گل سرخ خیلی چیزهاست. مطمئناً ، آنها دستگاه گلاب گیری زیبا هستند که به آنها نگاه کنند و بوی شگفت انگیزی دهند ، اما اینگونه هستند. خیلی بیشتر. من اول صبح که دوست دارم گلاب را بر روی صورتم اسپری کنم ، زیرا ، خوب ، خوشایند است ، اما ضد التهابی نیز هست – اولین دفاع در برابر تورم و چرکی چشم. و لحن ، آیا می توانیم در مورد جنبه تونینگ گلاب استفاده کنیم؟ دوم از هیچ کس در کتاب من.

توری گلاب می تواند دستگاه گلاب گیری از طریق خرده فروش زیبایی مورد علاقه شما هزینه زیادی را بپردازد ، اما ساختن آن بسیار آسان است. در اینجا آموزش گام به گام آسان ما در مورد چگونگی ساخت گلاب خانگی خود برای کمک به صرفه جویی در چند دلار وجود دارد.

چگونه می توان از گلاب DIY استفاده کرد
چگونه می توان گلاب را ساخت با دستگاه گلاب گیری
6-8 فنجان گلبرگهای بسیار معطر (ارگانیک ، در صورت امکان!)
آب مقطر
تکه های یخ
گلدان بزرگ با درب
زبانها
آجر یا کاسه کوچک وزنه برداری با وزن آشپزخانه
باریک ، کاسه وایدوث
شیشه یا گلدان شیشه ای با درب برای ذخیره گلاب
اندازه گیری فنجان با بخار یا قیف آشپزخانه
3 خامه شیر خانگی بادام خانگی برای اضافه کردن به فنجان قهوه بعدی شما
برای بهترین نتیجه توصیه می کنیم از گل رز خانگی یا گل آلی که بسیار معطر است استفاده کنید. اگر قصد استفاده از گلاب را بر روی پوست خود ندارید و قصد دارید از آن به عنوان یک خوشبو کننده هوا یا اسپری اتاق استفاده کنید ، می توانید از گلهای معمولی خریداری شده از فروشگاه ol استفاده کنید (در واقع ، این می تواند یک روش عالی برای استفاده باشد. آن گلهای رز را از شیرینی شما از روز ولنتاین بالا ببرید!). در غیر این صورت برای جلوگیری از سموم دفع آفات از مواد آلی استفاده کنید!

با جدا کردن گلبرگ ها از گل سرخ خود ، جدا کردن آنها از ساقه و لرزیدن هر گونه لکه ای که ممکن است در گلبرگ ها گیر بیفتد شروع کنید.

آموزش گل سرخ خانگی خانگی یک آجر ، کاسه سنگین یا فنجان پر از وزن آشپزخانه را در قسمت زیر قابلمه خود قرار دهید. یک کاسه عرض پهن را روی بالای آجر دستگاه گلاب گیری یا کاسه وزنی قرار دهید. قبل از حرکت به مرحله بعدی ، سعی کنید درب آن را روی قابلمه جوش خود (وارونه) قرار دهید تا مطمئن شوید کاسه های شما به اندازه کافی کوتاه است تا از یک درب مناسب و محکم مطمئن شوید.

Tutorial Tutorial DIY Rosewater از آنجا که وزن و کاسه ای درون گلدان خود دارید ، پر کردن گلدان را با آن گلبرگهای گل معطر خوشبو کنید. آنها را در گلدان در اطراف کاسه قرار دهید.

طرز تهیه گلاب پس از آنکه آب مقطر را در طرفین کاسه ریخته و گلبرگهای گل را به آرامی فرو کنید. من در نهایت با استفاده از حدود 6 فنجان آب به پایان رسید.

چگونه می توان RosewaterPlace را در بالای گلدان ، دستگاه گلاب گیری وارونه قرار داد و تعداد کمی از مکعب های یخ را در مرکز درب آن قرار داد. بگذارید گلبرگها به مدت 15-20 دقیقه روی متوسط ​​متوسط ​​بچرخند تا گلبرگها رنگ خود را از دست دهند. یخ را به عنوان ذوب ذوب کنید.

چگالشی که روی درب تشکیل می شود ، به مرکز فرو می رود و سرانجام آن را به داخل کاسه جمع آوری دهان پهن و TA-DA می یابید! شما گلاب خانگی خود را درست کرده اید.

با استفاده از توری خود ، کاسه جمع آوری دستگاه گلاب گیری را از گلدان جدا کرده و محتویات بو بو را داخل یک ظرف قرار دهید. آن را آب بندی کنید تا بوی خوشمزه از بین نرود! قیف آشپزخانه این فرایند را آسان می کند ، در غیر این صورت فقط محتویات موجود را درون هر فنجان اندازه گیری قدیمی با یک اسپوت بریزید تا کارآمد شود. لینک منبع : ازینجا