[ad_1]

وجود دارد's هیچ چیز مانند یک “گی” رستوران – بیش از وجود دارد “راست” هستند. تمایلات جنسی است't واقعا یک مسئله به غذا خوردن می آید. وجود دارد, گی, متعلق به, گی اجرا یا گی پسند مکان ها برای غذا خوردن – هیچ رستوران می خواهد به بیگانه نیمی از مشتریان خود! اما به برخی از تضمین open-mindedness, ما نشان می دهد شما را بررسی کنید یکی از این گی پسند eateries. ما در حال حاضر یک لیست از برخی از بهترین مکان های که در آن شما می توانید برای یک وعده غذایی عاشقانه خود را در تاریخ اول یا قبل از باشگاه خوک را …

کافه گویا لندن

گی مالکیت و اجرا شده توسط New Zealander دنیس کافه گویا دو غرب هند سرآشپزها و منو به عنوان بهترین جهان وطنی. این آرامش و نگرش-رایگان bar & grill یک مودی با محیط سرد و معاصر جاز شب. آن's ایده آل برای یک شام رمانتیک, جلسه دوستان برای کوکتل و یا صبحانه در آخر هفته در حالی که پرستاری خماری خود را. کافه گویا در سه طبقه با رستوران مستقر در طبقه همکف و زیرزمین در حالی که طبقه بالا محفوظ است و توابع خصوصی. انتظار جالب غذا با یک کمی تند لبه. پرفروش است # 12.95 قیمت خانه استیک. اولین و سومین چهارشنبه هر ماه میزبان به بسیار محبوب در طول 30s, لسبیین شب – تا حلقه و بررسی جدول در دسترس است.

در مورد اسکار وایلد در Philbeach هتل لندن

این محل هوشمند است. جین و / یا اسپندکس مناسب نیست نگاه کنید. “هوشمند گاه به گاه است که این لباس اگر چه ما're نه محافظه کار می گوید:” مدیر ایان رینولدز. انتظار بهترین غذاهای فرانسوی در مخمل خواب دار با مضمون باغ رستوران که مشرف به باغ مجاور هتل. تغییرات منو را هر سه ماه و یک وعده غذایی 3 دوره برای دو شما را به مجموعه ای # 60-70! قطعا یکی برای یک مناسبت خاص در مورد اسکار وایلد است که “احتمالا بهترین گی رستوران در شهر” با توجه به زمان مجله. دوجنسه ها باید بررسی کنید “رژ لب” – هفتگی جمعه ناهار خوری باشگاه. آن's یک ایده خوب برای تلفن و رزرو.

مانتو, سوهو لندن

بخشی از گروه موفق است که به کمک قرار دادن منچستر,'s خیابان کانال بر روی نقشه, مانتو به نظر می رسد مرسوم،, hi-tech بار از خارج است. برو طبقه بالا به رستوران و لذت بردن از یکی از پولی's کشنده Margueritas در حالی که شما سفارش از گسترده “جهانی” منو. ماکارونی, سالاد گوشت و ماهی ظروف تنه زدن به وسوسه tastebuds خود را در یک وراج فضای آرام. سعی کنید سالاد سزار کلاسیک یا تایلندی ماهی – هیچ چیز در منو را ترک خواهد کرد شما احساس پف کرده. مانتو باید یک ساعت ناهار منو در مورد # 10.00 در هر سر که شام شما را به مجموعه ای # 25 از جمله نوشیدنی. تنها شکایت این است که جداول واقعا نزدیک به یکدیگر – اما در سمت به علاوه این به این معنی شما می توانید چت با دیگر شام بدون بیش از حد مشکل است. آه – و برخی از پیشخدمت واقعا زیبا هستند …

قلع درام برایتون

در قلب Brighton's “گی روستای” قلع درام می تواند't کمک کند اما بسیار پیچیده محل به غذا خوردن. باز برای صبحانه طریق به شام این نوار / رستوران / کافه جذب سرد کردن جمعیت در طول روز است. ناهار منو ارائه می دهد zakushki – لهستانی نوار تنقلات سنتی خورده با ودکا یا آبجو. را انتخاب کنید از gravadlax (قزل آلا) بوداده مخلوط فلفل یا خوشمزه koftas (تند گوشت با گوجه فرنگی و خردل و دانه خرد). منوی شام شامل این بسیار محبوب خوک snitzel fillets, سیاه ماهی و خوشمزه ریکوتا و roquefort راویولی. آنها را تازه ویژه هر روز و آنها را بزرگ یکشنبه ناهار.

کلرمونت Bar & Restaurant, ادینبورگ

محبوب گی پسند رستوران با موضوع داستان های علمی تخیلی. این خدمت بزرگ, خانه ساخته شده ظروف در باور نکردنی و قیمت مناسب. منو به عنوان بهترین التقاطی با همه چیز از معروف خود را پای استیک و کاری به کبد و بیکن. استارت اصلی و البته تنها شما را به مجموعه حدود هفت پوند! رستوران طبقه بالا برای کسب و کار باز ناهار و در تمام طول روز صبحانه. این بار میزبان یک مسابقه میخانه هر چهارشنبه با “جوایز بزرگ” با توجه به barman کوین.

شکوه منچستر

آن's نه شکوه در واقع آن's کاملا مینیمالیستی. طراحی شده به جای نمایشگاه و همچنین 200 شام روی صندلی مخصوص شده است به نام بعد از رستوران و رفته اند برای فروش در مبلمان های هوشمند رسانه ها در سراسر کشور است. جولی این manageress توصیف آشپزی به عنوان “جدید فارسی فیوژن” – حدس شما به عنوان خوب به عنوان ما. غذاهای مورد علاقه شامل ترد اردک پیتزا با آلو و hoisin سس و سخن بی معنی وبیهوده شکلات فند دسر. افسانه جمعه ناهار در دسترس است # 6.95 در حالی که شام شما را به مجموعه ای در مورد # 20 در سر. آن's بهتر است به کتاب به عنوان با شکوه بسیار شلوغ است.

[ad_2]