[ad_1]

به گزارش شفاف، اردوی تیم ملی فوتسال که قرار بود روز شنبه 17 خرداد ماه برگزار شود، به دلیل عدم دریافت پروتکل‌های بهداشتی لغو و همین موضوع باعث دلخوری کادر فنی تیم ملی فوتسال از ناهماهنگی‌های به وجود آمده در طول روزهای گذشته شد.

تیم ملی فوتسال که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند، در چند ماه گذشته و پس از شیوع بیماری کرونا هیچ اردویی برگزار نکرده و همین موضوع باعث نگرانی کادر فنی تیم ملی از وضعیت آمادگی بازیکنان ملی‌پوش شده است.

در هر صورت پس از چندین روز و پیگیری‌های انجام شده از سوی کمیته فوتسال و فدراسیون پزشکی ورزشی، پروتکل‌های بهداشتی برای تیم ملی فوتسال آماده شده و به احتمال فراوان اردوی جدید تیم ملی به زودی و پس از آماده‌سازی پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

داود پرهیزکار، رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در گفت‌و‌گو با تسنیم ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: امروز (چهارشنبه) پروتکل‌های بهداشتی به دست ما رسیده و ما در حال مطالعه آن هستیم تا مجموعه تمرینی‌مان را طبق پروتکل‌های بهداشتی برای اردوی تیم ملی آماده کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا خبر جدیدی از زمان برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا شده است یا خیر، گفت: خیر، فعلاً هیچ چیزی به صورت رسمی به ما اعلام نشده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link