[ad_1]

اگر شما به دنبال بهترین مکان برای خرید در بارسلونا و سپس آن مفصل در زیر ده تا از محبوب ترین. آنها استفاده می شود برای خرید در بارسلونا هر دو بازدید کنندگان و همچنین ساکنان شهر هستند نه فقط مورد استفاده گردشگران است. این شهر مشهور است نه تنها برای خود تاریخچه و معماری با شکوه اما همچنین برای خرید آن است که مشهور در سراسر جهان است.

1. گردش de Gracia:

این خیابان معروف است, همچنین شناخته شده به صورت محلی به عنوان Passeig de Gracia و دارای برخی از گران ترین مغازه ها در بارسلونا. اشاره کرد به معروف مدرن معماری این خیابان اجرا می شود از پلازا کاتالونیا به مترو قطر. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از نام های معروف در اینجا از جمله گوچی, Desigual, D&G, Jimmy Choo و Manolo Blahnik و همچنین تعدادی از برترین رستوران ها و میله های به روز کردن شما هنگامی که شما خسته از خرید. کسانی که به دنبال مارک های معروف جهان و خالص لوکس خوشحال خواهد شد اما آماده به استفاده از کارت اعتباری خود و صرف آزادانه از آنجا که این منطقه به صورت مجلل خرید و قیمت آن را منعکس کند.

2. پورتال ده LAngel:

اگر شما درست در مرکز بارسلونا پس از آن این است که یک عابر پیاده عبور در Ciutat Vella (مرکز شهر) منطقه آغاز و در پلازا کاتالونیا و در حال اجرا به کلیسای جامع. شما را پیدا خواهد کرد فروشگاه ال Cortes Inglés در آن شروع و خیابان نیز دارای نام هایی مانند Benetton, Massimo Dutti Camper, H&M و زارا. این خیابان ارائه می دهد مقرون به صرفه تر برندها و آن بازار هدف این است که یک جمعیت جوان است و بنابراین اگر شما در حال جستجو برای آخرین روند مد در قیمت مقرون به صرفه شما باید مستقیم از اینجا.

3. La Rocca ایجاد کرد:

لا رکا ایجاد خروجی است که واقع در روستای به همین نام است که اتصال 12 A7 بزرگراه. شما همچنین می توانید یک اتوبوس از fabra از من پویگ مترو در Sant Andreu منطقه و یا یک قطار از Sants ایستگاه. آن را به خوبی به ارزش زمان صرف شده برای دریافت در اینجا دلیل این که شما را پیدا خواهد کرد طراح برتر این رسانه ها تا 60% تخفیف و برخی از بهترین خرید های درمانی در جهان است. که خروجی آن نیز یک Rebaixes دوره (فروش فصلی) برگزار می شود در ماه جولای و ژانویه که به خوبی شناخته شده علامت های تجاری لوکس به فروش می رسد در قیمت های مقرون به صرفه.

4. قطر Mar:

این منطقه ارائه می دهد تعداد زیادی از بارسلونا, خرید, فروشگاه, سینما, رستوران ها و دیگر امکانات می توان انتظار داشت یکی از بارسلونا جدیدترین مراکز خرید. باز از 10 صبح تا 10 ساعت, شما می توانید فروشگاه در اینجا روز و شب. خوب برای خانواده خرید.

5. L’Illa:

واقع گوشه ای از Avinguda قطر 555-559 و Carrer de Constança L’Illa یک مرکز خرید ارائه می دهد که بیش از 170 مغازه ها و رستوران ها از جمله Benetton, دیزل و زارا. آن است که ساده ترین راه برای دریافت Tombus یا مدار اتوبوس شروع در پلازا کاتالونیا و می رود به توقف در 28 مکان. این متمایز آبی, اتوبوس, افت خواهد کرد شما را در قطر و گردش de Gracia به شما اجازه می دهد هاپ روشن و خاموش برای خرید خود را. زمانی که آن را تبدیل به سمت چپ در قطر صبر کنید تا زمانی که آن می رسد L’Illa و پس از آن در خارج. استفاده از این مرکز خرید بزرگ است که شما می توانید پیدا کردن اواسط قیمت و مارک های شناخته شده مانند, Zara, Mango, و…. و همچنین به عنوان کوچک بوتیک منحصر به فرد با بیشتر مدل های منحصر به فرد همه در همان محل.

6. Raval:

Raval به شما ارائه می دهد یک انتخاب خوب از مد. همچنین شما می خواهد پیدا کردن چند مغازه دست دوم در اینجا و تاریخی Boqueria Market, یکی از معروف ترین بازارهای در اروپا است. Lailo در Carrer de la Riera Baixa یک مثال ارائه محصولات با کیفیت بالا از جمله واقعی ویکتوریا bustles و رقص. اما اگر شما می توانید پیدا کردن آنچه شما می خواهید در اینجا وجود دارد چند نفر دیگر در همان خیابان را برای شما به اتمام.

7. گراسیا:

گراسیا در اصل جداگانه ایجاد کرد از بارسلونا و حتی در حال حاضر آن را حفظ شخصیت خود را با میله, رستوران ها و میادین و همچنین چندین بوتیک منحصر به فرد و مغازه ها کفش. اگر چه شما پرداخت شما مطمئن برای پیدا کردن اصلی و خلاق مد در اینجا. دریافت کردن در فنتنا مترو متوقف کردن و راه رفتن Carrer d’asturies نسبت Carrer وردی و به نوبه خود حق. شما را پیدا خواهد کرد همه شما می خواهید در اطراف این منطقه است.

8. Encants Mercat:

این یک بازار یا بازار عتیقه, با این حال شما را در آن نگاه کنید. همچنین شناخته شده به عنوان Mercat Fira د Bellcaire این بزرگترین باز هوا بازار در بارسلونا فروش هر چیزی از کتاب به مبلمان. شما باید چانه زدن برای یک معامله خوب است و انتظار می رود که شما باید انجام دهید. این Encants Mercat باز است هر روز به جز یکشنبه سه شنبه و پنج شنبه از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر.

9. ال برن:

اگر جوان هستید (و یا حتی نه چندان جوان) و به دنبال مد روز در منطقه بارسلونا و سپس ال متحمل شده است را برای شما با آن لباس و کفش و جواهر بوتیک. کافه ها و کافه ها بسته بندی شده در شب و همچنین شما می خواهد پیدا کردن پارچه و پیکاسو موزه ها در اینجا. ال برن جایی است که هنرمندان تمایل به قطع.

10. El Corte Inglés:

تقریبا جایی که ما شروع El Corte Inglés واقع شده است در پلازا کاتالونیا است و نه تنها بارسلونا بزرگترین گروه فروشگاه های زنجیره ای, بلکه بزرگترین در اسپانیا. متعددی وجود دارد که در اطراف این شهر و این بزرگترین ارائه طیف وسیعی از محصولات است که شما انتظار می رود برای پیدا کردن در جامع فروشگاه. اگر دوست دارید سرگردان در اطراف فروشگاه های بزرگ و سپس این است برای شما. در اسپانیا گفته شده است که اگر شما نمی تونم پیدا کردن آنچه شما به دنبال به El Corte Ingles زیرا انواع بسیار متنوعی از اقلام به معنی شما می توانید تقریبا هر چیزی که شما نیاز دارید.

این 10 مکان به فروشگاه در بارسلونا به عنوان ما آن را ببینید و مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد, عادی, افتتاح فروشگاه ساعت از 10 صبح تا 8.30 ساعت, اگر چه شما باید انتظار برخی از کوچکتر بوتیک در مناطق مانند Gracia, Raval و برن به نزدیک یک بعد از ظهر خواب نیمروز از 2 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر.

[ad_2]