[ad_1]

هند در انتظار بود برای برخی از تعجب بود. پان هندی قطار که تراورس در سراسر مقصد عمده در کشور Maharajas’ اکسپرس یکی از ارسال های اخیر از پرهای بزرگ کلاه هندی قطار لوکس.

عامل موفقیت پس از ژانویه 2010 در یک سفر در کشتی های لوکس این راه آهن است که تقریبا یک رویا به حقیقت می پیوندند برای جهانی مسافرتی.

Maharajas’ اکسپرس مغز کودک از IRCTC و کاکس و پادشاهان هند با مسئولیت محدود. هیچ جای تعجب سنتی مهمان نوازی و گرمی که مهمانان در حال درمان است, قابل توجه و بی نظیر است.

تور

وجود ندارد 1 اما 4 مجزا برنامه های ارائه شده توسط Maharajas’ اکسپرس. اسامی دعوت و قطعا ارائه بینش به شگفتی است که صبر کنید تا باز شود. شاهزاده هند سلطنتی هند و چین و هند و کلاسیک هند – این سفر انتخاب است که یکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید. مقصد که تحت پوشش این قطار لوکس به شرح زیر است:

شاهزاده هند (8D/7N) – بمبئی – وادودارا – Udaipur – جودپور – بیکانر – جیپور – Ranthambore – آگرا – دهلی نو

سلطنتی هند (7D/6N) – دهلی – آگرا – Ranthambore – جیپور – بیکانر – جودپور – Udaipur – وادودارا – بمبئی

آسمانی هند (8D/7N) – کلکته – گایا – بنارس – Bandhavgarh – Khajuraho – آگرا – گوالیور – دهلی نو

کلاسیک هند (7D/6N) – دهلی – آگرا – گوالیور – Khajuraho – Bandhavgarh – بنارس – گایا – کلکته

شهرهای بزرگ جهان, خواب آلود, روستاها, سایت های مذهبی و حیات وحش اطراف این قطار لوکس در هند یک طول می کشد در سراسر این vicinages و تعداد زیادی بیشتر…

مربیان روی Maharajas’ اکسپرس

مهمانان داخل این قطار لوکس در حال ارائه یک گراند انتخاب 23 لوکس مربیان است. 5 deluxe واگن 2 مجموعه واگن 6 junior suite واگن و یک مجموعه ریاست جمهوری – که همه آنها کاملأ پیچیده آراسته منتظر خوش آمدید مهمان به آن مجلل بودند. مبلمان دوره است که زینت کابین تمام نکات نسبت به خانواده سلطنتی هند و در همان زمان به اطمینان بسیار درجه یک اقامت برای مهمانان. فیوژن دکور در کابین اضافه کردن تمام ظرافت بیشتری به محیط. این میراث فقط در خارج از کابین ویندوز و خانواده سلطنتی در فضای داخلی کمک می کند و نسبت به ساخت اقامت به یاد ماندنی است.

امکانات رفاهی و خدمات پردازنده این راه آهن سلطنتی

امکانات در دسترس هستند که پردازنده این قطار شامل ویژگی های از قبیل کنترل درجه حرارت محیط زیست سیستم های توالت و تلویزیون ال سی دی, صندوق امانات ايمن الکترونيکی تلفن شماره گیری مستقیم WI FI دسترسی به اینترنت و بالاتر, tastefully تزئین داخلی.

پایان بوتیک, بازی, جدول, و یک بار به طور کامل مراقبت از خود و تفریحی نیاز در حالی که سفر.

این قطار لوکس نیز پوشش می دهد تمام مهمانان تحت پوشش بیمه در برابر فجایع طبیعی مانند زلزله و آتش سوزی و حتی سرقت.

ناهار خوری جایگزین برای مهمانان سفر با Maharajas’ اکسپرس

ناهارخوری زیبا چیزی است که مهمان می تواند لذت بردن از در حالی که سفر با این قطار لوکس در هند. وجود دارد 2 رستوران قرار دارد که در اینجا خدمت انتخاب delectables از سراسر هند و نوشیدنی خدمت همراه با وعده های غذایی قطعا افتخاری! بدون شک می تواند وجود داشته باشد هیچ راه دیگری که در آن هند می تواند به کاوش در یک شیوه ای بهتر.

چه چیز دیگری می توان گفت این قطار دیگر از Bon voyage برای مهمانان! لذت بردن از سفر خود را در یکی از بهترین قطار لوکس در هند.

[ad_2]