استفاده از لرزشگیر در قسمت دوربین نیز از قابلیتهای این گوشی بود. با پیشرفتهترین مدل آیفون ۱۳ مواجه خواهید بود که هم سختافزار عالی دارد و هم اندازه بزرگ آن میتواند نظر خیلیها را به خود جلب کند. امیدواریم که عملکرد باتری این گوشی به گونهای باشد که کاربران در طول روز با مشکل مواجه نشوند. افزایش ظرفیت باتری بیشتر به دلیل استفاده از صفحه نمایش بزرگتر با نرخ نوسازی بیشتر است. آیفون 13 پرو مکس قیمت بالایی دارد و به همین دلیل سختافزار بسیار خوبی روی آن قرار گرفته است.

از آنجایی که این گوشی صفحه نمایش بزرگتری با وضوح تصویر بالاتری هم دارد، تجربه بازیها جدید روی این محصول هیجان بالاتری خواهد داشت. همچنین بد نیست بگوییم که چیزی به اسم آیفون 13 پلاس وجود ندارد و این گوشی به احتمال زیاد همان آیفون ۱۳ پرو مکس خواهد بود که اندازه بزرگتری هم خواهد داشت. این احتمال وجود دارد بین سالهای ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴ اپل اولین آیفون تاشو را راهی بازار کند. شرکت اپل Inc از جابز خواسته بود تا دستگاهی لمسی مشابه کامپیوترهای تبلتی طراحی کند. کدام eSIM را پشتیبانی گوشی آیفون چهار دوربینه می کند؟

اگر به دنبال یک مدل گوشی موبایلی هستید که مدت ها بدون کوچکترین نگرانی از آن استفاده کنید خرید گوشی ایفون را می توانید در برنامه خود قرار دهید. همچنین میتوانید اخبار ایفون ۱۳ را از تکنولایف دنبال کنید تا بیشتر با این محصول آشنا شوید. از هماکنون میتوانیم به این موضوع اشاره کنیم که این تراشه قدرت بالایی خواهد داشت و عملکرد خوبی در تجربه بازیهای مختلف از خود نشان میدهد. در اینجا میتوانید نموداری را در بالای صفحه مشاهده کنید که نشان میدهد چقدر فضای باقی مانده در تلفن همراه شما وجود دارد. به لطف وجود پردازنده A13 Bionic، این گوشی عملکردی سریع و روان ارائه میدهد.

این دور بین در محیط هایی با نور کم نیز عملکردی فوق العاده دارد. مهمترین تفاوت بین گوشی آیفون 12 و نسخه پرو، در بخش دوربین است. شایعات میگویند که مدل پایه این گوشی با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی راهی بازار میشود احتمالا بین ۶ یا ۸ گیگابایت هم رم دارد. در زمان خرید آیفون ۱۳ مخصوصا خرید آیفون ۱۳ پرو مکس به ظرفیت حافظه داخلی آن توجه کنید. چرا که میزان حافظه داخلی را نمیتوانید ارتقا دهید. گوشی آیفون ۱۱ پرو صفحهنمایشی روشنتر و دوربینی پیشرفتهتر از سایر مدلهای آیفون ۱۱ دارد که با سه لنز پشتی، امکان گرفتن عکسهایی شبهحرفهای را برای شما فرآهم میآورد.