[ad_1]

بتن را می توان در برنامه های کاربردی فراوان با استفاده از انواع تکنیک های. آن است که به اندازه کافی با دوام برای آخرین دهه های آینده به اندازه کافی قوی برای استفاده در برنامه های کاربردی ساختاری و نرم و قابل انعطاف (قبل از درمان) به تولیدات تقریبا به هر فرم و یا شکل است. می توان آن را مورد استفاده در کف و دیوار و سقف برنامه های کاربردی و یا از آن می توان به ساخت مجسمه و مبلمان. می توان آن را ساخته شده به نگاه صنعتی و سرد و همچنین سنتی و گرم است. با بسیاری از برنامه های کاربردی آن است که تقریبا به جرات میتوان گفت که بتن را می توان مورد استفاده برای ایجاد تقریبا هر چیزی و کانتر مستثنی هستند.

کانتر بتن ساخته شده اولین خود را به رستوران, خرده فروشی, موسسات و خانه های بیش از یک دهه پیش; با این حال آنها رشد کرده تر پذیرفته می شود و در چند سال گذشته است. یک بار در آشپزخانه مواد به صورت تنها انجام آن را به خودتان و فوق العاده غنی کانتر بتن در حال حاضر شروع به راه خود را به اواسط قیمت خانه و مشترک برنامه های کاربردی تجاری.

استفاده از بتن کانتر تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب راه برای طراحان و مالکان برای رسیدن به یک نگاه بی نظیر توسط هر ماده دیگر. کانتر بتن اضافه می کنید, کامل, طراحی, عنصر را تقریبا در هر سبک طراحی از جمله سنتی, خاکی, مدرن صنعتی معاصر ، کانتر بتن تنها محدود به تخیل و توانایی ایجاد اشکال مانند.

مولفه های کلیدی است که در اثر نگاه کانتر بتن

مصالح.

تمام بتن نیاز به درشت و ریز مصالح مناسب برای قوام و قدرت است. در واقع این مصالح هستند یک ترکیب اصلی از بتن می باشد. در این برنامه از کانتر این مصالح از اهمیت زیادی هستند. بدیهی است که این مصالح باید اجازه بتن به راه اندازی به عنوان آن را باید. این مصالح می تواند نقش اساسی در زیبایی شناسی بتن آشپزخانه به عنوان به خوبی. برای مثال نوع خوب انتخاب مصالح (شن و ماسه به عنوان مثال) می تواند به شدت تغییر رنگ محصول به پایان رسید. اگر آشپزخانه جلا, این روند می تواند سخت کار کردن به بتن در معرض مصالح. در این صورت مجموع اندازه ها و رنگ ها فقط به عنوان مهم به عنوان هر گونه بتن رنگ آمیزی نهایی نگاه از بالا. همچنین اگر در معرض مجموع در نظر بگیرید با استفاده از مصالح دیگر از شن از جمله شیشه های شکسته و سنگ مرمر یا گرانیت چیپس و آجیل و پیچ و مهره و غیره.

سیمان پرتلند.

سیمان پرتلند است چسباننده است که نگه می دارد بتنی با هم برگزار شد. به دلیل سنتی سیمان پرتلند خاکستری رنگ آن می تواند یک اثر در نگاه کلی از بتن آشپزخانه. اگر شما به دنبال برای بالا است که می تواند به راحتی رنگ آمیزی رنگ های تیره و یا اگر شما مایل به ترک بتن کانتر, طبیعی, خاکستری, رنگ, و سپس به طور منظم پرتلند انتخاب مناسب برای این پروژه است. اما اگر خود را بتن آشپزخانه در حال رفتن به سفید و یا رنگ نور, یا شما به آن نیاز دارید به راحتی رنگ و یا رنگ آمیزی, شما ممکن است بهتر است برای انتخاب یک سفید سیمان پرتلند. این همان اتصال خواص به عنوان سنتی پورتلند تنها آن است سفید رنگ که درمان می شود. سفید پرتلند است تنها راه برای دریافت واقعا سفید بتن آشپزخانه.

رنگ.

وجود دارد انواع مختلفی از تکنیک های مورد استفاده برای دستیابی به یک رنگ خاص در بتن آشپزخانه. یکی از اساسی ترین روش اضافه کردن رنگدانه به مخلوط بتن قبل از آشپزخانه ریخته است. این رنگ اغلب به نام جدایی رنگ و یا یکپارچه رنگ. انتگرال رنگ اضافه کردن رنگ در سراسر آشپزخانه ساخت مرکز آشپزخانه همان رنگ را به عنوان سطح. این به ویژه مهم است اگر هر گونه مخرب یا پرداخت را به رخ می دهد پس از پور. پس از ریختن رنگ خواهد عمل خرد کردن یا اسیاب کردن افشای اصلی رنگ بتن. برخی پس از ریختن بتن شامل تکنیک های رنگ آمیزی رنگ آمیزی کانتر بتن رنگی کانتر بتن و رنگ بتن کانتر. هر یک از رنگ آمیزی به روش خواهد شد در نتیجه منحصر به فرد نتیجه متفاوت. به طور کلی قوانین مشابه برای بتن آشپزخانه قبل و بعد بریزید و تکنیک های رنگ آمیزی به عنوان آنها را به صورت منظم اسلب بتنی. مطمئن شوید برای بررسی قوانین و راهنمایی برای هر یک از این تکنیک قبل از اقدام. برای مثال شما به احتمال زیاد می خواهید به صبر کنید تا زمانی که بتن آشپزخانه به طور کامل درمان می شود قبل از استفاده از هر رنگ که ممکن است تا 60 روز به صورت داخل برنامه.

پر کردن.

برای هر بتن آشپزخانه شما می خواهید به استفاده از برخی از نوع سیلر. بتن به طور طبیعی متخلخل بنابراین شما نیاز به یک سیلر نگه داشتن منافذ از مکیدن در باکتری ها و لکه ها ، وجود دارد بسیاری از مختلف پر کردن. چرا که این سیلر خود را محافظت بتن آشپزخانه سرمایه گذاری نمی ارزان در این مرحله است. به خصوص برای برنامه های کاربردی را انتخاب کنید مورد تایید FDA سیلر. نیز وجود دارد برخی هستند که بدون هیچ زحمتی کمتر از دیگران بنابراین توجه به جزئیات مانند مراحل درخواست و طول بین درخواست مجدد. پر کردن می تواند در بسیاری از متفاوت است sheens و حتی tints. بالاتر براق سیلر تمایل به غنای رنگ در حالی که یک تخت و یا مات سیلر خواهد تن بتن آشپزخانه را کمی. رنگی سیلر باید با دقت استفاده شود چرا که اگر از رنگ های متضاد و یا اگر ذرات تعداد رنگ بیش از حد بالا است آن را کاملا می تواند خراب کردن کار سخت شما قرار داده و به بتن آشپزخانه.

تزئینی غرفه.

بتن آشپزخانه fabricators تلاش کرده اند بسیاری از راه های منحصر به فرد خود را به تنظیم کانتر از هم جدا. یک نیمه از روش های رایج است inlaying مواد تزئینی به بتن آشپزخانه هنگامی که بتن هنوز به درمان است. منبت کاری مواد می تواند شامل پوسته دریا, کاشی, سنگ طبیعی, شیشه ای, و غیره. حتی ظریف تر اشیاء مانند حفظ برگ را می توان به منبت کاری. اگر چه یک سیلر می توانید اضافه کردن برخی از حفاظت از همیشه در نظر دوام طولانی مدت از این مواد شما را انتخاب کنید به موجود در آشپزخانه. آشپزخانه هنرمندان نیز شده است بازی با اشیاء به تحت تاثیر قرار دادن به بتن. اگر استفاده کاربردی آشپزخانه برداشت باید کم عمق برای جلوگیری از ایجاد یک منطقه است که جمع آوری خاک و دوده. برداشت مواد فراوان هستند و می تواند شامل تمبر لاستیک دست یا پا, چاپ برگ و چوب برش کوکی ها و یا کیک و قالب و غیره.

پس از اتمام سطح.

برای سطح مختلف وجود دارد که پس از اتمام شما می توانید انتخاب کنید از جمله تخت, جلا, مهر و یا تحت تاثیر قرار troweled بافت ، این پایان می تواند تأثیر زیادی بر روی نهایی بتن آشپزخانه.

لبه شکل.

اگر شما می توانید تصور کنید که یک لبه و پایان آن در دسترس است با کانتر بتن. تنها محدودیت این ساز توانایی ایجاد قالب یا فرم. البته گوشه مربع هستند آسان و رایج لبه شکل برای کانتر بتن. همچنین شما می توانید با استفاده از یک روتر مانند کسانی که مورد استفاده در سنگ مرمر یا گرانیت کانتر برای ایجاد لبه های سبک از جمله گاو نر بینی گرد گوشه های سه گانه تخم مرغ اوجي و بیشتر. نیز وجود دارد انواع فوم و لاستیک لبه قالب است که می تواند شبیه چوب تر و تمیز دندانه دار سنگ لبه و بیشتر متعدد. و یا اگر شما احساس پرماجرا شما می توانید خود را ایجاد کنید و قالب. فقط به یاد داشته باشید: شما فقط یک امتحان کنید. اگر شما میکشید تا تنها رفع جدید بتن آشپزخانه.

غرق می شود.

اگر شما واقعا در رفتن برای یک نگاه ساده با آشپزخانه خود را در نظر بگیرید در واقع قالب خود را غرق بتن آشپزخانه. این به این معنی شما باید یک مایع قطعه که حساب برای شمارنده و سینک و بدون درز. وجود دارد حتی بیشتر غرق اشکال موجود با بتن بیش از وجود دارد با مواد دیگر. دوباره اگر شما می توانید آن را خواب و ساخت قالب شما می توانید آن را با بتن می باشد.

[ad_2]