[ad_1]

بنابراین شما می خواهید برای شروع یک کسب و کار کوچک اما don't می دانم که در آن برای شروع ؟ وجود دارد چند چیز شما باید در نظر قبل از تصمیم گیری بر کسب و کار چه خواهد بود بهترین جا برای شما. اول در نظر گرفتن نوع شخصیت خود و منافع خود – don't فقط شروع یک کسب و کار دلیل این که شما فکر می کنم از آن خواهد شد سودآور است. انتخاب یک ایده کسب و کار است که شما احساس می کنید الهام گرفته و هیجان زده برای رفتن به کار هر روز. بعد در نظر بگیرید که چه نوع از کسب و کار به خوبی انجام خواهد داد در منطقه ای که در آن کسب و کار خواهد شد واقع شده است. راه اندازی یک نوع خاصی از کسب و کار در بازار است که در حال حاضر بیش از حد اشباع شده است که با کسب و کار را در حال اجرا است که کسب و کار بسیار دشوار است. هنگامی که شما در نظر بگیرید این ایده ها وجود دارد بسیاری از منابع در دسترس است که توضیح دهید که چگونه برای تامین مالی کسب و کار کوچک شما.

با که می شود گفت در اینجا 10 ایده های خلاقانه برای کسب و کارهای کوچک شما می توانید شروع به خود را در جامعه:

1) ایجاد مبلمان سفارشی

شروع مبلمان سفارشی کسب و کار شما نیاز به شروع به کوچک و ساخت تا راه خود را, اما در عین حال شما می توانید به دست آوردن تجربه در ساخت مبلمان و پیدا کردن آنچه که مردم می خواهم و همین't مانند. بهترین از همه این کسب و کار اجازه می دهد تا شما را به طور فعال با استفاده از دستان خود و با سنگ تیز کردن مهارت های خلاق خود را در راه است که اکثر مشاغل هرگز.

2) منحصر به فرد روابط برای مردان

در حالی که بسیاری از مردم لذت بردن از ساخت لباس و بسیاری از کسب و کارهای کوچک تمرکز بر روی لباس برای زنان و کودکان بسیاری از لباس کوچک کسب و کار شروع با هدف ارائه چیزی منحصر به فرد برای مردان است. روابط را هدیه بزرگ و هرگز از سبک و مردان عشق را به پوشیدن روابط است که مجموعه آنها را جدا کنید.

3) کالج, سرویس رختشویی

اگر شما زندگی می کنند در یک شهر دانشگاهی, شروع, کالج, خشکشویی, خدمات کسب و کار می تواند یک معدن طلا. اکثر دانشجویان نفرت خود را انجام می دهند لباس های شسته شده و با خوشحالی کسی پرداخت هزینه های کوچک برای انجام آن برای آنها! این کار سریع و ساده است و شما هرگز نمی خواهد باید کمبود مشتریان اگر شما شارژ مقدار مناسب.

4) الکترونیک مربی

با مجموعهای از الکترونیک جدید منتشر شده بر روی بازار هر روز بسیاری از مردم پیدا کردن مشکل با نگه داشتن چگونه به استفاده از دستگاه های است که آنها را احاطه کرده. کسب و کار شما ارسال می کارکنان برای کمک به مردم استفاده و نگهداری و تعمیر الکترونیک خود را و یا آن را می دهد مردم را برای آمدن به سفر کسب و کار خود و زمانی که آنها مشکل دارند با استفاده از آنها. شما می شود شگفت زده در بازار بکر از مصرف کنندگان که در حال انتظار برای این نوع از کسب و کار وجود داشته باشد!

5) حیوان خانگی لباس

مردم عشق چیزی بیش از پانسمان تا حیوانات خانگی خود را. برای بسیاری از آن را تبدیل به یک تفریح و سرگرمی سرگرم کننده و برای دیگران آن را می تواند تبدیل به یک اعتیاد! شیر به این بازار از صاحبان حیوان خانگی که مایل به انجام هر چیزی را به حیوانات خانگی خود را نگاه زیبا و ایستادگی کردن در جمعیت. بهترین از همه این کسب و کار اجازه می دهد تا شما را به خلاق کار خود را با دست و دیدار با بسیاری از افراد مختلف در جامعه خود را.

6) صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار طلا و جواهر

بهترین قسمت در مورد شروع یک کسب و کار طلا و جواهر است که بیشتر به خلاقیت شما را استخدام کنند بیشتر احتمال دارد شما را به موفقیت. اگر شما همیشه عاشق هنر و صنایع دستی و طراحی پروژه های خود را به طلا و جواهر کسب و کار است برای شما. همه شما نیاز به یک چند اقلام زیبا و شاد چند مشتریان برای به دست آوردن شهرت قوی در جامعه خود می شود و در این راه به موفقیت کسب و کار کوچک.

7) شخصی خدمات دربان

آیا شما زندگی می کنند در یک جامعه با افرادی که بسیار مشغول است ؟ شما ممکن است تعجب که چگونه بسیاری از این افراد خواهد بود مایل به پرداخت کسی که برای انجام بسیاری از وظایف روزمره مانند کاغذ بازی مراقبت از خانه خود و ماشین خود بچه ها یا حیوانات خانگی خود را و خیلی بیشتر. این نوع از کسب و کار رشد کرده است تقاضا در چند سال گذشته و پیدا کردن کارکنان نسبتا آسان است. شما می توانید موفقیت در این کسب و کار راه خود را جدا و به کارگیری قوی استراتژی بازاریابی را به مطمئن شوید که به مردم اجازه می دانم که کسب و کار شما در دسترس به آنها.

8) قومی آشپزی رستوران

بسیاری از جوامع فاقد رستوران شامل انواع خاصی از غذاهای قومی است که می تواند یک موفقیت فوق العاده ای اگر آنها تنها به وجود داشته باشد! عشق به طبخ ؟ را کمی از سابقه خانوادگی خود را به جامعه محلی خود و یا تحقیق کاملا جدید آشپزی و درمان جامعه خود را به یک کمی بین المللی استعداد. بسیاری از رستوران های کوچک و کسب و کارهای شگفت زده شده اند مبلغ از افرادی که مایل به سعی کنید جدید و خلاق غذا در این رستوران کوچک کسب و کار اغلب تبدیل به نقاط داغ در شهرستانها است.

9) خدمات تدریس خصوصی

در حالی که خدمات تدریس خصوصی در حال تبدیل شدن به مشترک افزایش تقاضا برای مربیان نیز تا حد زیادی افزایش می یابد. وجود دارد افزایش تقاضا از افرادی که می خواهید به نمره بهتر در آزمون یادگیری زبان های جدید و یا بهبود نمرات خود را در مدرسه و پرداخت می تواند بسیار پرارزش است. شروع یک کسب و کار تدریس خصوصی را می توان بسیار کم هزینه و آسان برای به انجام رساندن. معمولا موفقیت های کوچک, تدریس خصوصی, شرکت بستگی به مهارت های بازاریابی به کار گرفته شده توسط آن شرکت – بنابراین فکر می کنم در خارج از جعبه!

10) آبگرم منحصر به فرد اقلام

درست مثل بسیاری از دیگر ایده های کسب و کار ذکر شده در بالا و منحصر به فرد آبگرم موارد تمایل به محبوب در بسیاری از شهرستانها و چون آنها را هدیه منحصر به فرد و آنها را مردم احساس خوب در مورد خود است. زیرا مردم همیشه رفتن به نیاز به صابون و شامپو و دیگر آبگرم موارد این صنعت است یک سرمایه گذاری خوب به دلیل آن است که رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی. ایجاد آبگرم موارد خود نیز اجازه می دهد تا شما را به طور تجربی و خلاق در کار خود را.

هنگامی که شما در مورد یک ایده کسب و کار خلاق است که با این نسخهها کار بهترین برای شما و شما آماده برای در نظر گرفتن گام های بعدی لازم برای شروع یک کسب و کار کوچک مانند این که چگونه برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود را و که در آن به آن را راه اندازی.

[ad_2]