[ad_1]

شهر پورتو است ساخته شده بر روی تپه های شیب دار که اطراف دهان از رودخانه دورو در سواحل غرب پرتغال است. غرق در تاریخ پورتو ایده آل در تمام طول سال مقصد تعطیلات برای بازدید کنندگان به دنبال بیش از فقط آفتاب و سواحل است. پورتو شگفت انگیز ترکیبی از محلات اگر چه بسیاری از پورتو تعطیلات تمرکز بر روی رودخانه ریبیرا سه ماهه است که در میراث جهانی یونسکو.

شهر تاریخی پورتو ارائه می دهد آرایه وسیعی از معماری یک قرن 12th, کلیسای جامع, قدیمی, کلیساها, Maria Pia پل ساخته شده بود که توسط ایفل (از برج ایفل پاریس شهرت) و پس از آن که طولانی ترین طاق پل در جهان قرون وسطی کوچه پیشرو خاموش شیب دار خیابان قدیمی در کنار رودخانه سه ماهه دریا میله ها و کافه ها و مغازه ها و پارک ها و باغ ها. وقتی که می آید به آرامش پورتو مقدار زیادی از رستوران سنتی و رستوران ها که در آن شما می توانید لذت بردن از غذاهای محلی ماهی و غذاهای دریایی همراه با برخی از محلی vinho ورد. لذت بردن از برخی از خرید در این شهر فروشگاه های سنتی و بازار و یا در برخی از فرهنگ ها از جمله هنر مبلمان و سرامیک موزه تئاتر و گالری.

صعود باروک تره دوس Clerigos برای شگفت انگیز پانوراما از شهر و عکاسی فرصت نمی شود از دست رفته. بازدید کنندگان صعود 240 مراحل بالای این نقطه عطفی یاد! تعطیلات در پورتو است بدون راه رفتن در سراسر دو لایه دوم لوئیس پل به حومه ویلا نوا دگایا که در آن شما را پیدا خواهد کرد معروف پورت شراب لژ در یک بانک و ریبیرا دیگر. در اینجا در بندر لژ شما می توانید نمونه بنادر از سه sub-مناطق دورو دره اولین بار در جهان مشخص شراب منطقه است. همچنین شما می خواهد قادر به خرید از معروف زیرزمینهای مانند Sandeman و تیلور که تولید شراب تقویت شده (پورت) به نام معروف شهر پورتو.

خانواده را دوست دارم کاوش در پیچ و خم کوچه های باریک که اندود شده با رنگ روشن خانه ها با رنگ سفید و آبی کاشی کاری و نمای بالکن decked در گل. وجود دارد مقدار زیادی از گشت و گذار شما در دسترس و مقرون به صرفه تعطیلات به پورتو, از جمله کسانی که به شهرهای ساحلی کوچک ماهیگیری روستاها شهرهای کوچک و روستاها که در آن شما می توانید کشف پیر صومعه ها و کلیساها و قلعه ها قلعه ها و پل ها. یک روز بزرگ برای تمام خانواده است کروز در امتداد رودخانه دورو که اجرا می شود از طریق منظره دورو ولی با زمینه های خیره کننده از شهر تاکستان و شهر عجیب و جالب. Guimares میراث جهانی یونسکو است که در آن شما دیدن برخی از خوب قرون, گوتیک, رومی و معماری سبک باروک.

تعطیلات به پرتغال کامل نخواهد بود بدون یک یا دو روز در ساحل. محبوب ترین استراحتگاه های ساحلی نزدیک به پورتو هستند اطلس تفریحی از فوز ویلا چا, پووا دوارزیم سانتو تیرسو و Cabadelo به شمال و اسموریز, اسپینهو (یک ساحل طلایی با یک کازینو) و Cortegaca (عالی برای گشت و گذار) به سمت جنوب.

تفریحات شبانه مراکز عمدتا در رودخانه منطقه Cais دا ریبیرا دانش آموز میله Cordoaria و همچنین بیشتر مرسوم میله باشگاه هنر دکو کافه های هوشمند و رستوران ها.

پورتو برخوردار گرم و طولانی تابستان با تقریبا ناگسستنی آفتاب بین ماه های ژوئن و سپتامبر. بهار و پاییز در حال گرم با مقدار زیادی از نور خورشید و یک زمان ایده آل برای گشت زنی در رودخانه دورو و کاوش در بسیاری از سایت های تاریخی پورتو را ارائه کرده است.

[ad_2]