[ad_1]

کلبه تعطیلات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب در طول بیست سال گذشته. این ایده از یک کلبه از شخصیت مجموعه ای در حومه شهر زیبا که در آن شما می توانید شل کنید و احساس می کنید در صفحه اصلی دارای کیف تجدید نظر وجود دارد مجموعه ای از قوانین و مقررات است که باید رعایت شود? پاسخ مثبت است و اگر چه برخی از آنها آشکار است و یا نوشته شده به هر قرارداد اجاره برخی از آنها بیشتر غریزی و ظریف است.

هنگامی که شما توافق می کنید برای اجاره یک کلبه طریق یک آژانس وجود دارد این است که معمولا یک توافق رسمی است که نیاز به توافق قبل از معامله صورت می گیرد. یکی از این شرایط این است که امنیت یا خسارت سپرده است که معمولا بازگشت به مستاجر هنگامی که ملک شده است بررسی می شود و پس از اجاره محل گرفته شده است. این بدیهی است که برای محافظت از صاحب ملک در برابر هر گونه عمده خسارت وارده که ممکن است رخ دهد. در تجربه من عجیب و غریب جام یا شیشه ای شکستگی ها است که معمولا نادیده گرفته اگر چه قرارداد را می توان تایید کرد اما باید یک تخت بود شکسته از کودکان استفاده کرده اند آن را به عنوان یک ترامپلاین و سپس تات ممکن است یک ماده متفاوت است.

این منجر به این سوال واضح است که مالک و چرا آنها اجاره اموال. صاحبان کلبه تعطیلات در همه اشکال و اندازه از فردی به شرکت های کوچک. افراد ممکن است در استفاده از اموال را به عنوان خانه خود را برای بخشی از سال و اجاره آن در زمان های دیگر. آنجا که آنها را می توان در روستایی حومه برخی از این مناطق دارای چند شغل و گردشگری ممکن است تنها راه خود را از درآمد. دیگر شرکت های کوچک خریداری کرده تا بیش از یک ملک و توسعه آنها را با عشق و مراقبت به تعطیلات دوست داشتنی خانه با وسایل رفاهی مدرن است که آنها ممکن است هرگز قبلا. هنگامی که شما فکر می کنم که این اموال است که شما اجاره است کسی غرور و شادی آن را به شما یک بینش بهتر به داس و don’ts از کلبه اجاره قوانین و مقررات.

به عنوان یک مستاجر, شما باید خودتان را در خانه احساس راحتی کنید و با استفاده از امکانات در ارائه. کتاب ممکن است به سمت چپ به عنوان خوانده شده بازی به بازی و استخرهای شنا مورد استفاده قرار گیرد. اگر چیزی کار نمی کند آیا نمی شود ترس از تماس با مالک و درخواست در مورد آن را مودبانه به عنوان احتمالا مالک ممکن است در مورد آن نمی دانم. اما درمان این خانه مانند خانه خود و بی پروا. پس از مدت اجاره بدیهی است که مالک یا پاک خواهد آمد و پاک کردن اموال. اما این روند باید تنها مستلزم یک ‘عادی’ مقدار از تمیز کردن مانند جارو و شستن ملحفه و تمیز کردن دستشویی و حمام و آشپزخانه. آن را باید شامل لکه های حذف شده از مبلمان یا فرش ورق و زباله های انباشته شده در بالا و یا هر ظرف سمت چپ ،

این قرارداد نانوشته باید به هر دو روش. زمانی که شما وارد در تعطیلات کلبه احتمالا پس از یک سفر طولانی وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک خوش آمدید بسته است. آن را ندارد به عجیب اما یک بطری شراب, شکلات, بیسکویت یا میوه می تواند مشتری را بیشتر احساس در خانه. کتاب مهمان برای اطلاع رسانی به مشتری در مورد محلی منطقه نزدیکترین مغازه ها و رستوران ها و جاذبه نیز یک مورد ضروری است شماره تلفن در صورت هر گونه مشکلات. هر تماس باید مودبانه و دوستانه به خصوص از مالک به عنوان او باید به امید تکرار سفارشی. اگر یک مشتری شکایت می کند که یک آیتم شکسته است یا نه به عنوان آن را باید مالک باید مفید و سعی کنید برای اصلاح این وضعیت به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

آخرین چیزی که در مورد کلبه تعطیلات است که “چه باید من را؟” مشتریان همیشه باید با این وب سایت رزرو و یا صاحب کلبه / آژانس چه با عرضه اموال و چه چیزی نیست. برای مثال ملحفه و حوله حمام مارس عرضه شود اما حوله ساحل احتمالا عرضه شود. کلبه تعطیلات خود غذا میدهد که مشتریان باید در انتظار یک یخچال پر از مواد غذایی و باید منابع خود را مانند دستشویی مقاله در مورد صاحبان نمی عرضه آن است.

کلبه تعطیلات لذت بخش و با رعایت قوانین و مقررات مشتریان و صاحبان می توانید جلوگیری از هر گونه مسائل.

[ad_2]