[ad_1]

موقت خوابگاه مانند سرویس آپارتمان و سوئیت مبله به طور خاص طراحی شده برای تهیه کردن به کوتاه مدت و حتی بلند مدت امکانات رفاهی کامل با امکانات و ویژگی های که شما نیاز دارید هنگامی که شما در سفر و دور از خانه. این نوع از مسکن است بسیار محبوب در میان صاحبان کسب و کار و شرکت. خبر خوب این است که اوقات فراغت مسافران و گردشگران شروع به دانستن و درک این نوع زندگی آرایش. دلایلی وجود دارد که چرا بیشتر و بیشتر مردم در حال اجاره آپارتمان مبله و انواع دیگر جایگزین هتل و محل اقامت آنها عبارتند از:

  1. آن است که قطعا ارزان تر در مقایسه با به طور منظم و هتل ها. اگر شما در حال رفتن به میانگین آن بر اساس تعداد کارکنان و روز شما بهتر و مقرون به صرفه. در ضمن قیمت اجاره ثابت است و شما لازم نیست که به زحمت در مورد هزینه خدمات و مالیات های دیگر. گردشگران در پیدا کردن خانه فضای مناسب و ویژگی های یک برکت و رحمت به آنها نمی خواهد نگران صرف پول بیشتر برای راهنمایی و خدمات دیگر به اتهام هنگامی که آنها با استفاده از آشپزخانه به طبخ مواد غذایی خود را.
  2. سفر در گروه است هرگز بیشتر سرگرم کننده است. حرکت نزولی با استفاده از اتاق های هتل است این واقعیت است که وجود دارد تعداد محدودی از کارکنان مجاز در هر اتاق. با serviced apartments گروه خود می توانید در یک مکان باقی بماند; بنابراین بدون نیاز به دست کشیدن بر روی بسیاری از درها فقط به ملاقات و صحبت با آنها. سرویس آپارتمان یا سوئیت مبله همچنین اتاق نشیمن که در آن شما می توانید اقامت و صرف زمان دور خود را با گروه.
  3. این ارائه می دهد یک محیط به عنوان اگر شما هرگز به سمت چپ صفحه اصلی و در تعطیلات رفت. هتل ها بیش از حد غیر شخصی و اغلب باعث می شود مهمان رفتن به خارج به دنبال لذت بردن به منظور جلوگیری از فضای سرد اتاق های هتل به طور کلی باید; در نتیجه, آن است که یک هزینه اضافی برای اوقات فراغت مسافران و گردشگران. عدم پذیرش و یا لابی منطقه است نه یک ضرر به عنوان بسیاری از آپارتمان ها از این نوع ارائه امکانات و ویژگی های منظم از هتل ها ارائه خواهم نشست اتاق, خانه داری, خشکشویی, رستوران ها و حتی فضاهای پارکینگ. بنابراین یکی می تواند یک محل اقامت و دفتر کار در همان زمان هنگامی که شما اجاره آپارتمان مبله و انواع دیگر جایگزین خوابگاه در مکان های که شما سفر.
  4. آن است که یک خانه دور از خانه از آن است که امکانات اتاق های هتل را ندارید مانند آشپزخانه و غذاخوری مبلمان مانند یک تخت خواب مبل میز و دفتر و امکانات که هتل های معمول ارائه خواهم قوی Wi-Fi, کار منطقه و مستقیم خطوط تلفن.
  5. شما می توانید محل مورد نظر شما; شما می توانید انتخاب یکی در نزدیکی دفتر خود و یا شما می توانید کتاب یکی که نزدیک است نشانه های معروف و مکان های جالب اگر شما یک رونده. شما می توانید یک آپارتمان یک خوابه برای اجاره و یا یک آپارتمان سه خوابه اگر شما سفر توسط گروه است.

بر اساس این دلایل آن است که تعجب آور نیست که در روز به serviced apartments خواهد بود انتخاب ارجح وقتی که می آید به امکانات رفاهی.

[ad_2]