[ad_1]

در آخرین مقاله من در مورد خودم و چگونه من شروع کردم در اینترنت بازاریابی. امروز من اینجا خواهد بود توضیح آنچه بازاریابی اینترنتی و مدل های مختلف مرتبط است که حتی اگر همه این را می توان با اجرا فقط در کامپیوتر و لپ تاپ و آی فون و اینترنت اتصال وای فای است.

در نگاه اول برای بسیاری از افراد آن است که در مورد همه چیز فروش و ساخت آنلاین پول است. اما زمانی که من از آنها خواست تا بیشتر در چه چیز دیگری می دانند که بسیاری به من نگاه خالی و هیچ ایده ای به پاسخ بیشتر است.

از آنجا که در کشور سنگاپور – به خصوص با وجود آن در حال توسعه با مالکیت خانه و زیرساخت بسیاری از مردم – به ویژه متولدین ارشد و نسل های بسیار جدید به تکنولوژی و ترجیح داده بود در منطقه راحتی خود را از یادگیری از طریق چاپ کتاب و کلاس های درس و شبکه های حوادث پس از گذشته 2 ارائه آنها را با تماس های شخصی تر نسبت به یادگیری خود را آنلاین با وجود اطلاعات گسترده آنها می توانید پیدا کردن و یاد گرفتیم از گوگل و یوتیوب.

آنچه می توانم بگویم این است که هر چند در بازاریابی اینترنتی به شما می دهد انعطاف پذیری کامل همچنین دارای مدل های مختلف زیر درست مانند کسب و کار سنتی است که می تواند در کافی نت ها و کارخانه ها و ادارات و مغازه ها. که تحت آن من خواهد شد برجسته توضیح و برجسته جوانب مثبت و منفی.

1. بازاریابی وابسته

این است که تا بحال یکی از اساسی ترین و آنچه که من احساس می کنم هر کس باید شروع کردن اگر آنها جدید هستند و مشتاق خود را برای اولین بار دلار آنلاین مثل من 10 سال پیش.

با این تعریف آن است که ترویج محصولات افراد دیگر برای به اشتراک گذاری از کمیسیون.

آنها می تواند دیجیتال و یا اطلاعات محصولات به عنوان در برنامه های آموزش الکترونیکی که شامل کتاب های الکترونیکی, فیلم ها و نرم افزار عضویت در سایت و همچنین فیزیکی کالاهای مصرفی که مردم مثل من و شما خرید روزمره از مغازه ها و فروشگاه تجارت الکترونیک.

آنها همچنین می توانند خدمات پاسخگوی خودکار و یا گواهی ایمیل های تبلیغاتی و ارائه دهنده خدمات دامنه رجیستری و بسته های میزبانی وب.

به عنوان به که در آن و چگونه به ترویج و پرداخت می شود شما می توانید با ثبت نام در بازارهای آنلاین و شبکه های مانند آمازون, ClickBank بازار سلامت JVZoo Warrior Plus و بسیاری دیگر شما می توانید از طریق سخت کوش گوگل و یوتیوب پژوهش است.

2. اطلاعات محصول ایجاد

این جایی است که شما خود را ایجاد اطلاعات محصول و یا دوره های آموزش الکترونیکی.

به عنوان در کتاب های الکترونیکی و فیلم و نرم افزار و منابع دیگر شما می توانید کامپایل به عضویت در سایت قبل از فروش به عنوان برنامه های خود را و حتی مربیگری.

زیبایی این است که نه تنها شما باید مالکیت کامل در حال تغییر و ارتقاء شما می توانید جذب افراد دیگر به ترویج برای شما به عنوان وابسته.

برای این کار توصیه می کنم بهینه سازی پرس و وردپرس به عنوان بهترین ترکیب سیستم عامل حتی اگر شما می توانید صفحات HTML ایجاد کنید و همچنین با استفاده از رایگان Kompozer ابزار.

3. E-Commerce و Dropshipping

علاوه بر اطلاعات شما می توانید ترویج محصولات فیزیکی نیز هست.

هر چیزی که شما می توانید خرید از مغازه ها و فروشگاه ها می توان به بازار عرضه شده و همچنین در وب است.

لباس, کامپیوتر, الکترونیک, مبلمان, لوازم خانگی, اسباب بازی و بازی های ویدئویی فقط به نام محبوب ترین انتخاب.

4. کسب و کارهای محلی مشاوره

اگر شما خوب هستند در هر 2 یا 3 من در بالا ذکر شد شما می توانید ارائه خدمات خود را به شرکت های کوچک و متوسط که نیاز حرفه ای به دنبال وب سایت های کانال های رسانه های اجتماعی و تبلیغات برای قرار گرفتن در معرض حداکثر منجر و فروش.

باید مربوطه کارفرمایان را دیدم و به رسمیت شناخته شده و ارزش آنچه شما در حال ارائه آنها از ذهن نیست پرداخت شما بیشتر تا زمانی که شما همچنان به کمک به آنها را به تولید بیشتر مشتریان و فروش و درآمد.

5. تلفن همراه نرم افزار طراحی

علاوه بر وب سایت های کانال های رسانه های اجتماعی و تبلیغات, برنامه های تلفن همراه نیز نقش مهمی در اقتصاد امروز.

از آنجا که امروزه اکثر مردم ترجیح داده به گشت و گذار وب سایت از طریق اپل خود را و همچنین به جای جستجو از طریق گوگل برای وب سایت می توانید آنها را دانلود و اقدام مستقیم به برنامه برای دسترسی به هر اطلاعات آنها نیاز دارید و می خواهید.

اگر شما نیز می تواند اکسل در این, شما همچنین می توانید ارائه به عنوان بخشی از بازاریابی خود را بسته به شرکت ها و رستوران ها و مغازه ها.

6. E-Book Publishing

فرض کنید شما نمی خواهم به صحبت کردن با مردم چهره به چهره, شما ممکن است این را در نظر بگیرید همراه با affiiiate بازاریابی و اطلاعات ایجاد محصول به جای نزدیک شدن به محلی کارفرمایان است.

همه شما نیاز به یک برنامه Word مایکروسافت یا اپن آفیس و تایپ آنچه شما می دانید زیادی در مورد و می تواند کمک به دیگران قبل از انتشار به PDF از طریق e-book دایرکتوری ها و یا به Amazon Kindle Store.

7. فری لنس شغل

شما می توانید ارائه به استخدام بازاریابان اینترنتی برای چیزهایی که آنها نمی خواهند به انجام و ترجیح می دهند به برون سپاری.

مانند نوشتن مقالات طراحی گرافیک و تولید فیلم.

اما مگر اینکه شما به نرم افزار و برنامه های توسعه خود را ثابت پرداخت خواهد شد پایین از شروع.

8. فروش دامنه و وب سایت

این است که تا کنون بیشترین سود از 8 مدل من برجسته شده است.

که همه شما نیاز دارید این است که به فروش غنی از کلمات کلیدی و یا چشمگیر دامنه و وب سایت های سودآور برای خریداران آماده در سایت های مانند Flippa و امپراتوری باله.

مدل هر کدام که شما انتخاب می کنید شما می توانید از هر نقطه در هر زمان شما می خواهید آن را تا زمانی که شما از کامپیوتر و اتصال به اینترنت. که زیبایی واقعی از اینترنت بازاریابی!

[ad_2]