[ad_1]

شفشاون مراکش واقع شده است و در مرکز Rif کوه. نام این شهر اشاره به بالای کوه شکل دو کوه درست در بالای آن است که به نظر می رسد مانند شاخ بز. به معنای واقعی کلمه “آشپز chaouen, در” به معنی “نگاهی به شاخ.” ظاهر محل در شفشاون بسیار بسیار ساده است. دیوارها و خانه ها را با رنگ سفید در حالی که درهای خود را با رنگ برجسته آبی رنگ است. هنگامی که در افق شفشاون شما را پیدا خواهد کرد خودتان را بین دو کوه است. یکی از تازه ترین منابع آب را می توان در انتهای دره فقط بین دو کوه است.

شفشاون مراکش نیز یک مقصد محبوب برای خرید. بسیاری از صنایع دستی بومی می توان در اینجا یافت که در دسترس هستند در هر نقطه در مراکش مانند پتو بافته و پشم است. همچنین یک رژیم غذایی جاذبه برای گردشگران است و آنها پنیر بز. کالاهای دیگر که با دقت در صنایع توسط بومیان شفشاون در حال کفش و چیزهای ساخته شده از چرم مبلمان ساخته شده از چوب سرو سفال رنگ و حنا. غذا خوردن در این شهر نه به عنوان یک مشکل وجود دارد بسیاری از رستوران ها و کافه ها در دسترس است تقریبا در هر نقطه. سعی کنید از Tagines که یکی از بهترین غذاهای شما تا به حال در مراکش. دیگر رستوران ها که شما می توانید سعی کنید در حال رستوران Assada و La Lampe Magique. زود شام در حدود هفت در شب و رزرو کاملا قابل اجرا بنابراین بهتر دریافت وجود دارد در اوایل قبل از resto آب گرفتگی می شود با تعداد زیادی از گردشگران است.

برای مسافران به دنبال هتل ارزان و هتل بودجه بسته شما می توانید 200 هتل در شفشاون مراکش ارائه ارزان تر به عجیب ترین بسته. گذشته از این برگشت و trekkers برگشت نمی خواهد حوصله به دنبال یک سفر بود. این تور هستند و فعالیت بسته برای هر توریستی که می خواهم به انجام نوردی, صخره آویزان و یا سنگ نوردی در دسترس در هر طرف از شفشاون.

[ad_2]