[ad_1]

پذیرایی یک کسب و کار است که در تقاضا در سراسر سال. می شود آن را یک تولد و ازدواج یا سالگرد جشن پذیرایی است که همیشه مورد نیاز و تصمیم گرفتند از آنجا که اکثر میزبان خواهم برای مشخص کردن یک منو و مطمئن شوید که آن را کاملا در خدمت به مهمانان. به مناسبت ممکن است گاه به گاه یا رسمی; غذا است که باید برای همه اجتماعات است. هنگامی که شما در حال فکر کردن در مورد شروع کسب و کار خود را, مهم است که به نظر پذیرایی و اطلاعات کسب و کار جدی است.

کسب و کار است که همیشه در تقاضا خواهد شد را در بهتر پول و منسجم درآمد. غذا یکی از این کسب و کار و قبل از اینکه شما سوار در یک کسب و کار کیترینگ مهم است که به نگه داشتن در ذهن چند راهنمایی و ترفندها را به مطمئن شوید که شما موفق می شوند.

آیا شما علاقه مند هستید ؟

کسب و کار کیترینگ شامل مواد غذایی و پس از آن ضروری است که شما باید برخی از دانش قبل از پخت و پز و یا آماده سازی مواد غذایی است. لازم نیست که شما یک آشپز خوب هر چند که می تواند یک جایزه بزرگ. اگر شما یک آشپز خوب شما می توانید انجام دور با استخدام یک آشپز حرفه ای یا یک آشپز است. این است که نه اجازه دهید پایین و شما می توانید استخدام یک به راحتی. آن است که همیشه خوب به یک ایده خوب در مورد آماده سازی مواد غذایی پس از کسب و کار شامل بسیاری از هنر در علاوه بر این به علم است.

تدارکات

دوم مهم ترین جنبه از شروع یک کسب و کار کیترینگ این است که عادلانه به ایده خوب در مورد غذا منابع که ممکن است شامل ظروف و مبلمان. برخی از منابع می تواند میز, لباس, صندلی محور غذاخوری (انواع مختلف) غذا بخار سوخت و لیست در می رود. در علاوه بر این به تمام این داشتن حمل و نقل خود را مانند یک مینی ون می تواند نگه داشتن شما را در جا خوب پس این کسب و کار شامل حرکت مداوم از لوازم از ذخیره سازی خود را برای پذیرایی سایت (سالن که در آن غذا نیاز به انجام می شود).

کارکنان

استخدام افراد مناسب می تواند باعث شکستن و یا کسب و کار پذیرایی را. در این کسب و کار نیروی انسانی و مهارت های خود نقش عمده ای بازی. در علاوه بر این به آماده خدمت غذاهای خوشمزه, خوش میزبان و مهمان است و یک مسئولیت بزرگ. نسبت به پایان این شما نیاز به مطمئن شوید که استوارت پیشخدمت ، شما استخدام یک شخصیت دلپذیر و ارائه خدمات حرفه ای. خدمات به مشتریان از اهمیت در اینجا به مطمئن شوید که مشتریان به خاطر آمدن به شما.

امور مالی

مطمئن شوید که شما مقدار مناسب از سرمایه برای شروع با. این کسب و کار است که بسیار سرمایه بر است اما نگه داشتن به اندازه کافی سرمایه در گردش به جزر و مد شما را از طریق چند دستور است که واقع بینانه است. به عنوان در هر کسب و کار, کسب و کار در تهیه غذا نیز آن بالا و پایین و این مهم است که به درک اهمیت پیامدهای مالی. علاوه بر این هر غذا قرارداد نیازهای مختلف سرمایه مبلغ سرمایه گذاری و در نتیجه بیشتر کار سرمایه شما را بهتر و بزرگتر پذیرایی سفارشات شما می توانید پیشنهاد برای.

بازاریابی

بازاریابی بسیار ضروری برای هر کسب و کار و پس از آن برای پذیرایی کسب و کار بیش از حد. بازاریابی کسب و کار پذیرایی را به محلی مشتریان بسیار ضروری است و اگر شما یک نام تجاری جدید غذا کسب و کار مهم است که مطمئن شوید که شما چند سنتی تبلیغات در روزنامه های محلی و گردهمایی های اجتماعی قرار داده شده است. کسب و کار کیترینگ بیشتر آثار توسط کلمه از دهان و در نتیجه تبلیغات کسب و کار خود را با مشتری موجود کار شگفتی خواهد بود.

موارد فوق تنها چند اشاره گر اما مهم ترین آنهایی که شما با توجه به شروع یک کسب و کار کیترینگ. نگه داشتن آنها را در ذهن و مطمئن شوید که شما کار بر روی آنها را به طوری که شما شروع و نگه داشتن در حال اجرا یک کسب و کار موفق پذیرایی.

[ad_2]