[ad_1]

در صنعت مهمان نوازی, طراحی داخلی, عملکرد مشابه. طرح یک لابی یا اتاق مهمان در علاوه بر این به طرح رنگ, روشنایی و مبلمان انتخاب تا حد زیادی تاثیر می گذارد چگونه یک مهمان احساس می کند و چگونه آنها را مشاهده محیط اطراف خود.

مهمان نوازی طراحی داخلی پوشش انواع سالن های مختلف. آن است که مورد استفاده در رستوران ها و هتل ها و حتی فروشگاه های خرده فروشی. طراحی در هر جنبه ای از طرح طبقه به رنگ دیوارها و مبلمان باعث تفاوت در تاثیر خاصی تن یا جو است. با توجه به لحن یک کسب و آرزوهای خود را به مجموعه یک طراح داخلی ممکن است را انتخاب کنید و روشن و پر جنب و جوش رنگ الگوی زوج با مبلمان مدرن و نوآورانه تزئینی لهجه و یا او ممکن است را انتخاب کنید یک ظریف بیشتر خاموش پالت رنگ زوج با شکوه مبلمان و ساده دکوراسیون دیوار برای الهام بخشیدن به احساس آرامش و راحتی.

روشنایی و رنگ پالت دست به دست می آید به مهمان نوازی طراحی داخلی. اکثر طراحان داخلی تحصیل کرده اند به دانستن چه نوع از نور به جفت با رنگ روشن و طرح های در مقابل کسانی که زیرکانه تر است. نور از یک محل نیز ممکن است تحت تاثیر مبلمان انتخاب و واقعی معماری یک ساختمان است. اتاق با سقف طاقی شکل ممکن است نیاز به وسایل دیوار که نور مستقیم به سمت بالا در حالی که اتاق های کوچکتر ممکن است استفاده از نور در بالای سر و یا گوشه لامپ. نه تنها نوع و قرار دادن نور بر فضای یک اتاق یا ساختمان اما درجه ای از روشنایی نیز مهم است. تب و تاب بودن نرم آرامش بخش تر است در حالی که روشن و یا رنگ نور الهام بخش احساس هیجان و انرژی است.

در علاوه بر این به نور و رنگ پالت چندین عوامل به بازی آمد در قلمرو مهمان نوازی طراحی داخلی. نوع مبلمان انتخاب شده دیکته می کند که آیا یک اتاق است که به معنای بیشتر تزئینی و یا کاربردی و آرایش گفت: مبلمان نقش مهمی در ایجاد جو نیز هست. یک طرح طبقه باز به آن مبلمان کم قرار داده شده باعث یک روح رابطه جو در حالی که گروه کوچک از مبلمان ممکن است تحریک احساسات از صمیمیت. که با توجه به سبک های مختلف از مهمان نوازی طراحی داخلی بی شمار وجود دارد عوامل مورد فکر می کنم اما مهم ترین تصمیم این است که چه نوع از جو باید تحت تاثیر قرار. یک طراحی داخلی موفق خواهد بود قادر به ایجاد تمام جنبه های مهمان نوازی طراحی داخلی با هم کار کنند برای ایجاد یک منسجم احساس مشترک به تن خاصی یا جو است.

[ad_2]