کنسانتره اکسیژن جریان مداوم و پالس جریان Devilbiss Igo

همچنین Amtrak تجهیزات اکسیژن لازم را از طریق مادربورد امکان پذیر می کند. شما فقط باید 12 ساعت قبل به آنها اطلاع دهید و به آنها اطمینان دهید که تجهیزات مورد نیاز ، از جمله پشتیبان گیری کافی از باتری را در اختیار دارید. با شماره 1-800-USA-RAIL تماس بگیرید.

LifeChoice یک دستگاه بسیار سبک وزن است. در حقیقت ، فقط 4.9 پوند وزن دارد. دستگاه دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ این باعث می شود 11.1 پوند سبک تر از استقلال باشد. به دلیل کوچک بودن ، LifeChoice 5/5 ساعت باتری دارد. چه در خانه و چه در یک اتاق هتل باشید ، می توانید از حالت خواب این دستگاه برای دریافت اکسیژن در هنگام خواب استفاده کنید. این دستگاه با ضمانت 5 ساله ضمانت می شود. 2 / g2-ocs-main_1.jpg “width =” 350 “align =” سمت چپ “/>

قسمت GX0 17 ، موقعیت های 132 – 134 ، گاز خون شریانی در 4 LPM است. این قسمت به حامل می گوید که نتایج آزمایش خون برای گازهای شریانی چه موقع به بیمار داده شد که چگونه از غلظت اکسیژن با سرعت 4 لیتر در دقیقه استفاده کرد.

Respironics Evergo – این دستگاه قابل حمل توسط فیلیپس ساخته شده است. آنچه این گزینه را به یک انتخاب محبوب تبدیل می کند این است که وزن آن از کمتر از نه پوند وزن دارد. می توانید از Evergo برای دریافت چندین سطح مختلف اکسیژن جریان پالس استفاده کنید. هنگامی که این دستگاه در باتری خود کار می کند ، می تواند تقریباً چهار ساعت دوام بیاورد.

هنگامی که یک کنسانتره اکسیژن دارید ، می خواهید فیلترهای آن را نیز خریداری کنید. اگرچه دستگاه شما با فیلترهایی همراه است ، اما در نهایت نیاز به تعویض آنها خواهید داشت. این فیلترها چندین کار مهم را انجام می دهند. ابتدا ذرات مضر را از اکسیژن موجود در بدن شما خارج می کنند. علاوه بر این ، فیلترها باکتری ها را از دستگاه شما خارج نمی کنند. فیلترهای با کیفیت تضمین می کنند که فقط اکسیژن باکیفیت از دستگاه خود دریافت می کنید.

اکسیژن قابل احتراق است. نکته مهم برای به یاد آوردن این است که از مصرف سیگار هنگام استفاده از اکسیژن قابل حمل خودداری کنید. در رستوران ها بنشینید در بخش غیر سیگاری بنشینید. سناریوی خطرناک دیدن افراد در مخزن اکسیژن قابل حمل در کازینوهایی است که افراد زیادی در آن سیگاری می شوند. وقتی صحبت از آشپزی شد ، آشپزخانه را با استفاده از اجاق گاز برقی انتخاب کنید. از پخت و پز با شعله هایی مانند استفاده از کوره یا اجاق گاز اجتناب کنید.

دستگاه های مخزن اکسیژن باعث افزایش زندگی روزمره بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی می شوند. استفاده از مخزن گاز قابل حمل ، بیماران را قادر می سازد از زندگی لذت ببرند ، بدون نیاز به عجله به بیمارستانها یا کلینیک ها ، برای خرید کنسانتره اکسیژن به بیمارستان ها یا کلینیک ها مراجعه کنند. این آزادی به جوانان و افراد مسن اعطا می کند تا بتوانند برنامه ریزی روزمره و تعطیلات خود را با حمل مخزن اکسیژن قابل حمل خود انجام دهند. دریافت اکسیژن اضافی است. این کار با استفاده از دستگاه اکسیژن انجام می شود. در گذشته ، ماشین های اکسیژن مخازن اکسیژن استفاده می کردند. با این حال ، دستگاه های مدرن قادر به غلظت اکسیژن هستند و سپس آن را به شما تحویل می دهند. این باعث می شود آنها نسبت به دستگاه های گذشته استفاده از آنها بسیار ساده تر شود. یکی دیگر از مزیت های بزرگ دستگاه های مدرن این است که آنها قابل حمل هستند. اگر نگران کم کردن COPD هستید ، چنین نیست. با داشتن یک کنسانتره قابل حمل ، می توانید به آنجا بروید که می خواهید و در صورت نیاز هنوز اکسیژن دریافت کنید.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/