نرم افزار iMyFone D-Back را در کامپیوتر اجرا کنید و آیفونتان را با کابل مناسب به کامپیوتر متصل کنید تا توسط نرم افزار مذکور شناسایی شود. اپل هر سال چندین مدل راهی بازار میکند و به همین دلیل انتخاب گوشی اپل مناسب برای خیلیها مهم است. دقیقا در چنین لحظهای در سال ۲۰۰۷ تاریخ دنیای گوشی موبایل تغییر کرد و اولین گوشی هوشمند دنیا معرفی شد. با واگذار کردن آیفون خود در این شرایط به تعمیرکاران موبایل کمک میتوانید با خیال راحت و ظرف چند ساعت آیفونتان را با ضمانت و دقیقا مثل روز اول تحویل بگیرید. در واقع انتخاب گوشی اپل مناسب نیازمند این است که گارانتی خوبی هم داشته باشد. واضح است که تنها دستگاه هایی که به طور قانونی به فدراسیون روسیه وارد شده اند و PCT را گذرانده اند ، مشمول خدمات دو ساله می شوند.

گارانتی اپل اصفهان معمولا آپدیت اندروید گوشیهای شیائومی، تنها برای گوشیهای پرچمدار این برند به صورت منظم ارائه میشود. این آپدیت مخصوصا برای دستگاههایی بود که iOS 13 برای آنها قابل اجرا نیست. اگر برای نصب آپدیت سیستم عامل iOS به صورت OTA دچار مشکل شدهاید نگران نباشید جون این مشکل به راحتی قابل حل است. بنابراین اگر خوش شانس باشید و بتوانید تعمیر ال سی دی آیفون را با تعویض گلس روی ال سی دی تکمیل کنید، هزینه تعمیرات را به طرز محسوسی کاهش میدهید. بنابراین در برخی شرایط خاص نصب ال سی دی هایکپی میتواند گزینه مناسب تری در مقایسه با نصب ال سی دی اورجینال یا OEM باشد. گوشی آیفون اپل در ایران یک کالای لوکس به حساب میآید و بسیاری از افراد محصولات این شرکت را خاص و شیک میدانند.

سعی کنید انواع گوشی اپل و آیفونهای مختلف را با گارانتی معتبر خریداری کنید. دربازار ایران انواع گوشی اپل را میتوانید مشاهده کنید. برخی از مهمترین خدمات واحد ریکاوری شامل بازیابی حافظه داخلی گوشی، ریکاوری عکس ها، فیلم ها، اسناد، آهنگ ها، خدمات بازیابی عکس ها و فیلم های گرفته شده با گوشی، بازیابی فایل های منتقل شده از کامپیوتر به گوشی، خدمات بازیابی اطلاعات از حافظه SD ، خدمات اسکن و انتخاب فایل مورد نظر کاربر جهت بازیابی، ریکاوری و بازیابی اطلاعات رم گوشی، امکان بازگرداندن انواع فایل های حذف شده، آسیب دیده و از دست رفته، بازیابی اطلاعات گوشی و تبلت اندروید، بازیابی فایل پیامک های متنی، بازیابی لیست مخاطبین و غیره می باشد. آیفونهای بعدی نیز در ایران بسیار محبوب بودند و با استقبال شدیدی از سمت طرفداران اپل مواجه شدند، اما ایران در لیست تحریمها قرار گرفت و اپهای ایرانی نیز از اپل استور حذف شدند و دیگر خرید گوشی آیفون در ایران منطقی نبود.

گارانتی اپل لپ تاپ
آیفونهای بعدی نیز در ایران بسیار محبوب بودند و با استقبال شدیدی از سمت طرفداران اپل مواجه شدند. با این حال هواداران وفادار ایرانی اپل از این گوش دست نکشیدند و با خرید جدیدترین گوشی اپل نشان دادند این برند همچنان در ایران محبوب است. ممکن است همین حالا هم افرادی با آیفون ۴ که بسیار قدیمی شده امور روزانهی خود را انجام دهند. این باید ساعت هوشمند شما را پاک کند ، اما بعداً می توانید داده های خود را از طریق نسخه پشتیبان بازیابی کنید. تکنسین ها در پروسه ی تعمیر سعی می کنند تا بهترین خدمات را به کاربر خود ارائه دهند و به همین طریق نیز کار خود را شروع می کنند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نمایندگی تعمیرات گوشی اپل فونات لطفا از سایت ما دیدن کنید.