[ad_1]

قهوه ماشین آلات و تجهیزات اجاره

من شده اند با یک مشاور که در قهوه جهان برای چند سال ارائه مشاوره به مشتریان و کمک به آنها در انتخاب تجهیزات مناسب با توجه به نیازهای خود. تجهیزات می تواند البته با خریداری خوب قدیمی مطابق مد روز به صورت نقدی و یا یک کسب و کار وام از بانک خود. دومی بسیار آسان است این روزها. جایگزین دیگری که شاهد رشد در چند سال گذشته است اجاره تجهیزات. اجاره در دسترس است در بسیاری از کشورها و شرایط خاص و متفاوت است. مزایای مالیاتی است که اجاره می آورد نیز متفاوت است از کشوری به کشور است. من فقط می تواند صحبت می کنند از دانش من از بازار انگلستان است. من توصیه مشتریان در بسیاری از دستگاه قهوه لیزینگ بسته را با توجه به تمام نیازهای کسب و کار خود. یک چیزی که مشتری همیشه نمی دانند که آنها می توانید دیگر تجهیزات مورد نیاز خود را به اجاره نامه. به عنوان مثال; تجهیزات آشپزخانه “مقابل خانه” تجهیزات و اتصالات. شما نام آن را – می توان آن را اجاره.

چه تجهیزات اجاره ؟

اجاره تجهیزات فرایند تامین امنیت استفاده از تقریبا هر نوع از تجهیزات این روزها; تجهیزات اداری و کامپیوتر انواع ماشین آلات. در صنعت غذا این می تواند به معنای هر قطعه از تجهیزات مورد استفاده در آشپزخانه و “جبهه” است. کوره های. Toasting کوره. تبرید. کوره و پخت و پز محدوده. عمیق, چاق Fryers پردازنده های مواد غذایی و غیره. مقابل خانه تجهیزات نه تنها شامل بسیار مهم دستگاه قهوه, اما همچنین ممکن است شامل پانینی کوره. شمارنده. یخچال خدمت بیش از شمارنده. Tills. اشعار رزمی پیشینیان سیستم های. لیزینگ می تواند حتی برای تامین مالی ساخت آثار اتصالات فروشگاه, فروشگاه مبلمان, میز و صندلی. حتی ساختاری ساختمان کار می کند می تواند اجاره. تمام این چیزهایی که مورد نیاز هستند اما هزینه پول است که همیشه به آسانی در دسترس است. بنابراین لیزینگ می تواند به معنای مالی به تجهیزات مناسب در هنگام باز کردن یک کافی شاپ و رستوران و غیره. مزیت دیگر این است که لیزینگ می تواند به تسکین cashflow. برای تاسیس کسب و کار اجاره می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازسازی و جایگزینی تجهیزات.

با ورود به یک قرارداد اجاره به استفاده از تجهیزات برای یک دوره مشخص از زمان کسب و کار و یا فرد می تواند لذت بردن از مزایای استفاده بدون نیاز به سرمایه های بزرگ تزریق پول نقد! بسیاری از صنایع را با استفاده از تجهیزات اجاره. در برخی موارد انتخاب به اجاره لازم است تجهیزات و ماشین آلات است که یک وضعیت ایده آل برای جدید و یا کسب و کار تاسیس شده با بسیار کمی سرمایه در گردش. به جای سرمایه گذاری مقدار زیادی از منابع محدود لیزینگ تجهیزات لازم باعث می شود آن را ممکن است به امن تر تا به امروز مدل و تمرکز بر روی کاری که در حال رشد کسب و کار.

تغییر چهره از امور مالی

اجاره تجهیزات و تجهیزات مالی تغییر کرده است تا حد زیادی در انگلستان در چند سال گذشته است. اصلی تغییر به عنوان بسیاری از صاحبان کسب و کار دردناکی آگاه است و عدم در دسترس بودن بودجه و امور مالی از بانک های خیابان بالا! اگر چه این وضعیت همچنین می تواند تحت تاثیر لیزینگ اجاره شرکت همچنین دسترسی به بسیاری از دیگر دوستانه صنعت سرمایه تأمین کنندگان مالی. برخی از تأمین کنندگان مالی خواهد شد تنها در امور مالی کسب و کار تاسیس شده. یک بیت از یک “گرفتن 22” وضعیت. این همیشه مورد نیست با اجاره. اما شما باید برای پیدا کردن حق اجاره شرکت. برخی از 75 ٪ از اجاره است که من مرتب در طول چند سال گذشته شده اند برای “شروع جدید” کسب و کار.

به دست آوردن کسب و کار معمولی وام از بانک های خیابان بالا است که هنوز هم خوب نیست. گزارش های اخیر از فدراسیون کسب و کار کوچک (2012) اعلام کرد که 40 درصد از کسب و کارهای کوچک شده بود خودداری کرد و اعتبار خود را از بانک. همچنین این بانک اعطای وام تا به حال سقوط توسط برخی از 5 درصد است. این است که با وجود تماس های از انگلستان دولت در طول چند سال گذشته برای بانک ها برای افزایش وام دهی خود را به کسب و کار. کسب و کار, منشی, اظهار داشت که بانک ها هنوز هم در معرض خطر عوارض جانبی و یک منبع ثابت از نا امیدی به دولت است. اما می تواند وجود داشته باشد “نور در انتهای تونل” کسب و کار اعلام کرد در ماه سپتامبر 2012 از ایجاد دولت حمایت “کسب و کار کوچک بانک.” خبر خوب دیگر این است که لیزینگ افزایش در طول این دوره است. کسب و کار تبدیل شده به لیزینگ برای غلبه بر عدم وام دهی بانک ها و موفقیت آمیز بوده است.

وجود دارد مزایای دیگر با اجاره تجهیزات. این مالیاتی کارآمد است. لطفا صحبت با حسابدار خود را در مورد خاص مزایای مالیاتی برای کسب و کار شما. اجاره تجهیزات نیز یک راه آسان برای به روز رسانی تجهیزات. بسیاری از اجاره نامه شامل مقررات اجازه می دهد که سیستم رد و بدل می شود برای مدل های جدیدتر. این گزینه می تواند بسیار مفید هنگامی که یک کسب و کار outgrows قابلیت های یک قطعه از تجهیزات و نیاز به چیزی قوی تر به نگه دارید تا با رشد شرکت.

اجاره و اجاره و اجاره به خرید و اجاره خرید ؟

یک کلمه از اخطار با اصطلاح “اجاره.” برخی از اجاره شرکت ها و تامین کنندگان نمی دهد مشتریان گزینه ای برای خرید ندارند. در پایان مدت اجاره مشتری به تمدید اجاره نامه برای یک دوره ثابت از زمان و یا به تجهیزات به اجاره شرکت و یا تامین کننده. این بدیهی است که می تواند به ایجاد یک مشکل جدی است. اطمینان حاصل شود که تامین کنندگان تجهیزات و اجاره نامه شرکت به مشتریان خود را با گزینه ای برای خرید آشکار در پایان دوره. این معمولا می توان برای فقط فقط برای یک ماه دیگر پرداخت در اکثر موارد. جایگزین های دیگر در حال حاضر ذکر شده; نیمی از راه را از طریق اجاره شما می توانید ارتقاء جدید/بزرگتر/ماشین بهتر همان است که شما ممکن است در هنگام خرید یک ماشین. همچنین, اگر شما می خواهید, شما معمولا می توانید پرداخت اجاره اوایل با هیچ مجازات است.

[ad_2]