[ad_1]

استفاده از سنگ در نمای داخلی و خارجی برنامه های کاربردی به طور گسترده ای به دست آوردن محبوبیت در سراسر جهان است. بود این ساختمان تجاری یا خانه های خصوصی صاحبان ترجیح می دهند استفاده از سنگ به منظور افزایش زیبایی از ساختمان. جدا از داخلی و شرکت های بزرگ با استفاده از سنگ آزادانه مورد استفاده در ساختمان ها که در آن معماری نقش کلیدی در کسب و کار مانند میراث فرهنگی, هتل ها, رستوران ها و نمایشگاه.

در اینجا 6 دلیل عمده محبوبیت رو به رشد سنگ در ساخت و ساز ساختمان:

نفیس درخواست تجدید نظر بصری

سنگ را می توان در انواع داخلی و خارجی برنامه های کاربردی. این Jalli ستون و یا پانل های ساخته شده از سنگ را متمایز هوا از آن اضافه کردن به طور کلی تصور بصری ساختمان شما. علاوه بر مدرن معماران و طراحان داخلی به طور گسترده تجربه با انواع مختلفی از سنگ استفاده می شود در داخل کشور و همچنین برنامه های کاربردی خارجی. از این رو این مواد که در حال حاضر در جایگاه قدرت است و در حال حاضر نیز مورد استفاده قرار گیرد برای طراح آن ارزش.

ناچیز نگهداری

نه تنها آن را ارائه می دهد منحصر به فرد و چشم نوازش نگاه به کل ساختمان بلکه نیاز به اغماض و نگهداری و مراقبت. آنها نمی smudged و یا رنگ آمیزی را به راحتی. با توجه به ویژگی های آن سطح سنگ را فراهم می کند حفاظت کافی است.

زمانی هزینه

یکی از بهترین مزایای استفاده از سنگ در نمای داخلی و بیرونی است که نیاز به زمانی هزینه. آن طبیعت به مدت طولانی از بین می برد همه نگرانی و شما فقط نیاز به پرداخت یک بار هزینه از سنگ, رفع مواد و نیروی کار مسئول است.

دوام

بر خلاف رنگ و یا کاشی دیوار است که یک زندگی از 2-3 سال که سنگ دراز مدت مواد است که در حفظ جذابیت خود را از طریق چندین دهه است. علاوه بر این بر خلاف کاشی دیوار سنگ نشان نمی دهد آشکار اثرات پیری. ناهموار آن سطح نمی گرفتن گرد و غبار به راحتی و یا ظاهرا نشان می دهد که اثرات مشابه.

سنگ نما

خشک پوششی از سنگ فراهم می کند حفاظت کامل در برابر سنگ در حال سقوط کردن بیش از یک دوره از زمان. تغییر در درجه حرارت باعث سنگ به قرارداد و گسترش است که همچنین تحت تاثیر قرار گرفتن آن است. به عنوان سنگ گرفتن ضعیف از آب و شن و ماسه و رطوبت شروع به تراوش به سیمان مفاصل و در نهایت آن سقوط دیوار. می توان آن را بسیار مضر است و می تواند منجر به تصادف منجر به مرگ به خصوص اگر سنگ چادری در نمای ساختمان

سنگ می تواند دست نخورده باقی می ماند برای مدت طولانی

بسیاری از ساختمان های تاریخی به کار گرفته اند استفاده گسترده از سنگ شده اند و ایستاده دست نخورده از طریق قرن ها. در کنار دیوار قدیمی قلعه ها تقریبا به طور کامل ساخته شده از سنگ. نه تنها آنها ارائه کارآمد حفاظت از مزاحمان در آن زمان اما تا امروز این دیوار ها و قلعه ها در حال تاثیر پذیری اندام از آب و هوا و اثرات زمان. که تقویت سنگ و موقعیت به عنوان با دوام مواد و مصالح ساختمانی.

[ad_2]