[ad_1]

شما سرمایه گذاری یک تکه بزرگ از زندگی خود را پس انداز در یک خانه زیبا. و سپس شما ذخیره شده و ذخیره شده و آن را به طوری که آن را مناسب با سلیقه شما ساخته شده و آن را به عنوان نزدیک به خانه رویایی خود را به عنوان امور مالی خود را خواهد اجازه.

ایده آل است.

سعادت.

خوش و خرم ؟

نه کاملا.

اگر شما به این دوری آمده ام شما نیز متوجه است که پس از شما انجام داده اند تا خانه خود را, شما یک مسئولیت بزرگ برای حفظ آن است. این شامل رفع آنچه را شکسته و تضمین این که اقدامات پیشگیرانه گرفته شده است که برای دیدن چیزهایی که شکستن نیست و آنها همچنان به کار موثر.

من مطمئن هستم که شما باید قرارداد تعمیر و نگهداری برای پوشش خود یخچال, تلویزیون, تصفیه آب, سیستم های تهویه مطبوع و غیره…

آنچه در مورد خانه خود را – مبلمان را در آن ؟

بیمه نامه خواهد اطمینان حاصل شود که شما می توانید ادعا می کنند مقداری در این رویداد یک فاجعه اما اطمینان حاصل شود که شما یک خانه رایگان از آفات?

شما تا کنون تجربه خجالت از داشتن یک سوسک اجرا به نظر ساده در مقابل مهمانان خود را ؟ آیا شما می خواهید به تجربه آن ؟

آیا شما تا به حال دچار موش در خانه دور خوردن خود میوه و دانه آلوده همه آنها را لمس ؟

آنچه در مورد اشکالات تخت اخلال در خواب خود را و یا موریانه خوردن دور در بزرگترین سرمایه گذاری زندگی خود را به آرامی تبدیل آن به گرد و غبار ؟

اگر کسی مجبور راه خود را به خانه خود مسموم مواد غذایی خود را و زخمی خود را به کودکان و حیوانات خانگی و خراب مبلمان خود را فراتر از تعمیر خواهد شما فقط نشستن و فکر می کنم که شما باید انجام دهید چیزی در مورد آن, اما آن را برای بعد ؟

مطلقا نه.

شما می توانید انتخاب کنید تا هر آنچه که شما تا به حال در دست خود و انجام همه چیز ممکن است برای صرفه جویی در خانه و اموال خود را از این غارت.

آفات انجام همان چیزی که در خانه خود را. آنها به زور راه خود را در. آنها آلوده مواد غذایی خود را. آنها را نیش می زنند فرزندان خود و آفات و اغلب انتقال بیماری های خطرناک است. آنها به آرامی غذا خوردن مبلمان خود را و به نوبه خود تمام چوب در خانه خود را به گرد و غبار.

چطور شما بدفع الو قت گذراندن زمانی که می آید به استخدام یک آفت کنترل شرکت ؟

در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم که شما می توانید رسیدگی به آفات از خانه خود را توسط خودتان. شما به خوبی ممکن است قادر به, اما شما لازم نیست تخصص به بازی که از افرادی که در مقابله با هجوم آفات به صورت روزانه.

– شما را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند آزمون و خطا در انتخاب حق آفت کش ها به هدف خاص آفات است.

– سپس شما باید اطمینان حاصل شود که آفت کش های ذخیره شده در شیوه ای که آنها از دست دادن نیست اثربخشی و انجام نمی افتد به کودکان خود را در دست.

– بعد شما باید به کشف کردن که در آن به اسپری درخواست یا محل آفت کش خود را به طوری آن را بیشتر موثر خواهد بود.

– در حال حاضر شما باید تعادل دوز مناسب برای به حداکثر رساندن اثربخشی در حالی که به حداقل رساندن سمیت به خانواده خود را.

– شما باید اطمینان حاصل شود که شما در حفظ یک برنامه ثابت پس شما جلوتر خاص که آفات را پرورش چرخه و نه خطر هجوم دوباره.

شما باید برای یادگیری و انجام این همه در حالی که همچنین حفظ خانه خود (وجود دارد دیگر مناطق است که نیاز به توجه) و کار خود را.

که به منظور بلند برای هر کسی, اما غیر ممکن نیست.

اگر شما مانند من هستند و می خواهم به نگه داشتن ذهن خود را و زمان رایگان برای حرفه های دیگر به جای اینکه گره خورده است تا فقط با خانه شما پیدا کردن آن را بسیار آسان تر به استخدام یک شرکت کنترل آفات و ورود به یک قرارداد با آنها را به نگه داشتن خانه خود را از آفات رایگان.

آفت کنترل شرکت ها به طور معمول خدمات بسیاری از مشتریان و متنوع مشخصات مشتری (رستوران ها و دفاتر و خوابگاه). بنابراین آنها باید خیلی بیشتر تخصص در برخورد با آفات است.

آنها می دانند که چگونه برای شناسایی گونه ها و تعیین آفت کش ها است که می تواند موثر در درمان کسانی که گونه های خاص از آفات است.

آنها می دانند که معمول محل در خانه خود را خاص و آفت لانه (موش لانه موریانه مستعمرات سوسک خانه و غیره.). به طوری که آنها می دانم که در آن به استفاده از آفت کش ها برای به حداکثر رساندن اثر خود را.

آنها می دانند که چه مواد شیمیایی برای استفاده چقدر به استفاده از و چگونه و در کجا به آنها را ذخیره کنید.

آنها می دانند که در چه فرکانس درمان های مورد نیاز برای از بین بردن احتمال هجوم دوباره.

من می خواهم را انتخاب کنید یک شرکت کنترل آفات از خانه من هر روز است. من اصلا به زمان و یا دانش مورد نیاز برای نگه داشتن خانه آفات رایگان. من می خواهم به جای استفاده از زمان در دست های من برای انجام کارهای جالب تر.

پس چگونه شما در پیدا کردن مناسب مناسب است ؟ چگونه می توانم به شما در شناسایی آفت کنترل شرکت است که به شما ارزش خود را برای پول ؟

هنگامی که به دنبال شرکت کنترل آفات به درمان خانه خود را, مواظب برای ویژگی های زیر را در خود قرارداد:

– چه آفات می کند و درمان را پوشش می دهد ؟

وجود دارد به طور کلی یک بسته را پوشش می دهد که مورچه ها و سوسک کاملا متفاوت درمان برای موریانه و یکی دیگر برای موش / جوندگان دیگری برای ساس… شما تصویر را دریافت کنید. مطمئن شوید که درمان شما در حال ثبت نام برای تحت پوشش خود مشکل است.

– تعدادی از درمان های ارائه شده در مدت قرارداد.

به طور کلی 4 درمان در یک سال برای خانواده سالم آفات مانند مورچه ها و سوسک. درمان برای جوندگان موریانه تخت اشکالات ممکن است متفاوت باشد.

– آیا شرکت ارائه رایگان درمان بین دو برنامه ریزی درمان در صورت عود این مشکل ؟

بسیاری از شرکت های ارائه یک مرکز که در آن شما می توانید خود را در خانه درمان کنید اگر مشکل شما عود از قبل برنامه ریزی شده بعدی درمان است.

– آیا از مواد شیمیایی مورد استفاده امن برای کودکان و حیوانات خانگی ؟

برخی از شرکت ها نیاز دارند که کودکان و حیوانات خانگی باید اجازه داده شود به ناحیه تحت درمان به صورت زمان مقرر پس از درمان. برخی از شرکت ها ادعا می کنند خود را درمان نیست و نیاز به این نوع از تخلیه.

– چه آنها شما نیاز به انجام به حداکثر رساندن اثر مواد شیمیایی ؟

این مهم است که شما این سوال را بپرسید. برخی از شرکت ها نیاز دارند که شما نمی گرد و خاک خانه به مدت 24 یا 48 ساعت پس از سمپاشی شده به طوری آفت کش ها هم به کار قبل از آنها از بین برود. شما حتی ممکن است برای جلوگیری از شستن برخی از مناطق به خصوص اگر یک ژل استفاده شده است. درخواست خود را ارائه دهنده خدمات به این پرسش بنابراین شما دریافت بیشتر از درمان است.

– چه مشتریان خود را می گویند ؟

برای مراجع بپرسید و بررسی کنید با یک زن و شوهر از مشتریان که اموال آنها سرویس به اطمینان حاصل شود که درمان موثر است و درمان برنامه است که رعایت.

– چه تضمینی انجام آنها ارائه دهد ؟

به خصوص برای موریانه درمان بپرسید چه دوره آنها تضمین می کنند که شما نمی خواهد که یک هجوم دوباره. هیچ هجوم دوباره تضمین پس از موریانه درمان می تواند طیف وسیعی از 1 تا 3 سال است. با این حال بسیاری از کارشناسان به خطر تضمین تنها پس از آنها بازرسی اموال خود را گرفته و همه عوامل مانند اطراف آن منطقه مقدار چوب, رطوبت, و غیره. به در نظر گرفتن.

– قیمت

هر چند این عامل مهمی در نظر گرفتن آن نیست فقط یکی. برای مثال یک شرکت است که شما به اتهام 2000 اما نمی ارائه هر گونه تضمین است نه به عنوان خوب به عنوان یک شرکت است که شما به اتهام 2250 و به شما می دهد 1 سال گارانتی. اگر شما کودکان و یا حیوانات خانگی خود ایمنی میباشد. شما اصرار بر درمان است که مضر به سلامت خود را بدون توجه به هزینه.

بسته به نوع بر روی وضعیت شما در هر زمان داده شده اهمیت این عوامل متفاوت خواهد بود. اگر شما تنها بزرگسالان در خانه خود و بدون حیوانات خانگی واقعیت این است که یک درمان خاص است که فرزند و حیوان خانگی دوستانه ممکن است بر تصمیم خود را بسیار. اگر شما یک زمان هجوم ارائه دهنده خدمات تخصص در آن منطقه خاص بسیار مهم خواهد بود برای شما.

زمانی که شما بخواهید سوالات ذکر شده در این مقاله شما دریافت خواهید کرد بسیاری از اطلاعات مهم است. مسلح با این اطلاعات شما را در یک موقعیت بسیار بهتر است برای اطمینان حاصل شود که خود را کنترل آفات شرکت به شما می دهد ارزش برای پول خود را – رضایت بخش رهایی شما از مشکل شما و جلوگیری از آن را از اتفاق می افتد دوباره.

سپس شما می توانید عقب بنشینید و استراحت. لذت بردن از لذت از آفت خود را-رایگان تمیز کردن خانه.

[ad_2]