[ad_1]

این که آیا شما در حال حمل یک بسته نرم افزاری از مواد غذایی به خانه خود را یک نسیم خوب از هوای تازه و یا تلاش برای خلاء اتاق های متعدد وجود دارد هیچ چیز بدتر از اینکه بدون درب متوقف کردن و داشتن یک درب اسلم را در صورت خود را و یا حتی خرج کردن انگشتان دست خود را. این معمولا اتفاق می افتد زمانی که وجود ندارد یک راه مناسب برای نگه داشتن درب باز! هیچ کس را دوست دارد به فشار سنگین مبلمان و یا موارد در مقابل درب خود را فقط به آن را نگه دارید و باز به همین دلیل است که اوزبورن دورسی اختراع doorstop و بسیاری دیگر از درب های مربوط به آیتم ها در سال 1878.

Doorstops نظر می رسد ممکن است به عنوان ساده به عنوان آنها می آیند اما وجود دارد بسیاری از ویژگی های است که تعریف یک برتر doorstop. اولین و مهمترین این مواد است که درب گوه ایجاد شده است. یک درجه بالا انعطاف پذیر لاستیکی درب متوقف چیزی است که مشتری واقعا باید به دنبال که مانع از آسیب به درب و کف و لاستیک درب متوقف کردن بسیار آسان تر برای حذف از یک پلاستیک درب متوقف شود. لاستیک درب متوقف می شود همچنین باید یک نوع چاک دار گرفتن در پایین به عنوان نهایی doorwedge. و مهمتر از همه توان از غیر سمی امن ماده در مورد اینکه برداشت توسط کودکان و حیوانات خانگی.

توسعه های اخیر در جهان هیجان انگیز از doorstops درب Doggie است که یک درجه بالا انعطاف پذیر لاستیکی درب گوه با یک زنجیره متصل به دستگیره. این لاستیک درب توقف با دسته سه تایی در خدمت اهداف بسیاری از جمله اساسی حذف از داشتن به طور مداوم خم شدن برای بازیابی doorstop که یک درد است. این نیز لغو مفهوم به طور مداوم از دست doorstops, (“آن است که چیزی را؟”). هنگامی که درب چوب پنبه است که در استفاده های بسیاری می توان با یک دیوار کوه به طوری که یک زنجیره نیست فقط دروغ گفتن در اطراف به درهم. لاستیک doorstop می توان بر روی دیوار پشت دستگیره و خدمت به عنوان یک درب سپر با هدف متوقف کردن دستگیره از کوبیدن به دیوار پشت آن است. بسیاری از هتل ها را انتخاب کرده اند این نوع از درب توقف است که به خصوص قدردانی از کارکنان خانه داری.

هر چند درب متوقف می شود به نظر می رسد مانند بدون عارضه ترین دستگاه شما می شود شگفت زده چگونه بسیاری از مردم می توانید آن را اشتباه و صدمه دیده خود را در روند. برای قرار دادن یک درب گوه نگه داشتن درب و استفاده از پای خود را به فشار نوک گوه تا به درب. در حالی که steadying گوه در محل جلو و درب عقب بر روی درب گوه. حذف doorstop فقط معکوس از این, اما به یاد داشته باشید به unwedge با نیروی بیش از حد و یا شما ممکن است کبودی یک زائده یا دو. ساده است ؟ قطعا آن!

لاستیک درب گوه می توانید مسئولیت رسیدگی به انواع درب انواع بسته به کیفیت خود را. برتر داخلی/بیرونی درب متوقف خواهد شد قادر به تحمل هر گونه سنگین, بهار لود شده درب. بنابراین doorstops نه تنها مفید است اما باید در لیست معمولی کلیسا, تجهیزات رستوران, تجهیزات هتل, تجهیزات (دستی به عنوان یک هتل درب توقف برای خانه داری ویژه) لوازم اداری لوازم مدرسه و بیشتر.

درب گوه بسیاری را نجات داده و دیوار آرنج و حامل چمدان از شکست توسط یک درب باز. به سادگی wedging لاستیک درب توقف در زیر درب کارهایی که یک بار در زمان بسیاری از مردم به انجام (نگه داشتن درب باز برای کسی) و یک زمان بسیار طولانی برای انجام بیش از نیاز در حال حاضر می تواند انجام شود به سرعت و به آسانی.

[ad_2]