وعده مهم فرهاد مجیدی در ورزشگاه آزادی

[ad_1]

سرمربی آبی‌پوشان پایتخت می‌خواهد به زودی حرف‌های دلش را با هواداران و اصحاب رسانه در میان بگذارد، چون مجیدی شنبه‌شب در ورزشگاه آزادی وعده حرف زدن داد.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، فرهاد مجیدی پس از آغاز مجدد رقابت‌های لیگ برتر به نوعی روزه سکوت گرفته و ترجیح می‌دهد در کنفرانس‌های قبلی و پس از پایان مسابقات شرکت نکند. واکنش‌های او طی این مدت بسیار محدود بوده و صرفاً معطوف به کانال رسمی اطلاع‌رسانی باشگاه استقلال یا صفحه خودش در فضای مجازی شده است. البته یک بار مجید نامجومطلق اعلام کرد که فرهاد به میان خبرنگاران خواهد آمد و صحبت می‌کند، اما باز همچنین اتفاقی رخ نداد. به نظر می‌رسد شرایط به شکل دیگری در حال تغییر بوده و سرمربی آبی‌پوشان پایتخت می‌خواهد به زودی حرف‌های دلش را با هواداران و اصحاب رسانه در میان بگذارد، چون مجیدی شنبه‌شب در ورزشگاه آزادی وعده حرف زدن داد. هنگامی که اتوبوس‌های استقلال داخل تونل متوقف شده و آبی‌پوشان تک‌تک پیاده شدند، فرهاد مجیدی هم با صورتی خندان پیاده شده و مسیر رختکن را در پیش گرفت. در این میان گزارشگر یکی از شبکه‌های تلویزیونی سمت فرهاد رفت و از او خواست مصاحبه کند ولی مجیدی با این درخواست مخالفت کرد. البته او در پاسخ خطاب به گزارشگر گفت: «وقتی مسابقات تمام شد، همه حرف‌هایم را می‌زنم. بازی‌ها که به آخر برسد، حرف می‌زنم و مواردی که مورد نظرم باشد را می‌گویم. آخر بازی‌ها حرف می‌زنم.»

جالب اینکه ادعای فرهاد مجیدی باعث شد عده‌ای تصور کنند او می‌خواهد پس از پایان جدال با پیکان صحبت کند ولی دستیارانش به خبرنگاران و عکاسان تفهیم کردند که منظور مجیدی زمانی است که همه مسابقات تمام شود. حالا با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که سرمربی آبی‌ها پنج‌شنبه شب پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر صحبت خواهد کرد یا ترجیح می‌دهد همه چیز را به زمان پایان کار استقلال در رقابت‌های جام‌حذفی موکول کند یا نهایتاً یک استوری بگذارد و…

[ad_2]

Source link