[ad_1]

اگر من یک دلار هر زمان یک چتر می افتد و یا مگس به علت باد من خواهد بود ثروتمندترین مرد همیشه. هتل ها و اقامتگاههای تفریحی ساحل کارکنان می دانید دقیقا آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. هر زمان باد مهمانان و کارکنان شروع به نگرانی در مورد پرواز چتر. با هر کاهش یافته چتر وجود دارد یک توضیح منطقی – یا آن را به خوبی نصب شده و یا اشتباه مواد استفاده شده است.

به منظور اجتناب از داشتن چتر در نهایت در استخر و یا صدمه زدن به کسی که ما را با شما به اشتراک تاکتیک های است که شما را حفظ خواهد کرد, هوای آزاد, چتر از سقوط:

با استفاده از مواد مناسب مانند آلومینیوم و یا چوب اکالیپتوس

بسیاری از شما احتمالا به توافق برسند که همه نوع از جنگل را می توان مورد استفاده به عنوان چتر دنده ها به عنوان آنها به راحتی شکستنی. و در این شرایط آنچه مورد نیاز است یک ماده است که می تواند مقاومت در برابر باد و طوفان ناگهانی. بنابراین آنچه می تواند این جادویی مواد بود ؟ اگر شما از طرفداران از چوبی اتمام اکالیپتوس بهترین گزینه خواهد بود. آن شناخته شده است که قوی و با دوام و می دهد یک تماس خاص به هر یک ،

یکی دیگر از گزینه خوبی برای چتر دنده و قاب آلومینیوم است. همانطور که قبلا آلومینیوم یکی از بهترین مواد برای مبلمان فضای باز است. این است که شناخته شده برای خود قدرت و طول عمر. اما آلومینیوم بسیار سبک وزن مواد پس از تنظیم آن استوار از پایین مطمئن شویم نگه داشتن هوای آزاد, چتر از سقوط.

که ما را به نقطه دوم.

با استفاده از یک پایه سنگین

با رفتن هر یک از این دو مواد که قبلا ذکر است یک گام. گام دوم خواهد بود با استفاده از سنگین پایه که تثبیت چتر در فضای باز.

رفع آن را در مرکز یک جدول و یا قرار دادن یک نرم پایه کافی نیست. آنچه باید انجام شود این است که برای حمایت از پاسیو چتر با بازهای قوی. اگر چه با استفاده از شن و ماسه پر شده پایه یا زمینی می تواند یک گزینه آن را قطعا یکی از قابل اطمینان ترین. به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده از گرانیت سیمان و یا پایگاه های که شناخته شده بودن وزن سنگین درجه یک و به سختی متحرک.

مطابق اندازه چتر با پایه وزن

درست است که با قرار دادن یک وزن برای بهتر نصب چتر موثر است. اما وجود دارد یک علم در پشت آن به منظور می دانم که چه باید پایه وزن بود با توجه به اندازه چتر. به فراغت شما خسته کننده حساب دیفرانسیل و انتگرال و فرمول در اینجا یک راهنمای عمومی برای چتر اندازه با میز پشتیبانی:

  • بین 1.82 متر و 2.3 متر با استفاده از یک پایه از 16 کیلوگرم

  • بین 2.3 متر و 2.8 m استفاده از یک پایه بین 18 کیلوگرم و 25 کیلوگرم

  • بین 2.8 m & 3.35 متر, پایگاه بین 30 کیلوگرم & 35 کیلوگرم است.

  • یک پایه بیش از 45 کیلوگرم می تواند رسیدگی به هر گونه چتر حتی بدون یک جدول پشتیبانی می کند.

بستن, هوای آزاد, چتر زمانی که استفاده نمی کنید

یکی از رایج ترین اشتباهات مرتکب شده توسط هتل ها و سواحل کارکنان است که نگه داشتن چتر باز حتی اگر هیچ کس با استفاده از آنها. به حداقل رساندن احتمال آسیب رساندن به خود, هوای آزاد, چتر و یا صدمه زدن به مهمانان خود را با نگه داشتن استفاده نشده parasols بسته در همه زمان. علاوه بر این هنگامی که بسته مطمئن شوید که طناب محکم احاطه پارچه جلوگیری از آن برای باز کردن زمانی که حرارت ناشی می شود.

این تاکتیک برای جلوگیری از, هوای آزاد, چتر از سقوط هر دو زندگی و صرفه جویی در هزینه. هر کسب و کار در صنعت مهمان نوازی باید این مراحل را در نظر میگیرد برای مهمانان رضایت و ایمنی. برای موثر چتر است که نمی خواهد تا پایان در استخر و یا در کسی که سر خود را بهترین گزینه خواهد بود, مهمان نوازی, هوای آزاد, تولید کننده مبلمان

[ad_2]