[ad_1]

من در غرب میانه بالا – Milwaukee, WI دقیق می شود. خوب, خوب, من حدس می زنم من بیشتر از رشد فقط در اینجا – من اینجا زندگی می کردند تمام زندگی من است. مانند بسیاری از افرادی که در رشد این منطقه از ایالات متحده, من خانواده vacationed تمام وقت در درب شهرستان, WI. برای کسانی از شما و نه از غرب میانه بالا من فکر می کنم برخی از توضیح درب شهرستان است.

درب شهرستان, یکی از این مناطق است که واقعا ویژه است. آن است که همان تردید بلکه undefinable – احساس در مورد آن را به عنوان بسیاری از واقعا ویژه روستایی مناطق جهان را دارند. مانند آقا کشاورزان زندگی در جنگل ورمونت و مناطق توسکانی و Provence; مانند لاگونا بیچ در 70 یا ویسلر در دهه 80 آن را به یک محل که در آن مردم زندگی ساده زندگی می کند اما همچنین با کیفیت بالا زندگی می کند. تازه محلی سرو غذا در رستوران های محلی و شراب محلی همواره یک عامل اصلی. قدردانی برای, طبیعت, خارج از منزل بزرگ و سخت کار نگهداری افراد سالم و شاد. در واقع برخی از بهترین خاطرات من از دوچرخه سواری در امتداد خورشید خیس پشت جاده, بلند طلایی چمن و دشت گل swaying در خورشید بین چوب-غرفه از توس افرا و درخت کاج.

هنری جرقه آغاز شده بود چند وقت پیش و در حال حاضر آن است که هیچ مشکلی را در چند نمایشنامه موزیکال و کنسرت در همان هفته. هنرهای تجسمی در زمان خاموش نیز با محلی نقاشان و عکاسان و مجسمه سازان میزبانی هنر را نشان می دهد با صنعتگران مانند آهنگران, glassblowers و سازندگان مبلمان پیوستن به نزاع. در درب شهرستان یک منطقه فوق العاده کامل از سواحل, پیاده روی, دوچرخه سواری, مواد غذایی خوب و شراب, و, فرهنگ, قایقرانی, جشنواره, و همه آن را تحویل داده و بدون هیچ گونه تظاهر است. از آن آسان است برای دیدن چگونه آن را به دست آورده و نام مستعار “تاکستان مارتا از غرب”. اما زمان تغییر کرده است.

من می ترسم بگویم که درب شهرستان است که دیگر خاص و ساده زمین من به یاد داشته باشید از جوانی من. آن است که هنوز بسیار جادویی ، اما این روزها شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت هزینه برای آن است. شما ببینید در برخی از نقطه در زمان مردم از ایلینوی شمالی (یعنی مشهد) نمیفهمد که خود دولت هیچ سرگرم کننده است که ویسکانسین است. من می گویم این با نفس این است که به سادگی این واقعیت مهم است. و تا زمانی که مردم از مشهد می خواهید سریع گریز آنها به نوبه خود به ویسکانسین. در برخی از نقطه آنها نمیفهمد که لذت های ساده از درب شهرستان شد مطلوب تز به موش نژاد از شهرستان های بزرگ.

به آرامی اما به طور پیوسته کلام فوق العاده منطقه ای است که درب شهرستان در سراسر چی شهر. آن را طولانی نیست قبل از اینکه آنها متوجه شدم که نه تنها درب شهرستان جسمی و روانی, سرزمین عجایب, آن را نیز فوق العاده ارزان در مقایسه با آنچه که آنها استفاده می شود به پرداخت در اطراف شیکاگو است. پس از این تجلی مردم از شیکاگو شروع به خرید خانه و زمین و مانند آنها چیدن سهام گوگل IPO. من را دریافت نمی اشتباه مردم از شیکاگو بد نیست, در-و-از خود. من حتی دوستان و خواهر در قانون از منطقه آنها بزرگ است. اما یک مشکل وجود دارد با بیش از حد بسیاری از آنها در یک منطقه کوچک که قرار بود یک جایی به دور از آن همه, و من به شما توضیح دهد که چرا.

اولا هنگامی که کسب و کار متوجه شدم چقدر پول مردم را از شیکاگو تا به حال به صرف قیمت بالا رفت – راه اندازی شده است. امروزه بسیار ساده و معمولی همبرگر (گوشت, مستی, ترشی) را به شما هزینه $10 – $11 در درب شهرستان, بسیار سطح متوسط شام ماهی خواهد شد نزدیک به 18 دلار (cod نه ماهی قزل آلا یا هر چیزی شبیه به آن) و 50 دلار برای یک مناسب و معقول (و نه شگفت انگیز) استیک. این نزدیک به شیکاگو قیمت از میلواکی و قطعا wayyy خاموش-پایگاه روستایی-عقب نشینی قیمت ها. قیمت برای کمپینگ رزرو تور کارخانه شراب سازی, متل ها, دوچرخه سواری و یا کایاک اجاره و زیبا که صنعتگر و تولید صنایع دستی باید سر به فلک کشید و همچنین. $از 2900 به صورت ساده به شکل دراورده آهن و چوب نیمکت ؟ آن را حتی نمی هر گونه طرح های فانتزی در آن! ای بابا مردم!! اما البته حتی افرادی که در زندگی وجود دارد برای همیشه لطفا برای در حال حاضر باید پرداخت این قیمت برای همه چیز, بنابراین چگونه می توانیم به زندگی می کنند وجود دارد بدون شارژ شدید قیمت خود را ؟

ثانیا آنها را به این شهر با آنها. من می دانم که آنها به این معنی نیست, اما آنها فراموش و از آن خواهد بود بسیار دشوار است. منظورم این 5hr درایو از شیکاگو و بسیاری از آنها فقط برای آخر هفته. یک 5hr درایو تا بعد از ظهر جمعه و به پایین بعد از ظهر یکشنبه نمی دهد شما زمان زیادی برای استراحت و دوباره سرعت خود را. امروزه کوچک-شهرها در شهرستان درب احساس شلوغ تر از مرکز شهر میلواکی. و با زمان بسیار کمی برای انجام چیزهایی که هر کس در اطراف به آن را انجام داده و به عقب بر گردیم خانه. با هیچ زمان به سادگی دوچرخه از یک دهکده کوچک به بعد دیگر شریانی جاده ها مسدود شده با IL-روکش Suv ها بوق و فریاد در همه (و سرعت دیوانه می خواهم زمانی که ترافیک در نهایت پاک می کند) باعث شد آنها “گه به انجام!”. زمانی که من می خواهم به تعطیلات به شهر من انجام این کار است. وقتی که من رفتن به یک محل مانند درب شهرستان, من نمی خواهم برای مقابله با شهرستان-زندگی در حالی که شما می دانید ؟ آن را خوب است برای جدا کردن دو را به شهرستان های بزرگ با شما در هنگام گذراندن تعطیلات خود در یک دهکده کوچک. منظورم این است که اگر شما فقط می خواهید ترافیک و سر و صدا لطفا فقط عقب ماندن در شیکاگو به دلیل درب شهرستان بهتر خواهد بود بدون شما.

در آخرین سفر من به آنجا رفتم با من دوست دختر دوست داشتنی Becki و من کمی نگران از کل سفر. این اولین بار بود که رفتن به درب شهرستان, و من مطمئن هستم که چگونه برای نشان دادن که چقدر خوب می تواند آن را – چگونه به نشان دهد که چگونه آن را استفاده می شود به بود. ما در آنجا ماند در افرایم سواحل محل ما شده ایم ماندن برای سال. آن را هنوز هم به عنوان عجیب و دوستانه آن را به عنوان همیشه شده است که تسکین بود. من فکر می کنم او با بهره گیری از آن را به خوبی به اندازه کافی در آغاز با وجود ترافیک و جمعیت (که هر دو چیزهایی هستند که او را واقعا نمی مراقبت برای) هر چند واقعا در حال سقوط در عشق با محل. که زمانی که ما تصمیم به گرفتن کشتی به واشنگتن جزیره است. من تا به حال هرگز قبل بوده است با وجود 30 سال از بازدید از شهرستان درب و واقعا نمی دانم چه به انتظار.

واشنگتن جزیره آن را به عنوان معلوم شد دقیقا آنچه که ما مورد نیاز است. این است که بسیار از درب شهرستان که زمان را فراموش کرده است. خالی جاده های زیبا احاطه شده توسط مزارع و درختان توس در معرض سنگ آهک طبیعی ایجاد تراس در گوشه و کنار از مزارع تصادفی کمی دریاچه ها و پارک ها برای متوقف کردن و پیک نیک در و مغازه های کوچک که در آن کارگران که شلوار جین و تی شرت با گرافیک پریدن Muskies در آنها به جای به دنبال مانند مدل برای مجله Elle. آن را واقعا حفظ درب شهرستان به عنوان یک تکه کوچک از بهشت نشسته در غرب میانه بالا.

ما نمی توانیم به صرف زمان زیادی وجود دارد پس ما نمی دانیم که آنچه در آن خواهد بود – فقط بعد از ظهر. اما ما زمان صرف شده در این جزیره است که تا بحال ترین و به یاد ماندنی از سفر ما. ما forewent موتوری حمل و نقل (هر چند آن را بسیار بهتر از بقیه درب شهرستان, آن را هنوز هم خنده دار/غم انگیز است که هر خودرو در کشتی به این جزیره تا به حال یک ایل پلاک) و اجاره دوچرخه درست در دیترویت بندر (بندر کشتی قطره شما را در). ما رفت و آهسته به صرف مقدار زیادی از زمان در دوست داشتنی باغ وحش نوازش و تا به حال یک فرصت ناهار. در بیش از یک مناسبت ما متوقف دوچرخه سواری فقط برای تعجب در زیبایی رنگ پاییز و خورشید درخشان کردن امواج در ساحل دریاچه میشیگان.

من فکر می کنم ما در سفر بعدی به درب شهرستان خواهد بود که هیچ اما واشنگتن جزیره و شاید حتی یک سفر تفریحی به جزیره راک. این نوع غم انگیز را پشت سر بگذارید به یاد ماندنی مغازه های کوچک و شهرهای کوچک از درب County of my youth اما در همان زمان من نه ترک آنها – آنها در حال حاضر از بین رفته و جایگزین تخریب بیشتر سرمایه داری نسخه از آنچه که آنها استفاده می شود. من خوشحالم که ما در بر داشت واشنگتن جزیره زمانی که ما اگر چون من مطمئن هستم که آن را نمی خواهد طولانی قبل از راهپیمایی بی امان از پول و “پیشرفت” بازدید آنها را بیش از حد. چنین است ماهیت این چیزها در ایالات متحده آمریکا… پروونس Provence و توسکانی را تحمل کرده اند برای نسل و لازم نیست که یک “70” یا “80” نکته بعدی به آنها خواهم ویسلر یا لاگونا بیچ اما در آمریکای شمالی سرمایه داری می آید و دستمال مرطوب از سحر و جادو. در اینجا امید 6 مایل از انجماد پر سر و صدا دریاچه میشیگان آب نگه می دارد واشنگتن جزیره منحصر به فرد برای یک کمی دیگر هنوز تا فرزند من می تواند یک تجربه کمی از سحر و جادو از درب شهرستان.

[ad_2]