بهترین ردیابهای جیپی اس حیوانات خانگی که به یک قلاده متصل میشوند، ردیابی موقعیت مکانی را در زمان واقعی ارائه میدهند و میتوانید هشدارهایی را زمانی که حیوان خانگی شما مناطق امن تعیینشده را ترک میکند تنظیم کنید تا بتوانید به راحتی تولهسنگ یا بچه گربه خود ردیاب حیوانات خانگی اینچی مدل m2 را پیدا کنید.

صاحبان حیوانات خانگی همیشه نمیتوانند گربهها و سگهای داخل خانه را که در فضای باز، بازی میکنند یک ردیاب جیپیاس که به قلاده حیوان خانگی شما متصل است، میتواند شما را در صورت فرار ، به حیوان خانگیتان برساند.دیدن مکان سگ یا گربه شما از طریق یک برنامه فوق العاده مطمئن بخش است. برای خرید ردیاب حیوانات یا هر وسیله امنیتی دیگری، باید به یک فروشگاه معتبر و شناخته شده مراجعه کنید. با توجه به این ویژگیهای قیمت ردیاب حیوانات به صرفه و خرید آن اقدامی ارزشمند در مراقبت از حیوانات خانگی است. ردیاب حیوانات چیست و چه امکاناتی دارد؟

دستگاه جی پی اس و ردیاب حیوانات، اندازه بسیار کوچک و وزن بسیار سبکی دارد. این دستگاه برای تمام حیوانات اهلی و خانگی و حتی برای تحقیقات علمی روی حیوانات وحشی و سرشماری آنها کاربرد دارد. متاسفانه در ایران حقوق حیوانات و مالکان آنها رعایت نمیشود. این دسته از ردیاب ها مناسب استفاده برای حیوانات خانگی و غیر خانگی هستند. همچنین این ردیاب ها ضد آب بوده و در هر شرایط و مکانی می توانند ردیابی کنند. علاوه بر این، نظارت و تنظیم فعالیت و رفتار حیوان خانگی شما به ترویج یک سبک زندگی سالم کمک می کند. در این مواقع نیز استفاده از جی پی اس شخصی به حفظ امنیت این حیوانات کمک می کند.

ردیاب چگونه کار می کند؟ محل قرار گرفتن میکروچیپ در پرندگان کوچک و زینتی زیر ۵ کیلو ، در داخل عضله سینه می باشد. ردیابی مکان حیوان خانگی شما مهم است، اما بهتر است که فعالیت حیوا ن خانگی خود را نیز زیر نظر داشته باشید؟ با ردیابی مکان حیوان خانگیتان، مطمئن میشوید که او سالم و ایمن است.