[ad_1]

بوپال یک شهر باستانی است که در آن با متعدد پیر کاخ ها و قصرها. بسیاری از این بناهای تبدیل شده اند به هتل ها و خانه باقی می ماند. مهم ترین ویژگی در مورد این هتل این واقعیت است که بسیاری از اصلی داخلی شده اند نگهداری می شود. برخی از مبلمان اصلی نیز حفظ شده است در این havelis. میراث فرهنگی این هتل نزدیک ترین است که مهمانان می توانید در تلاش خود را برای تجربه, پیر, شیوه زندگی پادشاهان و ملکه است. میراث هتل ها ارائه خدمات شخصی برای مهمانان خود و مراقبت از خود را در هر نگرانی است. این یکی از مهم ترین ویژگی های میراث هتل ها. میراث فرهنگی این هتل بهترین مکان که در آن شما می توانید تجربه اسراف از حاکمان قدیم است.

هتل ها در بوپال بسیاری از نقاشی ها و پرتره از همه حاکمان و خانواده خود را به عنوان به خوبی. این بوپال هتل در اصل یک ادای احترام به گذشته و عمل آنها مانند یک موزه از انواع. این Jehan Numa کاخ و Nur ما صبا کاخ اصلی میراث هتل در شهر بوپال. اقامت در این هتل می تواند یک تجربه را در خود دارد و آن چیزی است که شما باید سعی کنید حداقل یک بار در زندگی خود را. فوق کاخ واقع شده است و در دامنه Shamna تپه و آن را فراهم می کند برخی از نمایش های دیدنی و جذاب از درون. هتل گسترش بیش از مساحت حدود پنج هکتار است.

این Jehan جمعه کاخ واقع شده است و حدود 12 کیلومتر از فرودگاه و حدود پنج کیلومتر از ایستگاه راه آهن. اتاق ها در این هتل شامل یک ترکیب خوب از لوکس اتاق اتاقهای استاندارد و سوئیت. این هتل یک انتخاب ایده آل برای زوج های که در حال در ماه عسل خود را به عنوان کارکنان این هتل را متنعم و آنها را با تجملات اطمینان حاصل کرد که آنها را حمل خاطرات شاد و خوشی از اقامت خود را در آینده است. رستوران در Jehan Numa قصر در خدمت یک کل و مجموعه ای از ظروف و این شامل شمال هند و جنوب هند راجستانی قاره ای و چینی خوراک. نوار را فراهم می کند یک تجربه کوکتل مثل هیچ کدام دیگر و آن را به یک سهام خوب محلی و خارجی در مارک های متفاوت است. کافی شاپ در این هتل یک مکان ایده آل که در آن شما می توانید سالن و برخی از جرعه چای یا قهوه در طول شب. آنها در خدمت انواع مختلف قهوه و تنقلات.

این یکی از معدود بوپال هتل ها به خانه یک استخر شنا و یک موزه و یک کتابخانه است. مهمان می تواند در حفظ و در تماس با جهان خارج با کمک اینترنت مرکز که در حال حاضر در هتل. این هتل همچنین یک خانه خرید بازی سالن زیبایی و فراهم می کند خدمات پستی, دکتر, در, تماس, خدمات و کرایه ماشین و امکانات نگهداری از کودکان.

[ad_2]