[ad_1]

هنگامی که شما پرداخت توجه به خانه خود را دکور و مبلمان و دیوار و پرده ها را به شما پرداخت توجه به همان اندازه به نور در خانه خود را ؟ پس از همه اشتباه می تواند نور را در تمام کسانی که چیزهای خاص را در خانه خود نگاه عادی بدتر خارج از محل. نورپردازی خوب از سوی دیگر تنها اضافه کردن به محیط و شما به معنای واقعی کلمه بود دیدن چیزها در یک نور متفاوت است. چراغ های LED کار شگفتی برای خانه خود, داخلی, دادن آن برروی نگاه بر خلاف منظم چراغ های فلورسنت که یک بیت دو پاس.

چراغ شب چراغ ها به خصوص علاوه بر خوب برای خانه خود را از آنجا که در شب شما واقعا نمی نیاز به تابش خیره کننده کامل از چراغ های فلورسنت. چراغ شب چراغ تنظیم خلق و خوی برای یک شب گرم و نرم خود را با خانواده و چه چیزی بیشتر آنها بسیار مقرون به صرفه است.

در واقع نصب اولیه هزینه ها چه کم بسیاری از چراغ های LED برای خانه های خود. و اگر چه این درست است که هزینه اولیه بالاتر این چراغ دراز مدت عمر و آنها انرژی کارآمد نیز هست.

چراغ شب چراغ بسیاری از مزایای دیگر بیش از چراغ های فلورسنت:

آنها نه حاوی جیوه منظم مانند چراغ و از این رو به طور کلی امن تر است.

آنها به نوبه خود در فورا و مصرف انرژی کمتر.

طول عمر خود و عملکرد نمی کند و تحت تاثیر قرار گرفتن مکرر و تعویض در و آف از نور است. لامپ های فلورسنت و از سوی دیگر دریافت منفی تحت تاثیر قرار است.

آنها بسیار جمع و جور است که به شما می دهد بسیاری از گزینه های طراحی روشنایی به بازی با. به طور منظم لامپ اغلب محدود کردن شما به كشور سفت و سخت طرح است.

آنها ساخته شده از شیشه بنابراین احتمال شکستن آن بسیار ناچیز است. قطعات داخلی به خوبی یکپارچه و همچنین, که بدان معنی است که آنها کمتر در معرض آسیب های ناشی از ارتعاشات و تکان.

با الکترونیکی ویژه طرح های شما می تواند کم نور چراغ های LED در محدوده های مختلف در نتیجه ساختمان این محیط با توجه به خلق و خوی خود را.

آنها نمی نیاز به حداقل زمان برای حفظ خروجی که به معنی انرژی است حفظ.

چراغ های LED می تواند تولید رنگ های مختلف, در نتیجه یک آرایه وسیعی از رنگ mixings شما می توانید برای جلوه های ویژه.

اگر شما بچه کوچک در خانه و یا افراد همیشه وجود دارد خطر ابتلا به آنها را گرفتن در شب و مبارزه با تاریکی است. مردم شده اند شناخته شده برای سفر, سقوط و صدمه دیده خود را. حرکت چراغ شب بهترین برای هدف و آنها نیز نگاه سرد.

اگر کسی از خواب بیدار در شب و یا یک درب باز می شود این چراغ شب قادر به تشخیص حرکت و جابجایی خود را در. که به معنی شما لازم نیست که به تلو تلو خوردن در تاریکی و سعی کنید برای پیدا کردن راه خود را. این چراغ هوشمند شما فورا.

آنها ایده آل برای استفاده در راهروها و راه پله, اما می تواند به راحتی مورد استفاده در هر اتاق در خانه. شما می توانید تنظیمات را تغییر دهید از این چراغ به طوری که آنها می توانند اقامت برای چند دقیقه بعد از در می آیند.

پس چرا به چوب قدیمی از مد افتاده و منسوخ شده لامپ زمانی که شما می توانید انرژی کارآمد چراغ های LED?

[ad_2]