[ad_1]

هنگام رفتن به ساحل طلا در استرالیا یک روز یا یک آخر هفته است هرگز به اندازه کافی. این است که چرا با وجود انواع نوع اقامت در این منطقه را با توجه به تعداد زیادی از مردم در حزب خود و تعطیلات خود را در محل سکونت نیاز دارد. Gold Coast, خانه های تعطیلات در میان این تسهیلات است که شما به راحتی می توانید نقطه و اجاره برای گروه خود را از دوستان و یا خانواده خود را. شما پیدا کردن این تعطیلات دوست داشتنی مکان برای اقامت در طول فورلانگ در Burleigh آب و هجز خیابان پری دریایی در ساحل.

یک اسکله صفحه اصلی همراه فورلانگ در Burleigh آب شما را در یک فاصله پیاده روی کوتاه به نخست گشت و گذار در سواحل و خوب نگهداری پارک که بچه پسند. شما همچنین می خواهید دسترسی آسان به سرویس کامل رستوران ها و کافه ها و کافه ها. شما همچنین می توانید لذت بردن از خرید و یا یک زمان خوب در کازینو.

حتی اگر شما فقط ماندن در داخل یکی از خانه های لوکس در این منطقه شما هنوز هم می خواهید به یک زمان بزرگ است. هر خانه را باید حداقل 4 اتاق خواب بزرگ و در مورد یک زن و شوهر از توالت و دستشویی و حمام. ترین طرح های معماری در اینجا قابلیت طرح باز زنده و مناطق ناهار خوری که در حال تکمیل راحت با صندلی و مبلمان های ساخته شده با مواد با کیفیت بالا. شما همچنین می خواهم به یک دوست داشتنی, هوای آزاد, منطقه ساخته شده با یک استخر شنا و مشرف به ساحل دوست داشتنی. برخی حتی خصوصی اسکله. خانه های استاندارد مانند این می تواند به راحتی جای 8 مهمان.

هجز خیابان پری دریایی در ساحل در نظر گرفته شده است جایی برای نخبگان جمعیت. هنگامی که شما را دیده ام این خواص وجود دارد, شما نمی خواهد تعجب می کنم که چرا. اعتبار از این منطقه مسکونی باعث می شود آن را یک نقطه محبوب برای تجار و بازرگانان به ساخت خانه های تعطیلات. برخی از آنها را اجاره.

ماندن در این منطقه شما می توانید در اطراف و لذت بردن از خارج از منزل رستوران ها و کافه ها. گشت و گذار زندگی صرفه جویی در باشگاه نیز یک محل عالی برای متوقف کردن توسط و برای یک وعده غذایی و یک نمایش بزرگ از اقیانوس آرام. پری دریایی در ساحل نیز دسترسی آسان به مراکز خرید و سرگرمی در Burleigh.

مانند خانه های لوکس در Furlong, شما باید اتاق های بزرگ و راحت مبلمان در خانه همراه هجز خیابان. اما هر خانه پری دریایی در ساحل به شما دسترسی مستقیم به گشت و گذار در ساحل و بدون مانع نمایش شن و ماسه و دریا.

البته این اقامت تعطیلات در دسترس هستند در قیمت حق بیمه. اما اگر شما به دنبال یک گرند تعطیلات ساحل با یک گروه از دوستان و یا خانواده خود را ممکن است آن را خوب به نظر این Gold Coast, خانه های تعطیلات.

[ad_2]