[ad_1]

اول به Almyra یک مد روز-هیپ جعبه-از-یک-هتل درست در ساحل پیاده روی چند دقیقه از پافوس, دهکده ماهیگیری است که تبدیل به جوانی فعالیت هنگامی که خورشید پایین می رود. متعلق به Kikkos صومعه پس از راه اندازی آن در سال 1973 158 اتاق هتل تا به حال چنین قبل از آن مرا به یاد کلینت ایستوود دوباره به عنوان براد پیت.

من در ویلای 10 که می تواند inelegantly تواند به عنوان یک مدرن تراس ییلاقی حتی نزدیکتر آب از بلوک اصلی. همه سفید خارج است و به همین ترتیب نور در. شما نگاه کنید از طریق اتاق به خصوصی بتن تراس که از آن شما می توانید به پایین سه مرحله به چمن پچ مشترک با همسایگان خود را با ساحل زیر (شما نیز خود را به اشتراک بگذارید تخت پشت بام با آنها – دوباره سفید شده است مجسمه با صندلی سفید و زیبا سکسی شب). در اتاق با تشکر از طراح فرانسوی Joelle Pleot – که قبلا دوباره Thanos Michaelides’ home – من تا به حال خاکستری سنگ مرمر طبقه palest سفید-دیوارهای خاکستری و نرم چوب و مبلمان با رنگ پریده آبی چرم اثاثه یا لوازم داخلی و بالش. اینده فولاد ضد زنگ فن whirred سربار. حمام یک سربار انبوه دوش و همچنین به عنوان یک دست برگزار شد واحد و دوست داشتنی LaSource لوازم آرایش از Crabtree & Evelyn که همسان که آبی کم رنگ اثاثه یا لوازم داخلی.

ملاقات ما برای صرف شام در رستوران فضای باز توسط ساحل. منو بین المللی با یک پیچ و تاب. ماهی و چیپس در اینجا این است که یک سبد پر از کالاماری سرخ شده, خدمت با یک گلدان فلزی از ‘روستای’ سیب زمینی سرخ کرده و یکی دیگر از قابلمه سس تارتار. زمانی که من پشت کردم به من ویلای من پیدا کردم از تخت پایین تبدیل شده و سیب قرمز در یک دور کارت که بر روی آن نوشته شده بود ‘شادی ساکن نه در مال و نه در طلا اما احساس شادی ساکن در روح’.

در صبح من قبل از صبحانه قدرت راه رفتن در امتداد مسیر ساحلی, همزمان با برخی از جوان گرفتم هنوز هم در خانه راه خود را از شب قبل. ماهیگیران در حال حاضر آماده به بیرون بروید. من بازگشت به آماده برای صبحانه در یکی دیگر از بیرون منطقه است. من چک کردن گسترده لابی هتل واقعا تنها استفاده می شود در طول ماه های زمستان مگر اینکه مثل من به شما می خواستم فای (کامل دریافت در اینجا است که معمول نیست در این جزیره). Pleot به عمد تبدیل لابی به یک خانه مسکونی البته یکی از گسترده با بسیاری از مختلف, صندلی, صندلی های مختلف مناطق. در فصل زمستان وجود دارد از یک لوله باز ورود به آتش است. حس خود را از رنگ بیرون می آید در رنگ نارنجی روشن صندلی در نوار منطقه است. من ارائه یک گلف صرف 20 دقیقه دور اما از آن زمان برای رفتن است.

چهل دقیقه بعد ما در شمال غرب بخش از جزیره در شهر کوچک ساحلی از پلیس. ما به رهبری غرب به سمت Akmasa شبه جزیره و پس از چهار مایل خاموش خرزهره-کنار جاده به سمت خصوصی رانندگی از Anassa (‘ملکه’ به نام آفرودیت که افسانه ای حمام چند مایل بیشتر طول). این پیشرو توچال افتتاح شد در سال 1998 آبشار بیش از 70 هکتار از خشن ساحلی زمین. این است که رک و پوست کنده ، ویژگی های آب در خارج از دایره میچرخه و سپس یک گارد افتخار از هفت جت آب خوش آمد می گوید شما به عنوان شما می آیند به یک عسل-رنگ سنگ مرمر کولوسئوم. برای رسیدن به غروب آفتاب تراس به نگاه کردن به دریا از آن است که 200 پا راه رفتن (من آن را اندازه گیری) همراه باز دالان که به زاویه می گویند در گذشته یک آینه بزرگ flanked توسط یک جفت چراغ سبز. با تشکر از طراح دارل اشمیت, شما همیشه می توانید چیزی را ببینید, جذاب هستند و استراتژیک قرار داده محلی گلدان و یا آیکون مدرن به فرهنگ به عنوان شما راه رفتن و یا از طریق زرق و برق دار, باغ immaculately تمایل با چمن بلکه هکتار از بوش millefeuille مختلف گل های رنگی.

173 اتاق مجموعه ایجاد کرد-مانند بلوک. من در 73 یک طبقه سوئیت خصوصی در خارج از ورودی سالن و اتاق خواب و یک سنگ دیواره تراس با شیرجه رفتن در استخر است. اتاق من تا به حال کم رنگ چوب کف خامه دیوار پوشش (رنگ) و کرکره با پوشش خوب پرده است. در اینجا طرفداران رنگ پریده بودند, کرم, دار زدن از کمی به اوج خود رسید و کرم چوب سقف. من تا به حال یک حمام و یک نیمه با بولگاری.

من با عجله به آبگرم به نحوی پیدا کردن راه در سراسر ‘ایجاد کرد میدان و کلیسای کوچک – معاصر با رفت و آمد مکرر – که در آن یک زن و شوهر با حضور خود ده-ish پسر بودند ازدواج کرده است. آبگرم نیمه قنات یک قرعه کشی واقعی به عنوان آن دارای 17 اتاق درمان. آنها را thalasso و آلی داروخانه لندن شرکت ظاهرا معشوق از مدونا و Gwyneth Paltrow. من تا به حال یک ضد پیری بدن, درمان یعنی یک اسکراب سفید و شکر و نمک و گل رز به دنبال قرار دادن روز و آند گلبرگ رز سپس یک گل رز نفت, گسترش, سپس یک کرم بدن که شامل مواد زیر, سبز, قهوه, اسیدهای چرب, گوارانا horsetail پیچیده پیچک و meadowsweet – یک 200ml گلدان از این آلی داروخانه webset را به شما هزینه £150.

وجود دارد پنج رستوران هوشمندانه همه باز هر شب. چهارشنبه قبرس شب بوفه با زندگی در ‘village مربع و تعداد زیادی از سرگرم کننده (به حال من ماندم یک شب دیگر من می خواهم که همزمان با هفته نامه مدیریت کوکتل. جدید آشپز در اینجا استرالیا, اشلی گودارد که می خواهد – به عنوان او در Soneva Fushi – به گیاه, آلی, باغ, برای مهمانان به بازدید.

در صبح خورشید جاری از طریق کرکره است که من تا به حال به عمد باز گذاشته. بلند شدم و بیش از نگاه من شیرجه رفتن در استخر به عجیب و غریب بوتهزار دور به اقیانوس. دوچرخه کوهستان در انتظار و من موفق یک تمرین خوب. من سرویس اتاق صبحانه, ساده, سبک, بزرگ چوب سینی برگزاری شگفت انگیزی آب پرتقال و سخاوتمندانه کاسه unsweet محلی ماست. من تا به حال یک قلب شکل, کره, فرانسوی, l’ancienne مربا و عسل محلی یک Frette دستمال و توده طعم دار قهوه. آن زمان برای من طب سوزنی از یک ساکن محلی کریستین Whittaker ویلز که داد تا جدی قانون برای تغییر شیوه زندگی و چهار سال را صرف مطالعه دقیق طب سوزنی در پکن. او ظاهرا چهره من اما در یک نقطه باز کردم یک چشم به خودم دروغ گفتن با سوزن گیر کرده در تمام بالا و پایین من است. من احساس می گالیور با Lilliputians. و این یکی برای انرژی گفت: قرار دادن یکی در بالای سر من. او شمارش اونا در شمارش ’em (خوشبختانه همان).

متاسفانه هیچ وقت برای تنیس و ورزشهای آبی و یا حتی trialling تمام رستوران ها. ماشین من در انتظار و من به خودم قول داده به بازگشت (35 ٪ از تمام مهمانان در اینجا تکرار). به خوبی انجام می شود Thanos و خواهران!

P. S. زیر شب کریستین انرژی سوزن اثر صورت گرفت. من از خواب بیدار در 2 هستم سرشار از خلاقیت است.

[ad_2]