[ad_1]

اگر شما در حال برنامه ریزی تعطیلات, تعطیلات پوکت, شده اند و در جستجوی محلی هتل ها چرا فکر می کنم در مورد اجاره یکی از پوکت ویلا های لوکس به جای. هزینه است که احتمالا بسیار ارزان تر از شما ممکن است فکر می کنم و خود را به داشتن ویلای خصوصی ارائه می دهد امنیت و انعطاف پذیری را برای شما و شما دوستان و خانواده. ویلاهای لوکس در پوکت تقریبا همیشه فرمان, بهترین, مکان, می شود آن را بيشماري یا بالا بر روی یک پرتگاه با منظره Andaman.

برخی از بهترین ویلا در امتداد سواحل غرب در لاگونا منطقه Surin ساحل و در امتداد ‘میلیونرهای ردیف’ در کامالا. سورین و لاگونا پیشنهاد کمتر انزوا از کامالا اما در حال نزدیک شدن به کافه ها و رستوران ها و دیگر امکانات.

وجود طیف گسترده ای از ویلا در پوکت بنابراین شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن یکی برای پاسخگویی به محل سکونت خود را نیاز دارد. و به دلیل وجود یک منبع مناسبی در پوکت در حال حاضر و برخی از رقابت سالم بین ویلا و شما را به خوبی ممکن است فقط انتخاب کنید تا مقرون به صرفه باقی بماند. اگر شما شکستن قیمت پایین برای هر اتاق بر اساس آن تقریبا همیشه مقایسه بسیار خوبی در برابر مشابه استاندارد هتل. و در بالای این, شما نمی پرداخت متورم رستوران, بار و فعالیت های قیمت در ویلای خود را که اغلب بزرگترین هزینه یک روز تعطیل!

با شما به عنوان تنها مهمان کارکنان خود را می توانید دیدار با هر نیاز خود را و به شما احساس خاص را به جای فقط یک عدد در یک هتل بزرگ. ویلاهای خصوصی و به طور کلی طیف وسیعی از 2-12 اتاق خواب اما متوسط خواهد بود 4/5 هر کدام با خصوصی en سوئیت و بیشتر ارائه حداقل یک اتاق کودک دوستانه که دو تخت و/یا مجاور به یکی دیگر از دو اتاق برای پدر و مادر.

ترین ویلا با همه منفی وزارت دفاع ،

– استخر خصوصی است.

– اتاق بازی با بیلیارد میز بیلیارد, دارت و بازی های کنسول.

– آی پاد و آی فون ادغام به خانه سیستم صوتی.

اروپایی طراحی مبلمان و اتصالات در سراسر.

– انبار شراب/سیگار اتاق.

– جکوزی و اتاق بخار.

– کتابخانه و دفتر.

– فضای باز سرگرم کننده مناطق و باغ.

– اکثر مستقیم/غیر مستقیم دسترسی به ساحل.

– خصوصی ماشین و راننده.

– و خیلی بیشتر…

خود را به داشتن آشپز خصوصی فقط شگفت انگیز است. مواد غذایی بزرگ هنگامی که و که در آن شما آن را می خواهم. آنها معمولا تخصص در غذاهای تایلندی, البته, اما بیشتر خواهد بود به طور کامل آموزش دیده برای ارائه غربی مواد غذایی نیز می باشد. و من قبل از ذکر هزینه کسری از یک رستوران هتل.

5 تخت ویلا معمولا 4 یا 5 کارکنان دست به همه چیز را اجرا هموار. ویلا مدیر است که فرد کلیدی و آنها را به برقراری ارتباط با شما را به مطمئن شوید که همه چیز در حال اجرا است به عنوان آن را باید. از سازماندهی گلف سفر به رزرو میز در رستوران. این است که شخصی شما خدمات دربان.

اگر شما در حال سفر به عنوان یک خانواده و یا یک گروه از دوستان و سپس ویلا های لوکس است و قطعا گزینه برای شما است. صمیمی شخصی لوکس در دسترس و بدون هزینه $5m + در ویلا.

[ad_2]