[ad_1]

شما فقط گفت: شما عروسی پاکستان چند هفته پیش احاطه شده توسط چهره های شاد و خنده از عزیزان. قبل از روز بزرگ شما مشغول برای هفته برنامه ریزی به ترتیب در روز عروسی خود را به مطمئن شوید که شما را بی عیب و نقص و عروسی به یاد ماندنی. فشار ثابت شلوغی از خانواده و دوستان در اطراف شما ممکن است نگه داشته اند شما بیش از حد اشغال شده است. اما در حال حاضر از آن همه بیش از هر کس در بازگشت به خانه های خود را, شما به احتمال زیاد به احساس و کم آبی است.

خوب این نباید اتفاق می افتد از آنجا که شما در حال ازدواج و شروع یک آغاز جدید است, اما آن را به احساس می کنم پایین! در اینجا برخی از راه های خنک را برای شما به خداحافظی به پست عروسی بلوز و بازگشت به عمل دوباره:

1. تزئین خانه خود را

ناگهانی خاموش و آهسته معمول در زندگی خود را پس از یک عروسی اتفاق می افتد می تواند شما را احساس می کنم کم است. آن زمان خوبی برای دریافت و مشغول انجام کاری مولد است. اگر شما نقل مکان به یک خانه جدید خود را با شوهرش بعد از عروسی, سپس اجازه دهید دکوراتور داخلی در داخل شما می آیند. تزئین خانه خود را مانند شما می خواهید به تنظیم مجدد مبلمان, محل, گل های تازه در ورودی و غیره به خودتان را مشغول نگه دارید.

2. باز کردن هدیه ها

شما ممکن است در کل بسیاری از ارائه از خانواده و دوستان و دیگر مهمانان در عروسی. این زمان خوبی برای باز کردن آنها را. دریافت سازمان یافته; باز کردن همه آنها را و ببینید که آنهایی که شما می خواهید برای حفظ و آنهایی که شما فکر می کنم شما نمی خواهید. پس شما باید مقدار زیادی از زمان نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید به مهمانان برای ارائه. این یک حرکت خوب و آن را به شما را مشغول نگه دارید و دور از غم.

3. خودتان برخی از “من”

شما باید بیش از حد درگیر مسئله ی عروسی preps راه قبل از روز بزرگ; این است که زمان مناسب برای گرفتن ذهن خود را روشن و استراحت. پیوستن به یک کلاس یوگا مدیتیشن و یا صرف یک روز در آبگرم و متنعم خودتان. خواندن یک کتاب یادگیری به طبخ یک غذای جدید و لذت بردن از آن را با همسر خود; شمع روشن شام در خانه!

4. برنامه ریزی یک حزب

است که همسر خود را از تولد بالا میاد ؟ این که آیا شما یک مناسبت آمدن یا نه ترتیب یک حزب برای دوستان نزدیک خود را. آن را فوق العاده هیجان انگیز با اضافه کردن یک موضوع به حزب. شما همچنین می توانید استخدام برنامه ریزان حزب برای کمک به شما با دکور و ایده های حزب. تعجب همسر خود را با تنظیم یک حزب اگر آن را روز تولد خود را!

5. طرح یک مینی-ماه

طرح یک مینی ماه یا یک روز سفر با شوهر خود. آیا شما با یک رستوران خاص و یا پارک برای اولین بار ؟ دیدار که در محل و یا چک کردن شهر موزه, بازدید از ساحل رفتن اسب سواری و یا هر چیز سرگرم کننده است که هنوز هم خود را به بازدید از لیست. شما همچنین می توانید پرواز و یا درایو به درایو دیگر شهر برای تعطیلات آخر هفته به صرف زمان خوبی با هم.

انجام دور با عروسی بلوز با این ایده های ساده. فکر می کنم از چیزی است که شما را حفظ خواهد کرد درگیر و به دور از بودن خسته شدم. اگر شما در حال برنامه ریزی برای پرتاب یک حزب تعجب استخدام یک برنامه ریز حزب می تواند یک ایده خوب است. آنها می توانند چیزهای انجام می شود که ممکن است بیش از حد در دسترس برای شما. یک لیست از چیزهایی که شما باید مایل به انجام این کار با همسر خود اقدام به دریافت و شروع به انجام!

[ad_2]