[ad_1]

12 ساعت ممکن است صدای بیش از حد کوتاه به تور پاریس اما اگر شما یک توقف شما در واقع می توانید لذت بردن از بهترین از پاریس اگر شما می دانید چه باید بکنید. آنچه شما واقعا می خواهید به انجام بستگی به علاقه خود را. اما پاریس پر است از لذت بخش تاریخی جاذبه های مواد غذایی بسیار عالی و پر جنب و جوش سرگرمی نقاط را انتخاب کنید.

کلیسای جامع نوتردام

اگر شما عشق به کاوش جاذبه های تاریخی پس بهترین مکان برای شروع است کلیسای جامع نوتردام واقع در نیمه شرقی پاریس. به عنوان یکی از بهترین نمونه های معماری گوتیک فرانسوی این نوتردام خانه های برخی از بهترین نمونه های نئو-گوتیک دوره از جمله نقاشی و مجسمه و مبلمان.

شما می توانید صعود به بالای برج شمالی برای لذت بردن از چشم یک پرنده را مشاهده پاریس. این دیدگاه به ویژه خیره کننده در غروب آفتاب هنگامی که شما می توانید لذت بردن از زیبایی مشهور پنجره های شیشه ای رنگی.

تحمیل زیبایی نوتردام بود تقریبا نابود شده در طول رادیکال عصر بود اما بعد از آن دوباره بازسازی شد توسط یکی از فرانسه بهترین و شناخته شده معماران Viollet-le-duc.

کلیسای جامع باز است به بازدید کنندگان از 6:45 تا 7:45 ساعت در شب. اگر شما علاقه مند به کاوش در سردابه شما را به بازدید از بين 10:00 صبح و 6 بعد از ظهر است اما شما ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که دخمه در روزهای دوشنبه بسته.

پذیرش متهم هستند در حدود 10 دلار به علاوه یکی دیگر از $4.30 برای crypt. کودکان زیر سن 14 سالگی مجاز ورود رایگان. شما همچنین می توانید درخواست یک رایگان تور با راهنما از کلیسای جامع در میز اطلاعات.

کافه دانشجو ترکی

اگر شما گرسنه پس از تور خود را از نوتردام وجود دارد این کافی نت ها فوق العاده مناسب در سراسر خیابان را از نوتردام به نام “کافه دانشجو ترکی’. این یک کافه محبوب که ارائه می دهد نمایش های دیدنی و جذاب از نوتردام و عالی منو. قیمت ها ممکن است کمی در سمت بالاتر (آماده به پرداخت بیشتر برای مواد غذایی از شما می خواهم در آمریکا) اما تجربه است که ارزش آن.

موزه لوور

بدون سفر به پاریس اعم از کوتاه یا بلند است کامل و بدون پرداخت مراجعه به موزه لوور. موزه لوور واقع شده است در بانک ها از رودخانه سن و ساختمان خود را به عنوان جذاب به عنوان بها مجموعه آن خانه. این مجموعه شامل برخی از بهترین نقاشی مثل معروف مونا لیزا در میان بسیاری دیگر.

عظیم موزه دهانه چشمگیر 15 هکتار و نمایش نزدیک به 35,000 قطعه از هنر است. موزه لوور باز است هر روز هفته به جز سه شنبه ها. زمان اجرا از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در شب. در روزهای چهارشنبه و جمعه بسته شدن زمان تمدید تا 9:45 pm. بلیط برای مشاهده لوور است و تقریبا حدود 20 دلار به صورت کامل منتقل می کند. اگر شما زیر سن 18 سالگی شما در رایگان.

کافه دایان

وجود دارد مقدار زیادی از منظره کافه ها و رستوران های نزدیک به موزه لوور. شما ممکن است بخواهید سعی کنید کافه دایان, که مشرف به موزه لوور و Tuileries. شما می توانید انتخاب کنید از یک لیست طولانی از غذاهای خوشمزه است. گزینه ها عبارتند از سالاد گرم دروس اصلی و کیک و ساندویچ.

بالا باید سعی کنید غذاهای فرانسوی

شما باید سعی کنید آنچه که به نام “Croque موسیو’; این یک گریل شده با ژامبون و پنیر, ساندویچ است که پنیر ذوب شده در دو طرف و همچنین در بالا. این ‘Croque مادام’ تنوع است که همچنین شامل تخم مرغ. شما همچنین می توانید سعی کنید سفارش آنچه که به نام ‘Confit د canard” یا پان سرخ شده در روغن اردک خدمت گرم با سیب زمینی.

اگر شما احساس دلتنگ برای, خوب, پیر, استیک, انتخاب, فرانسوی, آواتار های ‘Bouef Bourguignon’; این بار گوشت گاو پخته شده در شراب قرمز و خدمت در یک طرف صفحه گرامافون از بیکن و قارچ و پیاز. اگر شما جزئی به غذاهای دریایی, سپس شما ممکن است بخواهید سعی کنید ‘فلات de Fruits de Mer’; یک ترکیب خوشمزه میگو صدف و خرچنگ و صدف.

کاباره مولن روژ ارزش یک دیدار است اگر شما در حال بازدید از پاریس در شب. آنها نشان می دهد با شروع ساعت 9 و 11 ساعت اما بلیط ها خیلی تند در حدود 90 دلار; این شامل نیمی از یک بطری شامپاین. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به بازدید در تابستان شما می توانید شرکت رایگان کنسرت های موسیقی از اواخر ماه ژوئن در مکان های مختلف در پاریس.

چگونه می توانید در اطراف در پاریس

بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای گرفتن در اطراف است برای خرید یک روز عبور کند. پاریس حداقل 300 ایستگاه های مترو است که شما می توانید در هر کجا که شما می خواهید.

شما می توانید بسیاری از کاوش در پاریس در 12 ساعت اما به یاد داشته باشید به سرمایه گذاری در بیمه مسافرتی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر از دست دادن و سرقت از چمدان و همچنین سایر احتمالات که ممکن است بوجود می آیند.

[ad_2]