دادن میله های ناهار خوری تشک های چوبی کنده کاری, کاغذ, لامپ, عطر, و غیره. چند کارشناس صنعتگران خلاقیت را می توان در ساخت کیسه های hammocks با دست, گرمکن, لباس پشمی آویختن دیوار و مبلمان چوبی و کیف و بسیاری دیگر.

جشنواره

چند مذهبی و منطقه ای جشنواره جشن در ماه با شور و عظمت است. این نمایشگاه و جشنواره از خاک هستند بخش مهمی از این سن فرهنگ است. جشنواره علائم غنی و پر جنب و جوش فرهنگ این سرزمین است. در طول فصل جشن هر فرد تنها می شود در خلق و خوی جشن و جشن. به مناسبت مشخص شده است که با تمرین از مراسم و جشن ها. برجسته ترین جشنواره های جشن در ماه هستند ثانی Peyarchi بین المللی یوگا, جشنواره غذا, جشنواره, Veerampattinam, Pongal, Panguni Uthiram جشنواره و Masi Magam جشنواره است.

پاندیچری گردشگری ارائه می دهد یک فرصت عالی برای گرفتن یک نگاه اجمالی از جنب و جوش فرهنگ این سرزمین است.

[ad_2]