[ad_1]

صاحبان رستوران را هرگز روند خرید مبلمان به آرامی. آنها باید بسیاری از مسائل را در نظر میگیرد. دلیل این است که چه چیزی آنها خرید تاثیر مستقیم روی تجربه ناهار خوری خود را به مشتریان. این شهر همچنین دارای تاثیر مستقیم بر روی خود تصویر و سبک خود را. بنابراین میز و صندلی را تحت تاثیر قرار فروش در کسب و کار خود را. در زیر پنج چیز است که آنها باید در نظر بگیرید که مبلمان خود را در کسی که شام میخورد:

آسایش

صاحب رستوران باید هرگز سازش در آسایش است. دلیل این است که به راحتی می تواند باعث شکستن و یا کسب و کار خود را. مردم باید راحت در حالی که آنها لذت بردن از مورد علاقه خود را از وعده های غذایی و نوشیدنی است. ناراحت کننده صندلی و میز ممکن است مشتریان به ترک قبل از آنها آماده هستند. این نیز آنها را مانع از همیشه به آینده. وجود دارد بسیاری از رستوران تجاری صندلی که پرداخت مقدار زیادی از توجه به راحتی و صاحب رستوران باید آنها را خرید.

تحرک

در هنگام انتخاب صندلی و میز برای کسی که شام میخورد آن است که مهم به نظر تحرک خود را. این امر به ویژه در مورد رستوران فضای باز صندلی. بار وجود دارد که مشتریان نیاز به حرکت صندلی در اطراف. اگر بسیاری از آنها بیش از حد سنگین آنها قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد.

سبک

مهم آن است که همیشه برای همه چیز در یک رستوران برای مطابقت با سبک کلی و تم. اگر یک رستوران را انتخاب کرده است یک تم کلاسیک آنها می توانند با کلاسیک اغذیه فروشی و مشروب فروشی کافه مبلمان. اگر آنها ترجیح می دهند یک تم مدرن آنها می توانید نگاه برای قطعه زیبا که مشتریان خود را دوست دارم.

مواد

مواد بسیار مهم است زیرا آنها می تواند بر سبک و راحتی و دوام از اقلام است. مهم این است که برای خرید صندلی و میز که ساخته شده از مواد راحت. بعلاوه آنها باید برای تمیز کردن آسان. مواد نباید سایش و پارگی به راحتی. این اطمینان خواهد داد که میز یا صندلی نگاه بزرگ برای مدت زمان طولانی.

دوام

مبلمان سرمایه گذاری است که می تواند بسیار گران قیمت برای صاحب استقرار ناهار خوری. دلیل این است که آنها باید همیشه در نظر گرفتن کیفیت. به همین دلیل آنها باید خرید مبلمان است که با دوام هستند. مواد باید برای تمیز کردن آسان بدون پوشیدن آن است. این مواد همچنین باید قادر به مقاومت در برابر شرایط سخت آب و عناصر به خصوص اگر مبلمان استفاده می شود خارج. بعلاوه صندلی و میز باید به درستی ساخته شده است به طوری که آنها به راحتی می شکند. این اطمینان خواهد داد که آنها در خدمت مشتریان برای تا زمانی که ممکن است.

یک صاحب کافه هرگز نباید غفلت هر یک از عوامل فوق در زمانی که خرید مبلمان. این است زیرا آن می تواند به معنای تفاوت بین مشتریان راضی و ناراضی مشتریان. آن می تواند تاثیر فروش کسب و کار و در نتیجه سود و یا ضرر و زیان برای کارآفرین است.

[ad_2]