جنتو نیز در زمان حضور در بازار خودروی پرفروشی نبود و نمونه های کار کرده آن نیز با قیمت های کم و البته افت قیمت زیاد همراه بود. در حالی که هیچ گاه نمی تواند جایگزین پایین بودن مرکز ثقل خودرو، که هم پایداری را بهتر می سازد و هم قدرت مانور را افزایش می دهد، باشد. پس از اطمینان از صحیح بودن فاصله و فیت قرار گرفتن آن را محکم کرده و پیچ های سر کمک ها را ببندید. تمامی اجزای یک خودرو مانند یک سیستم باهم کار میکنند تا مکانیزمهای بهتری صورت گیرد و به طور کلی هندلینگ یک خودرو وابسته به کیفیت مکانیزم کنترل خودرو در عبور از موانع مختلف و پیچ های یک جاده مورد ارزیابی قرار می گیرد. هرچه نسبت وزن فنر بندی شده به فنر بندی نشده بیشتر باشد از نظر دینامیکی خودرو وضعیت بهتری دارد. به عبارت دیگر هر چقدر که فاصله بین چرخهای عقب و همچنین فاصله بین چرخهای جلو بیشتر باشد خودرو تعادل و هندلینگ استرس بار اردی بهتری خواهد داشت.

استرس بار زیر پراید اگر قسمت عقب و جلویی یک خودرو دارای تقسیم وزنی مناسبی باشد این خودرو هندلینگ بهتری پیدا خواهد کرد. با لاستیکهای پهنتر رانندگان راحتتر میتوانند که از پیچهایی تند عبور کرده و خودروی آنها فرمانپذیری بهتری خواهد داشت. شل کردن چانه و حرکت دادن آن به آرامش عضلات آن نواحی کمک میکند و با عضلاتی آرام است که میتوانید احساس انقباض را کاهش دهید. اما توجه داشته باشید دقت بی بی چک در این زمان کمتر است و هر چقدر از مدت زمان بارداری بگذرد، دقت آ ن بیشتر است. واقعیت ایین است که وزن زیاد باعث افزایش تعادل خودرو نخواهد شد چرا که هر چقدر وزن یک خودرو بیشتر باشد در سر پیچها این خودرو تمایل بیشتری خواهد داشت که به مسیر مستقیم خودش ادامه دهد. میله تعادل یا استرس بار قطعه ای است که در دو سر بالای کمک ها نصب می شود و آن ها را به هم وصل می کند . هندلینگ از ویژگی های خورو است اما این ویژگی با طرز راننده می تواند تغییر کند. زمانی که پیشرانه در جلو خودرو قرار دارد، ترمز گرفتن و هدایت خودرو در سر پیچها بسیار سادهتر میشود، زیرا وزن موتور به کمک شما میآید؛ اما وقتی که پیشرانه در پشت خودرو و عقبتر از اکسل قرار میگیرد، کنترل یا همان هندلینگ اتومبیل کمی دشوارتر خواهد شد ولی خودرو از شتاب بالاتری بهره خواهد برد.

اگر بخواهیم سادهتر این موضوع را نگاه کنیم، باید به تاثیر وزن موتور توجه کنیم. اگر وزن یک خودرو بیش از حد سنگین باشد این وزن سنگین بر روی لاستیکها و کمک فنرها چیره خواهد شد و باعث کاهش هندلینگ خودرو میشود. بار اول لانچ از حالت سکون با دور 4000 الی 4200 بررسی شد که به علت هرزگردی بیش از حد تایم خوبی به دست نیامد. اما لاستیکهایی که بیش از حد پهن باشند هم مشکلاتی مانند افزیش لاستیک سایی و همچنین مصرف سوخت بیشتر را به وجود خواهند آورد. زیرا تماس چرخ ها با سطح جاده حتی در ناهمواری ها بیشتر حفظ می شود. به این ترتیب حتی روز آزمون در شرایط فشار و استرس میتوانید کارهای روتین را انجام دهید و زمانی که کارهای اول را به خوبی انجام دهید به مرور استرس شما کاهش خواهد یافت. متاسفانه، بسیاری از اتومبیل ها برای افرادی که نیاز به لوازم دارند ساخته شده اند و حتی مدل های عملکردی می توانند انتظاراتشان را از دست ندهند.

تلورانس اتاق شامل فضای کافی اتاق برای جلوگیری از شکستن در پی ضربههای وارده بر اثر عبور از ناهمواریهاست. از دیگر عوامل تاثیر گذار در تشخیص بارداری و علائم حاملگی، می توان به نوع رابطه، نوع روش جلوگیری از بارداری، مدت زمان به تعویق افتادن پریود، تعداد رابطه، سن، نظم قاعدگی، استرس و در نهایت نوع علائم بارداری می توان اشاره کرد. اگر دنبال راههای افزایش شانس برای بارداری سریع فکر میکنید; باید زمان تخمک گذاری خودتان را تشخیص دهید. برای دید کافی باید صندلی تنظیم باشد. اگر برای پایین آوردن فشار خون در بارداری دارو مصرف می کنید، در طی مدت زایمان نیز از آن استفاده کنید. طراحی میتسوبیشی لنسر سالهاست که به عنوان یک الگو برای طراحان صنعتی فعال در حوزه خودرو مطرح میشود؛ لنسر از نظر آیرودینامیکی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد از همین رو کاربران این خودرو همیشه هندلینگ آن را بسیار لذت بخش بیان کردهاند. اگر قرصهای جلوگیری از بارداری مصرف میکنین یا قصد دارین یه روش پیشگیری از بارداری رو دنبال کنین، باید بدونید که اونها قبل از اینکه بلاستوسیست در رحم لانه گزینی کنه، عمل میکنن.