[ad_1]

سانتو دمینگو قدیمی ترین شهرستان در جهان جدید و تاسیس توسط کریستف کلمب و برادر کوچکترش Bartholomew, کلمبوس در 1496. بخشی از ساکنان شهر در اوایل سال 1500 است به نام استعمار منطقه (Zona استعماری به زبان اسپانیایی). استعماری منطقه دارای بسیاری از اولین ها برای دنیای جدید است. اول آسفالت, خیابان, دانشگاه, جامع, قلعه, صومعه بیمارستان و قلعه به نام چند. با معماری زیبا و غنی سابقه استعماری در منطقه است که باید ببینید در حالی که بازدید از سانتو دومینگو. استعماری منطقه طبقه بندی شده به عنوان یک سایت میراث جهانی توسط یونسکو است.

در استعمار منطقه همراه با زیبایی ساختمان های تاریخی شما را پیدا خواهد کرد: هتل ها, رستوران ها, کافه ها, موزه ها, کافه ها و مغازه ها و غیره. دو تا از معروف ترین خیابان های استعماری منطقه هستند Calle Las Damas (خیابان از زنان) و Calle کند. Calle Las Damas بود و خیابان زنان در جامعه بالا رفت و بعد از کلیسا را در راه خود را به ناهار. Calle Las Damas یک خیابان در طول روز, اما آن را می شود حتی بیشتر شگفت انگیز در شب به عنوان چراغ های خیابان روشن کردن دیواره های ساختمان های زیبا و نارنجی رنگ. با هر گام شما را در اولین سنگفرش خیابان از دنیای جدید شما سفر عمیق تر در زمان تا زمانی که شما احساس به عنوان اینکه شما در 1500 راه رفتن در کنار کریستف کلمب خود را.

هتل ها

وجود دارد بسیاری از هتل ها را انتخاب کنید و از آنها ارائه طیف گسترده ای از قیمت ها از مقرون به صرفه ظریف است. چه خوب است در مورد مقرون به صرفه هتل ها در این منطقه است که آنها را پاک و کارکنان با مردم دوستانه – با بسیاری از صحبت کردن به زبان انگلیسی. نگه داشتن در ذهن که این ساختمان های قدیمی و, در حالی که آنها در حال پاک ترین اتاق های کوچک هستند و “ساختمان های قدیمی” مسائل. هنوز, برای, قیمت, من فکر می کنم آنها ارائه یک تجربه بزرگ در منطقه است. وجود دارد بسیاری از این هتل ها و با بسیاری از ارائه های مختلف ویژه در زمان های مختلف پس از آن سخت است به توصیه یک هتل خاص. به همین دلیل من مانند هتل ها در این منطقه است که هنگامی که شما راه رفتن از درب هتل خود را, شما لازم نیست به پرداخت یک تاکسی شما را به یک محل برای لذت بردن از. شما در حال حاضر در مقصد # 1 نقطه در سانتو دمینگو.

در پایان بالاتر وجود دارد که هتل های متعدد برای لذت بردن از, اما من در مورد بحث Hodelpa Nicolas De Ovando. این هتل دارای جادار اتاق مهمان یک حیاط زیبا از پشت به لذت بردن از شب های کوچک, نوار, مواد غذایی خوب برای صبحانه بوفه و شام آنها فوق العاده منو اما بهترین دو جنبه از این هتل از آن تاریخ و معماری آن است. Nicolas de Ovando یک سفر کریستف کلمب بود 3rd فرماندار هند و این هتل استفاده می شود به خانه اش و قدمت آن به 1502. این هتل واقع در کلل Las Damas (اول آسفالت خیابان) در یکی از خانه های ساخته شده تا به من هیچ جایی بهتر برای ماندن قادر به خود را غرق در فرهنگ قدیمی ترین شهرستان در جهان جدید. اما نگران نباشید اگر هتل است که خارج از بودجه خود را, شما می توانید آن را ببینید و لذت بردن از کوکتل در نوار و یا در حیاط.

همه چیز برای انجام و ببینید

تور پیاده روی

من به شدت نشان می دهد شما در نظر گرفتن این تور پیاده روی در کلل Las Damas و آن را یکی از اولین چیزی شما را بکنید هنگامی که شما وارد استعماری در منطقه است. هنگامی که شما را در درک ساختمان ها و تاریخ خود را, شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از آنها بیشتر است. برای مثال اگر شما در حال نشستن در میدان (میدان Espana) با بهره گیری از یک شام خوب به عنوان شما نگاه در سراسر مربع و سنگ ساختمانی آن را نمی خواهد فقط یک سنگ ساختمان دیگر چون پس از مصرف این تور پیاده روی شما را درک خواهد کرد که این خانه از کریستف کلمب پسر دیگو کلمبوس.

هنگام راه رفتن Calle Las Damas شما خواهد بود با نزدیک شدن توسط راهنمای تور که به شما ارائه خواهد شد این تور پیاده روی. تا کنون هر تور من گرفته شده است با راهنماهای که صحبت بسیار عالی به زبان انگلیسی. تور پیاده روی به طور معمول طول می کشد دو ساعت. من معمولا صحبت راهنمای تور قبل و از آنها بخواهید برای ضربه زدن به برجسته و سعی کنید و تور انجام می شود 1 به 1 1/2 ساعت. هزینه برای این سفر است که معمولا حدود 1000 $دومینیکن پزو ($20 دلار) اما شما می توانید سعی کنید به مذاکره قیمت پایین تر. راهنماهای تور انجام یک کار بزرگ و در حال مراقبت از, بنابراین من فکر می کنم آنها کسب درآمد $1,000 پزو.

بخش بعدی به بحث در مورد برخی از ساختمان ها ارزش دیدن و بسیاری از این خواهد شد در این تور است.

ساختمان موزه ها و جاذبه های تاریخی

کلیسای جامع د سانتا ماریا/ کلیسای جامع سانتا ماریا– ساخته شده در سال 1514 در اولین کلیسای جامع از آمریکا است. این کلیسای جامع فعال کلیسای جامع و انجام خدمات و 7 زیبا و کوچک.

الکزر د کولون مجلس از پسر کریستوفر کلمبوس (دیگو کلمبوس). این خانه شده است تبدیل به یک موزه زیبا با برخی از اصلی مبلمان و برخی از کپی برابر اصل, مبلمان. راه رفتن را از طریق این موزه را به شما احساس برای چه کلمبوس زندگی در 1500 است.

Plaza de España زیادی باز گردهمایی منطقه ای که در یک طرف دارای 8 رستوران مشرف به میدان و در طرف دیگر دارای الکزر د کولون (خانه دیگو کلمبوس پسر کریستف کلمب). پلازا در پایان Calle Las Damas.

Calle Las Damas احتمالا از لحاظ تاریخی قابل توجهی خیابان در شهر. این اولین بار بود که آسفالت خیابان های آمریکا و همچنین خیابان زنان در جامعه بالا رفت پایین بعد از کلیسا به حضور در ناهار. خیابان پر از ساختمان از 1500 است که در حال حاضر تبدیل به موزه ها و هتل ها و رستوران ها و غیره. قرعه کشی در تاریخ به عنوان شما راه رفتن پایین این خیابان.

Calle کند احتمالا 2nd مهم ترین خیابان در شهر. این خیابان بسته است به اتومبیل و پر از مغازه ها و کافه ها, رستوران ها, هتل ها, و آن را به یک پارک کوچک (Parque روده بزرگ) در وسط و در سمت دور از این خیابان دارای پرقو ایندپندنکیا (پارک استقلال).

فورتالزا Ozama یک 16th-century قلعه ساخته شده و مشرف به Ozama رودخانه استعماری در منطقه است. این قدیمی ترین اروپایی-طراحی قلعه در آمریکا.

Ruinas de San Francisco است که بقایای یک صومعه ساخته شده در آماده سازی برای فرانسیسکن پدران در 1508. این در نظر گرفته شده است مهم خراب شد و آثار فرماندار Nicolas de Ovando.

Panteon ده لا پطریا در اصل یک کلیسا برای یسوعیان بعد تبدیل به یک آرامگاه به خانه به جای مانده از برخی از قابل توجه ترین ملی, نظامی و غیر نظامی قهرمانان از جمهوری دومینیکن.

El Parque کولون (کلمبوس پارک) اصلی بود جمع آوری مرکز برای جشن در دوران استعمار و هنوز امروز است. واقع در کلل کند سراسر از هتل کند و هم مرز با کلیسای جامع د سانتا ماریا آن است که یک محل عالی برای نشستن بر روی نیمکت پارک زیر یک درخت و یک استراحت از بازدید از موزه ها و خرابه های به خیس خوردن در زیبایی و فرهنگ است.

رستوران ها و کافه ها و کاباره ها

وجود دارد بسیاری از رستوران ها و کافه ها و کاباره ها در استعمار منطقه. من تمرکز بر روی آنهایی که دارای اهمیت تاریخی آنهایی که من لذت می برد و برخی که مشتریان گذشته ما لذت می برد.

مشرف هر دو پلازا Espana (به اسپانیایی مربع) و الکزر د سن نیکولاس (Deigo کلمبوس’ خانه) وجود دارد 8 رستوران واقع در یک ردیف. هر کدام از آنها دارای یک منوی واقع در مقابل رستوران به زبان اسپانیایی و انگلیسی. تمام 8 رستوران در حال ظریف و طولانی ترین در حال اجرا رستوران در جهان جدید است که یکی از این 8. کله پلو (پای چوبی) یک بار متعلق به یک پا دزدان دریایی است که 500 سال از رستوران که سر فرانسیس دریک یک بار خوردند ، این که آیا شما غذا خوردن در کله پلو یا یکی از دیگر 8, شما نمی توانید به اشتباه انتخاب یکی از این.

در کلل کند چندین رستوران را انتخاب کنید. آنها لباس های گاه به گاه برای ناهار و یا گاه به گاه و یا مجلل گاه به گاه در شب. Segrefrados یک رستوران ایتالیایی است که یک محل عالی نه تنها برای مواد غذایی, اما برای مردم ، آنها بزرگ قهوه در صبح برای شروع روز خود را خاموش و پیتزا خود را بسیار عالی هستند. به صورت سنتی دومینیکن آشپزی شما می توانید اولین طبقه از هتل کند. این رستوران دارای یک ایوان مشرف به هر دو پرقو Calon و کلیسای جامع د سانتا ماریا.

در پایان Calle کند بسیار معروف کافه/رستوران به نام Grands قبلا Pacos. این رستوران باز است 24 ساعت در روز و یک محل عالی برای دریافت یک قهوه و برخی از صبحانه برای شروع روز خود را خاموش. این است که یک علاقه داشتن به جای خود اما به طور منظم کافه که در هر روز هفته را ببینید تجمع مردم در اینجا برای لذت بردن از یک مکالمه خوب با قهوه و دومینیکن سبک غذا بدون توجه به ساعت.

LuLus مزه بار است که یک محل عالی برای لذت بردن از کوکتل و شام. آن است که بسیار مرسوم محل که مجلل گاه به گاه.

Onnos است یک باشگاه شبانه واقع در قلب استعماری منطقه که در آن شما می توانید شنیدن کشورهای موسیقی مورد علاقه (Bachata Merengue و سالسا).

به عنوان من تا به حال ذکر شد قبل از, وجود دارد بسیاری از رستوران ها و کافه ها کافه ها و کاباره ها را انتخاب کنید اما من می خواستم به شما یک لیست از آنچه از نظر ما انتخاب های محبوب است. در حالی که راه رفتن در اطراف شما را ببینید بسیاری دیگر, اگر شما یکی از شما می خواهم فقط در رفتن و لذت ببرید.

در نتیجه

بین, تاریخ, موزه های بزرگ و رستوران ها و کافه ها و شب زنده داری استعماری منطقه باید باید برای هر کسی که بازدید از جمهوری دومینیکن. این است که یک انگلیسی زبان دوستانه منطقه است که بسیار امن به راه رفتن در اطراف به عنوان یک توریست.

[ad_2]