[ad_1]

در حالی که انتخاب یک هتل برای اقامت خود را در یک محل جدید اولین چیزی که ما متوجه است که نه فقط تعرفه اتاق, اما هم وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که نگاه کنیم از جمله پاکیزگی اتاق دعوت جو سبک است که استفاده شده است ، در طراحی داخلی هتل طراحی داخلی هتل فیوز تمام این عناصر است. زمانی که یک طراح داخلی با این نسخهها کار در طراحی داخلی هتل و او را نگه می دارد در ذهن و با این نسخهها کار بر روی تمام عناصر فوق. در حالی که طراحی یک هتل به عنوان هتل طراح داخلی شما را به نگه داشتن در ذهن همه عناصر زیر را به آن دعوت بیشتر برای مشتریان است.

1. اول از همه خود را انجام دهد محل دقیق مطالعات یعنی ارزیابی منطقه که از شما خواسته شده برای طراحی بدانند راه های مختلف که در آن شما می توانید استفاده کنید حتی کوچکترین جزئیات. ایجاد یک طرح از اتاق با ابعاد دقیق.

2. نگه داشتن یک جلسه با صاحب هتل و تیم خود را و از آنها بخواهید در مورد دوست داشتن و دوست نداشتن. نگاهی به پیشنهادات خود را و ترکیب این ایده ها را به طراحی خود را. از آنها بخواهید در مورد ترکیب رنگ, مبلمان, مجموعه, نگاه و مهمتر از همه بودجه خود را. تصمیم بر طراحی خود را با نگه داشتن بودجه داشته باشید.

3. تحقیق در مورد مشتریان که به هتل می خواهد برای جذب و آن را طراحی کند. قبل از خرید هر گونه مبلمان, الکترونیک, تابلو فرش رنگ و یا حتی دیوار آویختن و یا لوازم جانبی آن بحث با صاحب هتل و از او بپرسید که آیا این قابل قبول است به آنها. اجازه دهید او را می دانم در مورد قیمت هر یک از آیتم و پس از گرفتن تایید خود بروید و آن را خرید. ایجاد یک طرح است.

4. پس از خرید تمام موارد آنها را به ترتیب به عنوان در طرح های طراحی خود را. به دستورالعمل های مناسب به همه شما کارگران برق و نقاشان. ترتیب میز و صندلی در فاصله کافی از یکدیگر است. مخفی کردن همه ناخواسته سیم به طوری که اتاق نگاه نمی کند ،

5. شما همچنین می توانید اضافه کردن گیاهان, نقاشی, لامپ ، به اتاق هتل نگاه جذاب تر. توجه خاص باید با توجه به لابی منطقه به عنوان آن چیزی است که به مشتریان می دهد برداشت اول در مورد هتل. همچنین حفظ پاکیزگی در اتاق و حمام و سرویس بهداشتی.

اینها برخی از نقاط که شما می توانید خود را به هتل طراحی داخلی پروژه های موفق و جذاب تر است.

[ad_2]