[ad_1]

هنگامی که ما فکر می کنم از یک زندگی لوکس, آنچه به ذهن می آید ؟ اتومبیل های گران قیمت جت خصوصی تعطیلات به مکان های دوردست فانتزی شام در رستوران های خوب و دوست دارید ؟ در حالی که ثروت می کند و مزایای آن یکی از مزایای کلیدی است که اجازه می دهد فردی و آزادی انتخاب شیوه زندگی آنها مایل به تجربه. در حالی که این آزادی انتخاب است گرامی و غبطه می خوردند بسیاری از آن ممکن است تعجب آور است که بسیاری از افراد مرفه در حال انتخاب با استفاده از آزادی خود را در تعامل و ارتقای پایداری زیست محیطی و کاهش اثرات زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست و جهانی پاسداشت. چه حتی بیشتر هیجان انگیز است که به طور منظم و روزمره مردم نیز می تواند شرکت بدون نیاز شدید به ثروت است.

ایده روشن

در حالی که نور دیود ساطع شده است برای چندین دهه وجود ما فقط شروع به دیدن تحول این فناوری به یک ثابت ابزار برای جایگزینی لامپ های رشته ای و هالوژن لامپ در حالی که به طور قابل توجهی کاهش مصرف انرژی است. لامپ های LED در حال حاضر در هر اندازه و شکل و تکامل یافته اند از خود clunky خام شروع به تیز طرح های مدرن است که درخواست تجدید نظر نه تنها برای چشم بلکه برای کیف بغلی. آنها نیز گذشته بسیار طولانی تر از به طور منظم لامپ است که در یک جایزه برای اطمینان حاصل کنید. که با توجه به چگونه بسیاری از فردی لامپ ها در یک به طور متوسط به اندازه خانه و هزینه های مرتبط با تامین انرژی به کسانی که چراغ آن است که هیچ جای تعجب است که اولویت های کلیدی برای بسیاری از تبدیل های موجود خود را چراغ به چراغ های LED. تنها عامل مهار تکثير گسترده از چراغ های LED است که هزینه اولیه. نه هر کس می تواند استطاعت به صرف هزاران دلار تبدیل تمام چراغ در خانه خود را به چراغ های LED, حتی اگر آنها را دریافت خواهد کرد که پول را در لوایح انرژی پایین تر. خبر خوب این است که بیشتر مردم از جمله کسانی که لذت بردن از زندگی لوکس و تقاضا بیشتر چراغ های هزینه به مصرف کنندگان تبدیل خواهد شد و بیشتر مناسب و در نتیجه کاهش هزینه های دسترسی به این محصولات فوق العاده. حتی برخی از وب سایت اجازه می دهد تا به شما برای خرید چراغ ال ای دی در حجم در تخفیف های بزرگ و ارائه آنها را به درب خود را اثبات می کند که ایده های روشن می تواند مقرون به صرفه است.

دلال محبت من سوار

اگر شما فکر می کنم که ثروتمند اطراف در خود Bentleys, فراری و کادیلاک Suv ها را دوباره نگاه کنید. بسیاری از مرفه در حال ساخت یک تصمیم آگاهانه خود را به کاهش انتشار کربن اثرات مکمل مجموعه خود را از گاز guzzling زرق و برق دار سواری با خودروهای هیبریدی و یا به طور کامل الکتریکی ، اگر چه تا همین اواخر وجود داشت تنها چند هیبرید یا الکتریکی گزینه های تجاری برای مصرف آرایه ای از گزینه های منفجر شده و با یک ظاهر طراحی شده است که به نوبه خود سر. با مارک های مانند لینکلن و لکسوس و Porche در حال حاضر تولید هیبرید گزینه شما می توانید کیک خود و خوردن آن را بیش از حد. و برای کسانی که لذت بردن از نگاه و احساس از یک ماشین عجیب و غریب, نگاهی به سرنوشت توسط Fisker Automotive. با یک ظاهر طراحی شده یادآور آستون مارتین این خودرو قطعا ارائه در “داغ سوار” رده.

اما اگر شما زندگی در یک کلان شهر مدرن مانند نیویورک و تورنتو یا لندن بیشتر گزینه جذاب برای هر دو عملکرد و سبک خواهد بود موتورگازی یا به عبارت دقیق تر یک دوچرخه الکتریکی. E-دوچرخه spritely الکتریکی دوچرخه است که شما می توانید مکان های کاملا به سرعت به خصوص زمانی که وجود دارد این است که هر سطح از ترافیک است. مصرف صرف سکه در هر شارژ و قادر به سفر 40-50 کیلومتر را با یک شارژ در 30-50 کیلومتر در ساعت از مزایای این حالت از حمل و نقل هستند که در نگاه توسط مردم بیشتر و بیشتر. همراه با کمی مقرون به صرفه تر از خودرو, e-bikes بسیار سرگرم کننده به درایو و مناسب برای سفر به بازار و یا برای دیدار دوستان. این جایزه هر زمان خود را به شما درایو هیبرید یا الکتریکی خودرو است احساس خوب شما را در دانستن اینکه شما در حال ایجاد یک حداقل اثرات زیست محیطی.

دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در چوب ساج

اگر شما سرگرم اغلب و یا تعداد زیادی از دوستان برای لذت بردن از کباب کردن در تابستان شما می دانید که خرید خوبی پاسیو مجموعه ضروری است علاوه بر خانه خود را. پاسیو مجموعه آمده در انواع سبک ها و مواد و قیمت امتیاز. همه چیز از ارزان و شاد به ultra-high-end با برچسب قیمت همراه را می توان در این خانه مبلمان دسته. پس چگونه می تواند یک پاسیو مجموعه تاثیر بر محیط زیست ؟ شما نمی آن درایو و از آن استفاده نمی کند و قدرت. کلید صفات است که اثرات زیست محیطی برای مبلمان پاسیو هستند و مواد مورد استفاده در ساخت مبلمان و فرکانس جایگزینی. ارزان مبلمان پاسیو است که به طور معمول ساخته شده از لوله های فلزی است که نقاشی شده همراه با قطعات پلاستیکی. مواد خود را می تواند خطرناک به محیط زیست به عنوان مواد زنگ رنگ حباب و تراشه و قطعات پلاستیکی شکننده شده و شکستن. آنها نیاز به جا شود هر چند سال با مجموعه, با مجموعه در حال ارسال به تخلیه قرار داده و به محل های دفن زباله. ارزان مجموعه های بیشتر سازگار با محیط زیست مضر و کمتر زیست تخریب پذیر قطعات به طور معمول هستند. در حال حاضر در سمت تلنگر به این سکه چوب ساج پاسیو مبلمان. چوب یک ماده طبیعی است که در حال حاضر در حال برداشت در یک محیط زیست پایدار تجاری محیط زیست است. به طور سنتی از چوب ساج شناخته شده بود پایان بالا که ایجاد شده به مبلمان پاسیو و همراه با این قیمت به طور سنتی بسیار بالا است. یک بار به مبلمان ساخته شده است آن را برای نسل های گذشته اگر به درستی نگهداری می شود. در این معنا, شما می توانید منطقی پرداخت کمی بیشتر برای مبلمان چوب ساج اگر شما می دانید که هزینه های جایگزینی حداقل خواهد رسید.

تصویر واضح تر شدن… کون صبر کنید!!

دستشویی و حمام کوچک ارائه مدرک از حریم خصوصی و صلح در غیر این صورت زندگی گیج کننده. چند لحظه صرف شده در آن در نظر گرفتن یک حمام آرامش بخش جمع آوری آنهایی که افکار و آماده شدن برای آغاز یا پایان هر روز در حال محبوب توسط بسیاری از. اما هنگامی که شما یک نگاه دقیق تر در این پناهگاه از جهان خارج وجود دارد دو نکته کلیدی از زباله که وقتی ضرب در فرکانس و تعداد افرادی که با استفاده از این اتاق در هر خانواده در جهان, که به طور بالقوه یک مشکل بزرگ است.

این اولین بار است که آب به طور خاص آب داغ. برای بسیاری از ما آب داغ نشسته در یک مخزن در زیر زمین است که گاهی اوقات با استفاده از گاز و یا برق را به نگه داشتن آب های داخلی متوسط در یک مجموعه سطح از گرما. بسیاری از مردم که منجر به زندگی لوکس لذت بردن از همه چیز “در تقاضا”. آنها مانند تلویزیون خود را “در تقاضا”, ناهارخوری زیبا “در تقاضا” و آب “در تقاضا”. در خواست آب گرم بخاری گسترش اند تا حد زیادی در مناطق دیگر جهان اما تنها شروع به تبدیل شدن به محبوب در آمریکای شمالی است. دستگاه های کوچک نصب شده نزدیک به جایی که آب گرم مورد نیاز است و به عنوان آب گرم است که به نام, برای, دستگاه گرم آب فورا به درجه حرارت مورد نظر. این حذف اتلاف انرژی از نگه داشتن یک مخزن آب تا زمانی که از آن استفاده نمی شود.

قسمت دوم از ضایعات کاغذ که بیشتر آن پایین می رود ، به معنای واقعی کلمه. کاغذ توالت هنجار است برای نگه داشتن ما پاک وجود هزینه مربوط به خرید آن و همچنین در پرداختن به تاثیرات زیست محیطی این حجم از زباله های آلی است. راه حل برای این مشکل می توان به قرن 17 با ایجاد قیمت محصولات. نکردم در اوایل 1900s با گسترش سلاح های مدرن لوله کشی قیمت محصولات بود و نه تنها مظهر طبقه بالا و نخبگان زندگی آن را تجربه کرده است اما یک تجدید حیات در این عصر مدرن. اگر چه بیشتر دیده می شود معمولا در اروپا از مزایای بهداشت و درمان و کوچکتر اثرات زیست محیطی از قیمت محصولات شده است یک قرعه کشی برای ثروتمند. قیمت محصولات با استفاده از یک نسیم ملایم از اسپری آب برای شستن خود و اختصاصی حوله مورد استفاده برای خشک پس از استفاده و در نتیجه از بین بردن نیاز برای محصولات کاغذی. نصب و راه اندازی این دستگاه ها تبدیل شده است به یک جزء اصلی در قصرها high-end هتل ها و اقامتگاههای تفریحی و چشمه های معدنی در سراسر شمال امریکا و آسیا و آمریکای جنوبی و کارائیب و جاهای دیگر. برای کسانی از ما که حمام فضایی برای نصب اضافی ثابت و تکنولوژی ایجاد شده است اجازه می دهد تا قیمت محصولات تابع به توان یکپارچه به صندلی توالت. این به این معنی است که با جایگزینی صندلی توالت و برخی بسیار اساسی و لوله کشی, هر کسی می تواند دسترسی به مزایای قیمت محصولات در خانه خود را در قیمت کاملا مناسب برای مصرف کننده به طور متوسط. این است که هنوز یکی دیگر از راه های که مردم به دنبال لوکس در حال دفاع از خود و مراقبت از محیط زیست را آگاهانه انتخاب های روزانه است که می تواند بیشترین تاثیر را در زندگی خود را.

نتيجه گيری

بنابراین آنچه که ما قادر به نتیجه گیری از ما مختصر نگاهی مدرن و پیشرفت های تکنولوژیکی و مشتاق گزینه های در دسترس برای کسانی که ارزش های لوکس در زندگی خود است که بیشتر از همیشه افرادی که به معنی به دست آوردن این محصولات در حال ساخت سازگار با محیط زیست انتخاب خوب. به طوری که begs سوال در مورد بقیه از ما ؟ همه ما را انتخاب کنید اولویت متفاوت در زندگی ما است و مناسب فراهم شده برای همه. برخی ممکن است ترجیح می دهند به ایجاد یک بیانیه با انتخاب به نوشیدن آلی یا تجارت عادلانه قهوه هر روز صبح در حالی که دیگران rollerblade و یا راه رفتن به کار برای صرفه جویی در پول و محیط زیست, همه در همان زمان. هر چه اولویت خود را انتخاب با شما است را به عنوان شما می خواهید برای تنظیم اولویت خود را. خبر خوب این است که همه از فن آوری ها و محصولات من در این مقاله ذکر شده اگر هر کدام باید به اوج خود رسید و مورد علاقه خود را در حال تبدیل شدن بیشتر مقرون به صرفه به طور منظم مصرف کننده. با افزایش محبوبیت رشد بین المللی لجستیک و تجارت در دسترس بودن اطلاعات در اینترنت نه تنها آن را ممکن است برای پیدا کردن محصولات فوق العاده مفید برای محیط زیست اما شما در حال حاضر قادر به نمره آنها در قیمت های بزرگ. با این در ذهن آن شده است هرگز آسان تر برای لذت بردن از یک شیوه زندگی لوکس و احساس حتی بهتر است در مورد کمک به محیط زیست است.

[ad_2]