[ad_1]

به کیف پول خود را از بقیه با بهره گیری از برخی از معاملات شگفت انگیز برای گرفتن حق خود را در محله مرسوم سایبر Hub در Gurgaon. یک چیز برای مطمئن شوید که شما نمی تواند چشم پوشی از مزایای ارائه شده به شما در برخی از بهترین رستوران در شهر.

1. Farzi کافه

جوانه زده از نبوغ مغز restauranteur Zorawar Kalra, Farzi کافه است که خود را مدرن را در غذاهای هندی. نگاه خود را مولکولی لمس کردن در منو و شما نمی توانید به اشتباه. سمبوسه با اردک و پنیر ساخته شده از قند بیسکویت بسیار توصیه می شود. نگاهی به کابین.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1800

محل سکونت: 8 طبقه همکف سایبر Hub

2. نیلی مغازه اغذیه فروشی

مزه برخی لذیذ اروپایی کرایه در نیلی مغازه اغذیه فروشی ارائه شده در یک بازی گاه به گاه دلی مانند تنظیم. این مواد غذایی معتبر است و refreshingly صادق است. سعی کنید کباب دنده خوک و Rueben ساندویچ.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1700

محل سکونت: DLF اینترنتی توپی, Gurgaon

3. هارد راک کافه

پدرخوانده معده و بارها در هند, هارد راک کافه به ارمغان می آورد با هم دو بزرگ را دوست دارد و آمریکا و غذا و موسیقی است. برای رفتن افسانه ای 10 اونس برگر. خود کنسرت مشهور هستند.

هزینه برای دو نفر: Rs. 2000

محل سکونت: Cyber Hub, فاز 2, Gurgaon

4. ساخته شده در پنجاب

بخشی از آشپز Jiggs Kalra مجموعه ساخته شده در پنجاب یکی از بهترین هند شمالی رستوران در شهر. فضای داخلی شیک و درجه یک. خود مرغ کره است که ارزش مزه.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

محل سکونت: Cyber Hub, Gurgaon

5. پیچ و تاب و

دریافت خود را در رشته ثابت در این آرام مدرن چینی رستوران. پیچ و تاب آن شناخته شده است پان گسترش در خدمت معاصر تیره محیط اطراف است. اژدها رول و ترافل edamame متعالی است.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1400

محل سکونت: 17-18 سایبر Hub, Gurgaon

6. سیرک

سرگرم کننده اهل تفریح و بازی دکور بر اساس سیرک تم دزد قلب خود را لحظه ای که شما گام در سراسر سیرک آستانه. پرتاب برخی از lip-smacking, کوکتل برای رفتن با ذهن دمیدن چند آشپزی منو.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

محل سکونت: Cyber Hub, Gurgaon

7. زیتون اغذیه فروشی و مشروب فروشی

پر خود را از رایحه چوب اخراج فر پیتزا زیتون در اغذیه فروشی و مشروب فروشی. استراحت در آلیس در سرزمین عجایب تم داخلی و طعم فوق العاده خود مدیترانه منو.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

محل سکونت: Cyber Hub, فاز 2, Gurgaon

8. Raasta

پس از wooing دوستدار فوتبال با آن سرگرم کننده, شاد, پرنیان در Hauz Khas Village Raasta ساخته شده است که راه را برای سایبر Hub. پرداخت ادای احترام به افسانه در باب مارلی و جیمی هندریکس, سالن پاتوق محبوب برای جوانان. سعی Creole مرغ.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1500

محل: CyberHub Gurgaon

9. شراب شرکت

خبره شراب در نهایت مسابقه خود را در شراب شرکت. این جذابیت روستایی از محل یابم اما آنچه دزد نشان می دهد آنها اسراف انتخاب شراب.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1600

محل: CyberHub Gurgaon

10. SodaBottleOpenerWala

این قدیمی ایرانی, کافه نقاشی کرده است خطوط اینترنتی توپی با آن غرابت. خود را پر از معتبر پارسی آشپزی و افراط در برخی از آثار کلاسیک مانند توت pulao و patra ni machi.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1300

محل: CyberHub Gurgaon

11. آه! کلکته

ولع مصرف برای برخی از بنگالی طعم? رانندگی کردن به آه! کلکته برای برخی از آهسته پخته کوشا mangsho یا به صورت کلاسیک بنگالی شیرینی bhapa Sandesh یا rosogulla.

هزینه برای دو نفر: Rs. 1700

محل: CyberHub Gurgaon

[ad_2]