[ad_1]

یاد سوئدی فروشگاه IKEA ورود در بانکوک اواخر سال 2011. IKEA ارائه می دهد شیک و مدرن مبلمان منزل با قیمت مناسب. صفحه اصلی تجهیز غول پیکر تاسیس شد Ingvar Kamprad در سن مناقصه ها و مزایده فقط هفده. Kamprad's شور و شوق برای طراحی تشدید است به فروشگاه در چهل و سه کشور و شرکت IKEA در حال حرکت است به بانکوک.

جدید 43,000 مربع / m بانکوک فروشگاه است که به بخشی از مگا Bangna مرکز خرید باز در اطراف همان زمان. این مرکز خرید شامل بیش از چهار صد نفر از خرده فروشان و بیش از یک صد رستوران ها و eateries. مگا Bangna است واقع در جنوب غرب Bangna ترات Rd و شرقی جاده حلقه در Bangplee Suksaurat تقاطع بزرگراه حدود شش کیلومتر از فرودگاه Suvarnabhumi.

بزرگترین فروشگاه IKEA در جنوب شرق آسیا خواهد خانه حدود 7, 500 تجهیز ایده ها از جمله مبلمان, مبلمان نرم, رعد و برق, دفتر, انبار و تصاویر. اما چه ورود این فوق العاده-فروشگاه معنی بانکوک?

به طور سنتی در غرب ورود هر یک فروشگاه بزرگ ایجاد ناآرامی. کلی احساسات عمومی را تبریك بازگشت به زمان فردیت مستقل و فروشگاه ها. این است که قطعا چنین نیست در بانکوک.

ورود IKEA را بانکوک طعم سبک غربی در یک شیوه ای مناسب و مقرون به صرفه. در جایی مانند تایلند که دارای چنین ارزش های سنتی و فرهنگ نیاز't نگرانی در مورد quashing طولانی تاسیس معمولی و سبک است. در عوض مردم بانکوک استقبال بیشتری انتخاب انتخاب کنید. بین Chatuchak بازار سنتی تایلندی بوتیک و Bangna IKEA فروشگاه بانکوک خواهد بود واقعا خراب برای انتخاب.

ورود Bangna IKEA فروشگاه به ارمغان می آورد با آن یک انتخاب بیشتر از انتخاب یک سبک است که واقعا به خوبی به مدرن بانکوک آپارتمانهای. IKEA به طور سنتی به تولید طیف وسیعی از محصولات مناسب برای خانه مدرن که شامل مبتکرانه رنگ روشن و شیک تصاویر و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از لوازم جانبی از جمله برخی از فوق العاده فرش به جمع شدن در. IKEA's دمدمی حس سبک تولید en-جرم باعث می شود این شیک کالا با قیمت مناسب. IKEA سبک و ایده های طراحی بدون شک کمک به مشتریان را به راحتی تغییر دهید و خانه های خود را بدون شکستن بانک.

جدید IKEA فروشگاه را نیز حمل به نفع مردم بانکوک به عنوان آن را افزایش نرخ اشتغال. در علاوه بر این به کسانی که نیاز به ساخت جدید IKEA فروشگاه آن را به استخدام حدود چهار صد نفر از کارکنان. این شامل هشت مدیران انتخاب از هزاران نفر که در حال حاضر شروع به ساخت بسیار پیش بینی Bangna فروشگاه.

با وجود Bangna فروشگاه هنوز باز, IKEA در حال برنامه ریزی دو بیشتر فروشگاه های بانکوک مشابه در یک مقیاس عظیم Bangna فروشگاه. این بخشی از IKEA's طرح برای تبدیل شدن به شماره یک تجهیز شرکت در تایلند است.

این Bangna فروشگاه شد نه تنها هیجان انگیز جدید محصولات, بلکه کودکان,'s منطقه بازی و رستوران از جمله مهمتر از همه کسانی که معروف سوئدی کوفته!

[ad_2]