[ad_1]

راه رفتن را از طریق پاریس در جستجوی جدید راهنمایی و نقاط داغ برای خوانندگان متوجه شدم من می خواهم غفلت یکی از آن کلاسیک ترین مکان های, با وجود این واقعیت است که من اغلب زمانی را برای skulk در اطراف “bouquinistes” (دست دوم کتابفروشان) از بانک ها از رودخانه سن.

کشش بیش از یک مایل در مرکز پاریس با کلیسای جامع نوتردام به عنوان پس زمینه و با خیابان های باریک و رستوران ها از Quartier Latin پرتاب یک سنگ دور این رتبه در میان بالای هر لیست از پاریس کلاسیک تجربه است.

آثار از سن گذشته

برای من هیچ چیز مظهر پاریس جوهر بیش از این سن را bouquinistes شده اند که “بخشی از مبلمان” برای صدها سال در حال حاضر. آنها به طور کامل منحصر به فرد به پاریس: من می دانم که از هیچ شهر دیگر در جهان است که می تواند به رخ کشیدن چنین آرایه ای از کتاب معامله گران است.

اولین bouquinistes به نظر می رسد به عنوان اوایل به عنوان در اواسط قرن 16 هنگامی که آنها تجارت کالاهای خود را از چرخ دستی های بیشتر از نه مخفیانه به عنوان آنها را به فروش غیر قانونی جزوات پروتستان در طول جنگ های صلیبی.

آن بود که پس از انقلاب فرانسه که به bouquinistes از سن واقعا شروع به رستگار: آنها تا به حال دسترسی به تمام کتابخانه های مصادره شده از غنی اگر چه در آن بود که تا پایان قرن 19 که در آنها حق به طور دائم پیچ و مهره های خود را در غرفه جعبه ها بر روی دیوار سنگی رودخانه بانک ها.

پس از سال 1952 به اندازه جعبه و حتی رنگ خود را رسما تنظیم شده است.

از نشریات کنونی به بها عتیقه

امروز شما در پیدا کردن bouquinistes’ اصطبل کشش برای بیش از یک مایل در امتداد هر دو طرف رود سن در اطراف Ile de la Cite از Pont ماری به رعایت لوور در سمت راست و از Quai de la Tournelle به رعایت Malaquais در سمت چپ.

در این شاعرانه تنظیم و با نوتردام به عنوان پس زمینه شما می توانید حفاری همه نوع: عتیقه چاپ و حکاکی پیر مسائل Paris Match (عمده national news magazine), نقشه, کتاب, بسیار, کتاب های قدیمی, کتاب های کمیاب, کتاب های کمیک, پوستر, کارت پستال, سوغاتی و سایر شانس و به پایان می رسد.

اصطبل خود اساسا شامل جعبه پیچ به دیوار سنگی رودخانه بانک که در حال قفل کردن در شب. اگر چه برخی از کالاهای خود را امروزه به شدت برای گردشگران هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نادر و گرانبها موارد به صورت جدی خبره.

شما هرگز نمی دانید چه چیزی شما را در سراسر آمده در حالی که خان درون لوله تفنگ از طریق bouquinistes’ مجموعه, و اگر آنها به آنچه شما می خواهید برخی حتی می گویند آنها برای پیدا کردن آن برای شما آن است که تجارت خود را نگه می دارد که گنجینه های در گردش خون است که ممکن است در غیر این صورت هلاک.

حتی وجود دارد به خوبی می دانم حکایت گفته الکساندر Wollcott را در حالی که رم سوختگی پینوشت: زمانی که رمان نویس آن Parrish در بر داشت یک کپی از جک فراست و داستان های دیگر در یک bouquiniste. او از دوران کودکی مورد علاقه کتاب در روز در کلرادو اسپرینگز مهد کودک, اما او می خواهم موفق به دیدن یک کپی از آن را تا آن زمان. داستان می رود که whenshe نشان داد او را به پیدا کردن او آن را باز کرد برای پیدا کردن محاط در flyleaf, “آن Parrish, 209 N. وبر خیابان کلرادو اسپرینگز”.

امروز bouquinistes از سن تعداد حدود 250 و تجارت خود را به خوبی تنظیم: آنها باید برای کسب و کار باز حداقل چهار روز در هفته بدون توجه به آب و هوا یا ترافیک پا و بیش از یک جعبه چهار زن مجاز است شامل “سوغاتی” – بقیه باید ادبی مواد.

مصاحبه با یک bouquiniste

برخی از bouquinistes در حال حرف دیگران کمتر اما من همیشه مدیریت به زمین بر کسی که دوست دارد چانه-wagging تا آنجا که من انجام دهد. من خوش شانس بود به اعتصاب یک مکالمه با 64 سال Allain Ferlich جانباز 30 سال در Quais.

سیگار کشیدن یک دومینیکن مینی سیگار و leafing از طریق یک کپی از La Gazette (اولین مجله بارگیری در این هفته تا کنون چاپ شده در فرانسه در 1600s) به عنوان اگر آن را این هفته در پاریس, بازی او به نظر می رسد که هر فرد دیگری در راه رفتن گذشته خود را متوقف. “وجود دارد هیچ تنظیم ساعت” او به من می گوید “و من ترس از گرما یا سرما. من دوست دارم به عنوان خوانده شده, من پرحرف و من کنجکاو هستم. این است ایده آل برای من است.”

Chez Ferlich تعریف “پیر” به نظر می رسد کمی متفاوت تر از متوسط کتاب فروش است. من او را تلنگر از طریق یک کتاب چاپ شده در سال 1943 که حتی نمی را کاهش دهد. بسیاری از کتاب های خود را به آثار هنری خود را در: زیبا طلا-باسواد چرم-محدود جلد نوشته شده توسط نویسندگان مانند گوستاو فلوبر و امیل زولا.

متاسفانه Ferlich در نقطه گذاشت. هنگامی که او رفته است, از آن خواهد شد تا به شهر به تصمیم می گیرید که می شود نقطه خود را. “آنها یک لیست انتظار از یک یا دو صد نفر در حال انتظار برای انجام این کار” او به من می گوید.

یک گونه در معرض خطر?

درست مثل پاندا bouquinistes از یک نژاد هستند در خطر انقراض. برای یک چیز زیر زمینی اتوبوس تور پارک در زیر فلک در کنار موزه لوور کاهش ترافیک پا در امتداد Quais کاملا قابل ملاحظه ای.

پس از آن وجود دارد این است که اینترنت بزرگترین کتابفروشی که با هیچ کدام می تواند به رقابت ، تجاوز بر درآمد خود را. این مجبور است برخی از کتابفروشان به نوبه خود به بیشتر پاداشی فروش توریستی, سوغاتی, مینیاتور و خرده ریز.

اما برای کسانی که با اشتیاق به کتاب و که ارزش شکار و همچنین کتاب “شجره نامه” به bouquinistes همیشه غیر قابل تعویض – پس فراموش نکنید که برای رها کردن و نگه داشتن یکی از, پاریس, قدیمی ترین قطعه از میراث زنده (و رایگان از رنگ ورو رفته توریستی خرده ریز).

[ad_2]