کنکور در سالهای اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است و همین امر استرس زیادی را برای داوطلبان ایجاد کرده است. به خصوص در سیستم جدید ، داوطلبان سال دوازدهم اصل سوال سالهای گذشته را ندارند ، موفقیت در کنکور 1400 همانند سال های گذشته امکان پذیر است. حدس و گمان های زیادی در مورد کنکور 1400 وجود دارد اما داوطلبان نگران نباشند ، موسسه حرف آخر با کمک معلمان باتجربه ای که در آن شرکت کرده اند در زمینه کنکور فعال هستند و سعی در کمک به داوطلبان در زمینه تدریس دارند اساسی و مدرن تدریس دروس عمومی و اختصاصی در موسسه حرف آخر با جدیدترین روشهای آموزشی انجام شده است ، حرف آخر مبتکر روشهای جدید آموزشی در کشور است. در مرحله بعدی ، ما موسسه حرف آخر کامل را ارائه خواهیم داد. در ادامه می توانید اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی با انیمیشن را هم مشاهده کنید.

ما موسسه حرف آخر را ارائه می دهیم:

موسسه حرف آخر در سال 2011 توسط پروفسور عبدالرضا منتظری تاسیس شد. هدف این مجموعه ایجاد روشی آسان و متفاوت برای دستیابی به موفقیت تحصیلی برای همه دانش آموزان و داوطلبان کنکور است. یادگیری مفهومی به محتوا کمک می کند بنابراین داوطلبان آن را حفظ نمی کنند. در واقع ، حرف آخر با آموزش مبتنی بر انیمیشن باعث می شود که مطالب برای مدت طولانی در ذهن داوطلب باقی بماند ، استفاده از انیمیشن و تصویر سازی محتوای کتاب درسی جذاب و جالب توجه خواهد بود. مطالب آموزش داده خواهد شد ، تدریس معلمان حرف آخر بسیار ساده و قابل درک است ، حرف آخر به دانشجویان می آموزد که چگونه در همه موضوعاتی که در سایر موسسات آموزشی کشور موجود نیست ، به موضوعات مختلف بپردازند ، علاوه بر این سرعت آزمون ها مهارتهایی که حرف آخر داوطلبان را آموزش می دهد. در ادامه می توانید مقاله تاثیر زیست در کنکور را هم مشاهده کنید.

کل کنکور در 4 ماه با حرف آخر:

اهداف بزرگ با دقت برنامه ریزی شده است ، بنابراین موفقیت در کنکور نیز به برنامه ریزی اصولی نیاز دارد. موسسه حرف آخر تمام دوره ها را با برنامه ریزی دقیق با در نظر گرفتن شرایط تحصیل و سطح علمی داوطلب برنامه ریزی می کند و داوطلبان برنامه خاصی را دنبال می کنند. آنها نگران برنامه ریزی و زمان مورد نیاز برای هر دوره نخواهند بود ، داوطلبان می توانند همه دوره ها را با برنامه ریزی کل آزمون ورودی در مدت 4 ماه خلاصه کنند مجموعه. عزیز می توانید تمام دوره ها را به مدت 4 ماه مطالعه کنید. بسته 4 ماهه موسسه حرف آخر شامل دوره های آموزشی ، قطعنامه آزمون کتبی و سراسری و در پایان آزمون برای ارزیابی داوطلبان است. داوطلبان در طی دوره 4 ماهه بیش از 7000 آزمون را به پایان می رسانند. نوع سوالات که ممکن است در روز کنکور در این دوره با آنها روبرو شوند به آنها ارائه می شود.

حرف آخر دارای بالاترین امتیاز:

هر ساله بسیاری از داوطلبان با استفاده از محصولات مجموعه حرف آخر در آزمون ورودی موفق می شوند. وجه مشترک رتبه های برتر حرف آخر پیروی دقیق از برنامه درسی تهیه شده توسط مشاوران حرفه ای مجموعه های حرف آخر است. با استفاده از بسته های موسسه حرف آخر به رتبه برتر رسید ، خانم هانا یاری در رشته تجربی رتبه 12 و خانم روژین یاری در کنکور تجربی سال 1998 در رتبه هجدهم قرار گرفت. پاسخ: 95 را بدست آورید ٪ در زیست شناسی و 92٪ در شیمی نیاز به برنامه ریزی و یادگیری اصولی دارد که موسسه حرف آخر برای داوطلبان ایجاد کرده است. پاسخ دهید و رتبه 71 کنکور تجربی را بدست آورید علاوه بر این ، خانم فرناز میرزایی در رتبه 373 کنکور تجربی ، 94٪ زیست شناسی را با کمک تدریس زیست شناسی استاد شعبانی پاسخ دادند.

منبع