[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از فشار و شلوغی در طبقه نشان می دهد در David L. لارنس مرکز کنوانسیون در طول روز از اختراع و محصول جدید نمایشگاه (INPEX). همراه با تمام غرفه داران و شرکت کنندگان “نمایش امشب با جی لنو” وجود دارد فیلمبرداری و شرکت هایی مانند Hasbro اروین ابزار و Tupperware بودند انجام جستجو برای ایده های برای اضافه کردن به خطوط محصول خود را. البته جاذبه اصلی و دلیل این رویداد به خودی خود بود و اختراعات. و من موفق به دیدن یک معامله خوب بیشتر از امروز. در اینجا یک نمونه:

این Traybilizer(TM) یک اختراع طراحی شده برای امن نوشیدنی دارندگان از رستوران های فست فود در یک وسیله نقلیه. ممکن است یک نعمت غیر مترقبه برای وانت تنظیم یک فرد متصل Traybilizer به یک حصیر کف و مجموعه نوشیدنی دارندگان داخل قفل آنها را در محل و جلوگیری از نشت.

یک انسان به اندازه “مبارزه شریک”, قلدر(TM) است که شش فوت قد و ارائه می قلاب jabs و لگد. مخترع در ابتدا توسعه قلدر برای کمک به آموزش زنان و دفاع از خود می گوید از آن آموزش استفاده به عنوان به خوبی.

برای مردم پشت ورزشکاران – مربیان – وجود دارد CoachGuard(TM). پس از تماشای مربیان فوتبال در تلویزیون همیشه نگه داشتن کارت های بیش از وجود دارد دهان مخترع ابداع راحت تر راه حل: یک سپر است که متصل به یک هدست برای نگه داشتن بازی-دعوت از راز.

کارگران به دنبال یک ابزار کارآمد ممکن است به آن را با ScrewMaster(TM) که ادعا می کند به دو یا چهار برابر سرعت است که فرد می تواند محکم یا شل پیچ یا مهره – بدون هیچ گونه گشتاور اضافی. می تواند یک نجار یا نوکر رویای.

اختراع یک کمی بیشتر “خارج از جعبه” است تاریخ حلقه. طراحی شده برای نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده و آرام این رنگی حلقه را می توان به عنوان ناگفته ابزارهای ارتباطی جدید برای نام تجاری یا دیرین زوج. اوه امکانات…

یکی دیگر از ایده رمان با نام باهوش است برای گوش خود را تنها. ایده: bandless گوش. نه تنها این گوش نمی ظروف سرباز یا مسافر تا یک فرد آنها نیز در رنگ های مختلف برای مطابقت با مو سایه – بنابراین شما حتی نمی توانید بگویید که کسی آنها را بر روی.

شما می دانید که چگونه تجهیزات خانه سالن ورزش می توانند تا مقدار زیادی از فضا – معمولا با حداقل استفاده کنید ؟ در حالی که نامرئی بدنسازی صفحه اصلی ارائه می دهد یک راه حل مناسب. این اختراع یک باشگاه بدنسازی خانگی است که تبدیل به یک تاشو. یک فرد می تواند کار کردن بر روی آن یک دقیقه و آرامش بخش در آن ،

یک اختراع RockSock(TM) برای شوهرش که به کار ساخت و ساز و در حال حاضر او و همکار خود کارگران آنها را تمام وقت. این بو را نه تنها نگه می دارد باقی مانده از وارد شدن در آن را نیز کمک می کند تا جوراب به اقامت و کفش گره خورده است.

یک اختراع است که ممکن است در رابطه با RockSock است بدبو-eez®, قرار دادن است که حذف بو و عرق در یک کفش. این محصول در حال حاضر به فروش می رسد در اسکیت مغازه ها و مخترع ادعا می کند هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار تعفن-eez کار می کنند تا یک سال.

اختراع دیگری است که نشانگر روزمره مخترعان به عنوان ابتکاری در نامگذاری محصولات خود را به عنوان آنها در اختراع آنها Sqooshi. این ثبت اختراع است loofah که کنار می گذارد و بدن شستن و صرفه جویی در فضا در حمام و صبح تمیز کردن کمی راحت تر است.

یک اختراع ایده آل برای فصل تابستان هنگامی که خورشید و طوفان های فراوان این Windproof چتر یک پاسیو چتر که بسته می شود به طور خودکار زمانی که بادهای قوی رسید. این دستگاه مانع از چتر از گرفتن دمیده دور یا زدم و آسیب رساندن به سایر مبلمان پاسیو.

و البته مردم عشق اختراع برای حیوانات خانگی خود را. در تعطیلات و یا در روز ؟ این “نگرانی رایگان” Pet Feeder فراهم می کند حیوانات خانگی با غذا و آب تا یک هفته. این اختراع همچنین می تواند نگه داشتن مواد غذایی و آب از آلوده شدن در حالی که نشسته در تمام طول روز.

[ad_2]