[ad_1]

توکیو به طور کلی گران ترین محل در جهان برای زندگی است. هزینه مواد غذایی, بهداشت و درمان و خانواده اقامت در توکیو است که بالاترین در سطح جهان است. کاراکاس است, به طور کلی, دوم, گران ترین محل برای زندگی و گران ترین مکان در آمریکا. هنگ کنگ است, به طور کلی, سوم گران ترین محل برای زندگی, عمدتا به دلیل هزینه های بالای خانواده محل اقامت. ژنو چهارم گران ترین, به دنبال دوم ژاپن گران ترین شهر اوزاکا.

از دیگر نتایج قابل توجه عبارتند از:

*لوآندا است, آفریقا, گران ترین محل برای زندگی پس از لیبرویل و لاگوس.

*سائو پائولو است که آمریکا دوم گران ترین محل برای زندگی پس از ریو دو ژانیرو.

*زوریخ اروپا دوم گران ترین محل برای زندگی پس از اسلو.

*ابوظبی است که در خاورمیانه و گران ترین محل برای زندگی پس از دوحه و منامه.

پیش بینی برای سال 2011 است که ما به احتمال زیاد برای دیدن با کمبود مواد غذایی تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از برداشت نامناسب محصول در روسیه و کانادا و اوکراین موج گرما در آرژانتین و سیل در استرالیا سریلانکا برزیل و آفریقای جنوبی که به ناچار منجر به قیمت های بالاتر بعد از این سال. با توجه به سازمان ملل متحد را سازمان غذا و کشاورزی (FAO) قیمت مواد غذایی در دسامبر 2010 در حال حاضر پیشی قبلی خود بالا در سال 2008. با توجه به تاثیر مواد غذایی در اکثر کشور شاخص بهای مصرف کننده (تورم) سبد, ما همچنین می توانیم انتظار افزایش تورم در سال 2011.

این همه خبر بد نیست. بالا قیمت مواد غذایی خوب برای کشاورزان و انگیزه کشاورزان برای تولید چیزی که ما نیاز داریم. اگر چه سال 2011 را ببینید, افزایش قیمت, 2012 باید ببینید قیمت ها پایین آمده چرا که در این سال قیمت های بالاتر را تشویق کشاورزان به کشت بیشتر این سال است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) گفته است که به تازگی تقاضا برای نفت در سال 2011 خواهد بود قوی تر از آن را قبلا پیش بینی با توجه به بهبود در اقتصاد جهانی است. تقاضا در حال حاضر تحت فشار قرار دادند تا قیمت نفت به حدود 100 دلار در هر بشکه در اوایل ماه ژانویه سال 2011. با توجه به تاثیر قیمت بالای نفت بر انرژی, تولید و حمل و نقل هزینه های ما به احتمال زیاد برای دیدن هزینه های تولید افزایش این سال است.

اجماع در میان اقتصاددانان به نظر می رسد نشان می دهد که دلار خواهد شد مبارزه برای کسب سود در سال 2011. تحقیقات نشان می دهد که آن را ممکن است افزایش در برابر یورو برای شش ماه اول سال 2011 است. اما وقتی که می آید به جهان دیگر ارزها دلار ایالات متحده ادامه خواهد داد به تضعیف است.

هزینه زندگی ما داده های جمع آوری شده بین ماه های اکتبر و دسامبر 2010 استفاده شده است برای محاسبه جهانی هزینه زندگی شاخص نسبت به نیویورک (یعنی شاخص نیویورک 100). هزینه زندگی و شاخص های نشان دهنده هزینه زندگی به عنوان در 1 ژانویه 2011. شاخص باید وارد شده و گزارش بر اساس سه ماهه از سال 2007 برای استفاده در محاسبه بین المللی مهاجرت و دستمزد قدرت خرید و هزینه زندگی هزینه.

قیمت و مقدار کالا و خدمات را پوشش 13 سبد گروه به نمایندگی از دسته های مختلف از هزینه های تجربه شده توسط مهاجران بودند جمع آوری شده برای 300 مکان های بین المللی. نتایج گزارش شده به عنوان شاخص بر اساس یک الگوریتم از داده های خام همراه با در دسترس نمایه داده ها از سازمان جهانی مانند بانک جهانی و سازمان ملل متحد و سازمان های محلی در هر کشور است.

گران ترین مکان برای خرید هر سبد عبارتند از:

*الکل و تنباکو – کاراکاس به دنبال بانکوک و جنوب تاراوای جنوبی

*لباس – منامه پس از سائو پائولو و ریو دو ژانیرو

*ارتباطات – مبابانه و به دنبال آن جنوب تاراوای جنوبی و نومی

*آموزش و پرورش – سائو پائولو به دنبال ریو دو ژانیرو و مسکو

*مبلمان & لوازم – کاراکاس پس از مسکو و سائوتومه

*مواد غذایی – توکیو به دنبال کاراکاس و کپنهاگ

*بهداشت و درمان – توکیو به دنبال کاراکاس و جنوب تاراوای جنوبی

*خانواده محل اقامت – توکیو پس از هنگ کنگ و اوزاکا

*متفرقه – مسکو به دنبال اسمره و سنت پترزبورگ

*مراقبت های شخصی – جنوب تاراوای جنوبی به دنبال بیشکک و تهران

*تفریح و فرهنگ – کاراکاس به دنبال پورت ویلا و پورت مورسبی

*رستوران وعده های غذایی و هتل ها – کاراکاس به دنبال ابوظبی و آتن

*حمل و نقل – اسلو پس از ژنو و زوریخ

اگر قیمت مهم ترین عامل و شما می خواستم برای خرید هر یک سبد خرید در ارزان ترین مکان در جهان شما خرید خواهد بود:

*الکل و دخانیات در کویت پس از تهران و ویلنیوس

*لباس در صنعا پس از داکا و کامپالا

*ارتباطات در سن خوزه به دنبال کوناکری و تهران

*آموزش و پرورش در پرمریبو به دنبال ماکائو و سووا

*مبلمان و لوازم خانگی در صنعا به دنبال مالابو و مرد

*مواد غذایی در یمن به دنبال بیشکک و بوئنوس آیرس

*بهداشت و درمان در صنعا پس از تونس و طرابلس

*خانواده اقامت در اسمره به دنبال Nuku’Alofa و تهیمفو

*موارد متفرقه/خدمات در شهر دوشنبه به دنبال کلمبو و بلموپان

*مراقبت های شخصی در هاوانا به دنبال پودگوریتسا و سووا

*تفریح و فرهنگ در مالابو به دنبال هاوانا و کراچی

*رستوران وعده های غذایی و هتل ها در Nuku’Alofa پس از آدیس آبابا و کراچی

*حمل و نقل در پنوم پن به دنبال بوجومبورا و جده

چه خواهد شد هزینه زندگی رتبه بندی نگاه کنید مانند در پایان سال 2011 ؟ ما انتظار داریم هزینه بالاتر زندگی شاخص در مکان های در معرض تورم بالاتر به عنوان یک نتیجه عالی مواد غذایی و قیمت نفت است. آن مکان است که با استفاده از دلار آمریکا یا کسانی که ارزهای که ثابت هستند در برابر ضعف دلار را پیدا خواهد کرد واردات تبدیل شدن به گران تر. به طور کلی انتظار ما از اروپا و آمریکای جنوبی و آسیا-اقیانوسیه به طور خاص برای تبدیل شدن به نسبتا گران تر مکان برای زندگی در حالی که ایالات متحده باید تبدیل به نسبتا کمتر گران در شرایط جهانی به خصوص با توجه به داخل کشور تولید کالا و خدمات است.

[ad_2]