با این کرم به راحتی قادر به رفع چروکهای سطحی و کاهش چروکهای عمیق دور چشم و دور لب هستید. هنگامی که شما از رتینول استفاده میکنید استفاده از هیالورونیک اسید می تواند بسیار حیاتی باشد لذا در فرمولاسیون این کرم ضد چروک ما شاهد حضور آن با دوز مناسب برای التیام و آبرسانی پوست برای کمک به ساخت بافت جدید پوست و ترمیم سد دفاعی جدید پوست خواهیم بود. کرم ضد چروک سینره از نظر اغلب افراد مناسب آن ها بوده است و نظرات زیادی مبنی بر خوب بودن به اشتراک گذاشته شده که برخی از مهم ترین آنها در زیر لیست شده اند.

علاوه بر این، استفاده از سلولهای بنیادین گیاهی در فرمول این کرم باعث شده است تا روژی، خاصیت جوانسازی فوقالعادهای داشته باشد و انواع پوستهای چروک و آسیبدیده را به دوان جوانی کرم ضد چروک کیو 10 و شادابی بازگرداند. کرم های ضد چین و چروک با تحریک سلول های زیر پوست عمل کلاژن سازی و الاستین سازی را در پوست به وجود می آورند که این امر به از بین رفتن چین و چروک پوست کمک شایانی میکند. کرم ضد چروک و خصوصا کرم ضد چروک قوی بدین صورت عمل میکند که با کلاژنسازی چروکهای سطح پوست را از هم جدا کرده و راه انتشار را میبندد.

کرم ضد چروک سینره با وجود طبیعی بودن و خاصیت های بسیار خوب آن،از نظر بعضی افراد نا مناسب بوده پس اگر نوع پوست شما حساس است و سابقه ی تغییرات بد پوستی در اثر استفاده از کرم ها را دارید؛حتما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت و از خرید این محصول اطمینان حاصل کنید. برخی افراد فکر می کنند که همان کرم های مرطوب کننده برای آنها کافی است و نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای خرید کرم دور چشم نیست اما باید بگوییم که این تصور اشتباه است.

گلیسیرین گیاهی با پوست انسان سازگاری بالایی داشته و در مقایسه با نوع شیمیایی آن گرانتر است. این نوع کرم یکی از انواع کرمهای ضد چروکی است که طرفداران بسیاری را به خود جلب نمودهاست، مواد اولیه به کار رفته در کرم ضد چروک سینره این برند ایرانی پرطرفدار کاملا بر پایه مواد گیاهی است و هیچ گونه مواد شیمیایی در ترکیبات آن دخیل نیستند.