پرسپولیس با اولین خریدش به توافق رسید

[ad_1]

دانیال اسماعیلی‌فر در مذاکره با باشگاه پرسپولیس به توافق هم رسیده، اما شنیدیم هنوز برگه‌ای را امضا نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، دانیال اسماعیلی‌فر در مذاکره با باشگاه پرسپولیس به توافق هم رسیده، اما شنیدیم هنوز برگه‌ای را امضا نکرده است.

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی براینکه دانیال اسماعیلی‌فر بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به توافق ضمنی با باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به این تیم رسیده است. یحیی گل‌محمدی که در دوران حضور خود در قامت سرمربی ذوب‌آهن از اسماعیلی‌فر به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی خود استفاده می‌کرد قصد دارد او را به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه کند تا در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر و ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. اسماعیلی‌فر که سه پیشنهاد رسمی دیگر از باشگاه‌های لیگ برتری دارد تا پایان نیم‌فصل لیگ بیستم با ذوبی‌ها قرارداد دارد، اما با توجه به مفاد مندرج در آن می‌تواند با رضایت باشگاه ذوب‌آهن از این تیم جدا شود. از این رو مدیران باشگاه پرسپولیس درصدد جذب این بازیکن به طور قطعی هستند تا اسماعیلی‌فر را با عقد قراردادی دو ساله به جمع شاگردان گل‌محمدی اضافه کنند. این یک طرف ماجراست. طرف دیگر دانیال اسماعیلی‌فر است که به خاطر علاقه فراوان به یحیی گل‌محمدی تمام پیشنهادات رسیده از تبریز و اصفهان (بخوانید سپاهان) را زیر پا گذاشته است.

او می‌توانست با رقمی تقریباً ۲ برابر پیشنهاد پرسپولیس به تراکتور یا سپاهان اصفهان برود، اما عجله نکرده و برای پرسپولیس صبرکرده است. دانیال اسماعیلی‌فر حتی در مذاکره با باشگاه پرسپولیس به توافق هم رسیده، اما شنیدیم هنوز برگه‌ای را امضا نکرده است. چرا؟ باشگاه پرسپولیس قصد داشت نحوه پرداخت این پول را با مذاکره مدیریت کند و با توجه به مشکلات مالی‌اش این پرداخت در چند نوبت اتفاق بیفتد، اما برانکو پالس مثبتی نشان نداد. برانکو سال قبل در جلسه با نماینده باشگاه پرسپولیس در زاگرب یک میلیون و ۷۰۰ هزار یورو طلب کرده بود و انتظار داشت در آن جلسه و قبل از صدور رأی فیفا با پرسپولیس به توافق برسد، اما ظاهراً وقتی پرسپولیس این عدد را نمی‌پذیرد برانکو هم سر لج می‌افتد. در مورد نحوه پرداخت، این مربی هیچ نرمشی نشان نداد و حالا قهرمان ایران باید به جای خرید بازیکن جدید اول پول و طلب سرمربی کروات سابق خود را پرداخت کند. این در حالی است که دانیال اسماعیلی‌فر به عنوان یک فوتبالیست تاپ و پرمشتری در فصل نقل و انتقالات حداقل ۳۰ درصد از مبلغ قراردادش را به عنوان پیش پرداخت می‌خواهد، اما ظاهراً باشگاه چنین پولی در اختیار ندارد! این بی‌پولی ممکن است کار را حتی برای ادامه حضور یحیی گل‌محمدی نیز غیرممکن کند!

[ad_2]

Source link